RPG 𝐅𝐔𝐑𝐘 #𝟏 "𝘚𝘈𝘞𝘍𝘛 𝘪𝘴 𝘢 𝘚𝘪𝘯"

PGW: Son Eklenen Parta Git

Chairman

Emekli Üye
Konular
74
Beğeni sayısı
785
PG Nakit
0
Her şeyden önce iletişim kurduğunuz insan "siz-biz" ekleriyle konuşuyorsa buna uygun şekilde sizin de davranmanız güzel bir nezaket kuralıdır. Bu sadece benim bir önerim olsun, belki kafanıza yatar ve sadece burada değil günlük hayatta da işinize yarar. Bunu kendini beğenmiş birinden öğüt olarak görmeyin, sadece bir öneri olarak görün. Siteye girdiğiniz zaman beyaz ekran verme hususunda etiketlediğiniz kişilerin yükümlü olduğunu sanmıyorum çünkü bu ortak bir problem olsa sitenin yönetim ekibi bence RPG'de son parta gitme butonu getirmek yerine bunu hallederlerdi. O butonu kullanmak için insanların ilk önce beyaz ekran veren siteye ulaşması gerekir öyle mi? Fakat bu sorunun sizin mesuliyetinizde olduğu aşikar görünüyor. En azından ben forumdaki arkadaşlarımdan hiç böyle bir sorun duymadım.

Sorunuzdaki üslubunuz nasılsa, yanıt da o şekilde vuku buldu. Bundan emin olabilirsiniz. "Ben promo kestim ama şovlarda neden yokum? Bu konuda bir fikrim yok açıklayabilir misiniz acaba?" gibi bir mesaj görseydim benim de cevabım çok daha nazik olurdu. Yine de söylediğiniz gibi eğer altından girip üstünden çıkmak istesem çok daha farklı bir yanıt verirdim buna emin olunuz. Umarım sorununuz çözülür ve aramıza katılır, zevkli bir oyun geçirirsiniz. İyi oyunlar diliyorum.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: