Khontkar ve Hidra Canlı Yayında Karabük Muhabbetinden Dolayı Tartıştı

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
642
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
Hidra Ezilmiş Çocuklar'da "Ayrımcılık yapın sizi siyasetin sünepe köpekleri! Ulan Gezi'deki de Gazze'deki de insan!" demişti zamanında. Kontrolsüzce gelen mülteci yığınından sonra tavrı ister istemez buraya kaydı sanırım.

KALKTI!!!!

Jayden Atatürk
Konular
48
Beğeni sayısı
2,262
PG Nakit
1,065
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Multecileri ulkende istememek irkcilik degildir. Evime misafir kabul ederim ama benimle yasamak istiyorsa kapiyi gosteririm. Burasi benim alanimdir. Kullanim hakki bendedir. Bu beni insan dusmani yapmaz. Bu kadar akil yurutemeyecek ahrazlarla ayni toplumda yasiyoruz.

Namikawa Reiji

HOUSE OF BLACK
Konular
15
Beğeni sayısı
306
PG Nakit
130
RPG Karakteri
House of Black
Favori Güreşçi
"Macho Man" Randy Savage
Kendi ülkelerinde savaştan falan kaçıp, benim askerlerim onların vatanını savunurken şehit düşecekse ben o mülteciyi niye isteyim? Onlar benim ülkemde her türlü haktan yararlanacak bedava şekilde, üstüne para alacaklar, kadınlara falan taciz edecekler vesaire daha bir çok konu var da yazmaya üşendim eee sonuç?? Şehit olan bizim kendi öz ve öz vatandaşımız???

Tolgamer

Pepsi Konseyi
Konular
375
Beğeni sayısı
626
PG Nakit
1,030
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Hidra saplamış.
Mülteci istememek ırkçılıksa bende ırkçıyım.
Olaya böyle yaklaşıldığı için tartışmalar bu denli büyüyor, onun yerine şu şekil cevap vermek dah auygun olur:
Multecileri ulkende istememek irkcilik degildir. Evime misafir kabul ederim ama benimle yasamak istiyorsa kapiyi gosteririm. Burasi benim alanimdir. Kullanim hakki bendedir. Bu beni insan dusmani yapmaz. Bu kadar akil yurutemeyecek ahrazlarla ayni toplumda yasiyoruz.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: