Nic Nemeth, Roman Reigns'e Giydirmiş!

Hülya Avşmaz

PG.com Kullanıcısı
Konular
6
Beğeni sayısı
144
PG Nakit
40
RPG Karakteri
Taylor Rotunda
Favori Güreşçi
Will Ospreay
Para için bu işi yaptığını ve güreşten keyif almadığını deklare etmiş birinin bu iş alanı hakkında yorum yapmaması gerektiğini düşünüyorum.
Randy Orton şirketin ana yüzü bile şirketi umursamıyor şirketten son 10 yılda aldığı destek hype yaratan jobber olmak olan bir adam işi güle hoplaya mı yapsın ? Potansiyelinin çok altında kullanıldı ve WWE dışında gayet enerjisini yansıtan bir isime dönüştü burada suç gerçekten güreşçinin mi ?

RiseGen

Go Further
Konular
5
Beğeni sayısı
65
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
LA Knight
Randy Orton şirketin ana yüzü bile şirketi umursamıyor şirketten son 10 yılda aldığı destek hype yaratan jobber olmak olan bir adam işi güle hoplaya mı yapsın ? Potansiyelinin çok altında kullanıldı ve WWE dışında gayet enerjisini yansıtan bir isime dönüştü burada suç gerçekten güreşçinin mi ?
Dolph Ziggler 2013'te ağzını tutabilse şamar oğlanı olmaktan çok daha fazlasını yapabilecek bir isimdi. 22 yıldır şirkette yer alıp bir sürü sağlık sorununa ve disiplin bazlı olumsuzluğa rağmen iştah gösterebilen Orton ile konunun alakası ne anlamadım.

Johnkorey

Quiet Quitting
Konular
519
Beğeni sayısı
1,207
PG Nakit
1,205
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Para için bu işi yaptığını ve güreşten keyif almadığını deklare etmiş birinin bu iş alanı hakkında yorum yapmaması gerektiğini düşünüyorum.
Çok talihsiz bir açıklamaydı gerçekten. Promo içinde kullandığın bir cümle değil. İş dışında bile isteye sarf ediyorsun. Roman'a giydirmesi güzel ama sıra ona gelene kadar tonla adam var bu lafı etmesi gereken.

Hülya Avşmaz

PG.com Kullanıcısı
Konular
6
Beğeni sayısı
144
PG Nakit
40
RPG Karakteri
Taylor Rotunda
Favori Güreşçi
Will Ospreay
Dolph Ziggler 2013'te ağzını tutabilse şamar oğlanı olmaktan çok daha fazlasını yapabilecek bir isimdi. 22 yıldır şirkette yer alıp bir sürü sağlık sorununa ve disiplin bazlı olumsuzluğa rağmen iştah gösterebilen Orton ile konunun alakası ne anlamadım.
Başta Randy Orton bile isteğine bağlı performans gösteriyor diyip örnekler vermiştim ama gereksiz uzun oluyor diye silmiştim meğer tam silememişim FKSLMDMWLSÖW

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: