Acun Ilıcalı: Vitor Pereira, Fenerbahçe’nin Başına Gelmiş En Büyük Felakettir

KALKTI!!!!

Jayden Atatürk
Konular
48
Beğeni sayısı
2,259
PG Nakit
965
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Katılmıyorum. Evet yıldız yönetimi konusunda kötü ama potansiyel yetenekler bulma açısından çok iyi. Vitor'a biraz süre verilse şımarık Türk taraftarlarının beklentisinden uzak, birbirine daha denk mütevazı isimlerden bir sistem takımı kurardı. Fakat duygu, kriz yönetimi açısından evet kötü.

Hacken

Joe Hendry
Konular
10
Beğeni sayısı
1,083
PG Nakit
205
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Katılmıyorum. Evet yıldız yönetimi konusunda kötü ama potansiyel yetenekler bulma açısından çok iyi. Vitor'a biraz süre verilse şımarık Türk taraftarlarının beklentisinden uzak, birbirine daha denk mütevazı isimlerden bir sistem takımı kurardı. Fakat duygu, kriz yönetimi açısından evet kötü.

Kulüp içinde kuvvetli yorumcu şahıs başta olmak üzere adama daha sezon başında yapılan baskının haddi hesabı yok. Tabii ki eleştiri gerektiren yönleri var fakat biri bir sistem oturtuyorsa bu, zaman alır. Ülkedeki “bizim ligde üçlü oynanmaz moruk” yaklaşımı büyük saçmalık. Takıma kattığı isimlerin verdiği katkılar ve getirdikleri gelirler de ortada. Hocanın ikinci gelişinde merkez orta sahaya istediği iki adam, zaman zaman takımlarının dinamizmini ve oyunun motor gücünü üstleniyor biri Porto’da biri Lizbon’da. Bu konuda zaten üst düzeydi dediğin gibi. Jesus’a verilen özgürlük ve her kanattaki imtiyaz, Vitor’a verilseydi neler olurdu düşüncesi, benim için büyük merak konusu.

Akashi

spin god
Konular
478
Beğeni sayısı
1,579
PG Nakit
625
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
1
Adamın takımla alakası kalmadı hala yemeye çalışıyorlar. Tamam la komisyon yedirir Rıdvan'ına. Senin hoca diye getirdiğin adamı da görmesek inanacağız Acun bey.

Johnkorey

AgnostikMuezzin
Konular
523
Beğeni sayısı
1,250
PG Nakit
1,355
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Hoca falan değildir ama felaket falan o kadar da değil. İkinci döneminde takımın iskeletine Osayi ve Ferdiyi kazandırmıştır. Kim'in gelmesi ha keza.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: