RPG 𝐏𝐀𝐘𝐁𝐀𝐂𝐊 #𝟐𝟗 "𝑇𝑎𝑟𝑎𝑓𝑠ı𝑧"

PGW: Son Eklenen Parta Git

The Gold Standard

PG.com Kullanıcısı
Konular
10
Beğeni sayısı
182
PG Nakit
100
Gacy denen herifin bu eşeğin tarafında olması şaşırtmadı. İki ucu da berbat yerlere çıkan bir maç maalesef. Jeff de hazır böyle bir saçmalık varken iyice içine edelim demiş.

Angelico şehadet getir sen de kurtul biz de kurtulalım bu dertten.

Dream büyük racon kesmiş. Kemere çok büyük değer katıyor şu süreçte.

Matt ve Nick'i biraz tanıdıysak geceyi double superkickle yerde kapatırız gibi geldi ama dur bakalım okumaya devam edelim.

Wes Lee mallığını konuşturmuş yine. Jey kardeşimi tebrik ediyorum bu mala yenik düşmediği için.

Bravo Johnny kardeş. Ben bu Daniels'a derdimi tam anlatamamıştım galiba, sen hakkından geldin gibi duruyor.

OYYYY geri dönen adama bak. Çok çok iyi bir kapanış olmuş. Daniels'ı da kafalarsak bu iş rahatlıkla bizim.

Bayağı sağlam şov olmuş bu hafta, ellerinize sağlık.

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
1,890
Beğeni sayısı
1,445
PG Nakit
385
1
Jey Uso'nun serüvenini izlemek Rikishi'den beri ilk kez zevk verir oldu bana. Ludwig Kaiser ve Uso'nun oyuncularına da baktığımızda bu ikili hep bir şekilde karşı karşıya geliyor gibi bu RPG'de.

Bizim maç rezillikle bitmiş ya. Bate henüz bir galibiyet göremedi galiba. Bu sefer de Jeff Hardy engel oldu. Küçük bir konuşma gösterisi gelebilir de rakibimiz çok daha deneyimli ve fan favorite konumunda MasturBate'e göre. Bakalım.

jaques

çlk
Konular
33
Beğeni sayısı
915
PG Nakit
80
RPG Karakteri
CM Punk
ME baya sağlam olmuş. Savaşı kaybeden takımlar yerine Chairman ve Mayhem'in risk altında olması maçı feci ortada bırakmış. Bu süreçte Jey-Cody-Daniels üçlüsü feci iyi işlendi, bu yüzden hepsinin ayrı ayrı Civil War'a damga vuracaklarını düşünüyorum.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: