İzmir'deki Son Anket! Fark 2 Puan!

agaoglu23

belair
Konular
10
Beğeni sayısı
591
PG Nakit
435
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Chp-Akp ve Dem'in sabit oyları dışında bu kadar kayma yaşanacağını sanmıyorum açıkçası. ZP ve İyip totalde Dem'in üstünde gelse kafidir. Artık CHP'den bıktık söyleminin Akpye olan tavırı yıkacağına da hiç inanmıyorum. Alternatif arayanlar bld. bizde kalsın diyerek Tugay'a yönelirler gibi duruyor.

Bursa'da Bozbey'e 8 puan fark çıkarmış aynı anket firması. Sadece şundan bile inandırıcı bir anket değil malesef.
Bursa CHP diyor çoğu anket baba yalan mı olur ?

Styles Clash

Littlefinger
Konular
91
Beğeni sayısı
1,589
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
CHP adayı çok mu kötü İzmir'de ?

20 senedir şehri yönetiyorlar ve icraat çok düşük şehir köy gibi adeta ve de son dönem cidden çok kötü geçti. İzmir'in halini anlamak için en basitinden Narlıdere - Urla arası Mithat Paşa Caddesinde araç sürmeniz yeterli ki yollar çok çukur dolu @Beast Incarnate de beni doğrulayacaktır bir de o bölgede kronik bir şekilde rogar patlaması sorunu mevcut. Aziz Kocaoğlu bomboş 15 sene geçirdi. Ondan sonra bu aktivist Soyer'i aday gösterdiler. İcraatleri zayıf kaldı ve son aylarda tekrar aday olabilmek için asfalt-metro falan random bullshit bir şeyler yaptı ama şehrin artan nüfusuna ve sorunlarına çözüm olamadı. Son başkan adayının ise heyecanı çok düşük ve AKP adayı Hamza Dağ daha enerjik çalışıyor. Bir de üzerine chpnin kronik sorunları olunca tablo bu.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,407
Beğeni sayısı
3,725
PG Nakit
3,035
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
SENİ DE ÇEKTİK KENDİ TARAFIMIZA ŞİMDİ CHP DÜSÜNSÜN
Canooo biz CHP'yi mideye atalı bayağı oluyor ya.

CHP adayı çok mu kötü İzmir'de ?
Karşıyaka Belediye Başkanı idi ve buna rağmen ben bile aday olduğu zaman öğrendim kim olduğunu, sonradan çevre halkına da sorup soruşturunca bayağı kötü olduğunu duydum. Bence bu anketteki kadar değildir durum ama yine de İzmir ortalamasının gözle görülür şekilde aşağısında kalacağı aşikar gibi.

Kanka imkanı yok ya.
Bana da öyle geldi, ilerleyen süreçteki verilere bakmak lazım.

Styles Clash

Littlefinger
Konular
91
Beğeni sayısı
1,589
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Chp-Akp ve Dem'in sabit oyları dışında bu kadar kayma yaşanacağını sanmıyorum açıkçası. ZP ve İyip totalde Dem'in üstünde gelse kafidir. Artık CHP'den bıktık söyleminin Akpye olan tavırı yıkacağına da hiç inanmıyorum. Alternatif arayanlar bld. bizde kalsın diyerek Tugay'a yönelirler gibi duruyor.

Bursa'da Bozbey'e 8 puan fark çıkarmış aynı anket firması. Sadece şundan bile inandırıcı bir anket değil malesef.

Aynı fikirdeyim ancak bir sonraki yerel seçimde artık chp burayı alamaz.

Styles Clash

Littlefinger
Konular
91
Beğeni sayısı
1,589
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Canooo biz CHP'yi mideye atalı bayağı oluyor ya.

Karşıyaka Belediye Başkanı idi ve buna rağmen ben bile aday olduğu zaman öğrendim kim olduğunu, sonradan çevre halkına da sorup soruşturunca bayağı kötü olduğunu duydum. Bence bu anketteki kadar değildir durum ama yine de İzmir ortalamasının gözle görülür şekilde aşağısında kalacağı aşikar gibi.

Bana da öyle geldi, ilerleyen süreçteki verilere bakmak lazım.

Karşıyaka Çarşı'da yapılan sokak anketinde normalde CHP adayının fark atması lazım. Düşünsene senin ilçe başkanın büyükşehirde aday oluyor ama Hamza Dağ ile neredeyse kafa kafaya gidiyor.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,407
Beğeni sayısı
3,725
PG Nakit
3,035
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
İzmir'in halini anlamak için en basitinden Narlıdere - Urla arası Mithat Paşa Caddesinde araç sürmeniz yeterli ki yollar çok çukur dolu @Beast Incarnate de beni doğrulayacaktır bir de o bölgede kronik bir şekilde rogar patlaması sorunu mevcut.
Narlıdere-Güzelbahçe-Urla hattı cidden buzdolabı sırtlatıyor ben bu kadar kötü bir ulaşım altyapısı çok az görmüşümdür herhalde. Orada birkaç sene yaşayan adam fren kullanma hassasiyetinde ihtisas yapar o derece söylüyorum. Rögar patlaması muhabbetini kokudan dolayı diyorsan onun rögar patlamasıyla alakası yok, Narlıdere'deki arıtma tesisinden geliyor o berbat koku ve kokunun gelmemesini sağlamak için de hatırı sayılır bir altyapı harcaması yapılması gerekiyor. Ama bizim belediye başkanlarımız eldeki zaten az buçuk olan ödeneği halkın ihtiyaçlarını karşılamaya kullanmak yerine belediyeye soktukları yakınlarını beslemek için kullandıkları için bunun da pek bir imkanı yok gibi görünüyor.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,407
Beğeni sayısı
3,725
PG Nakit
3,035
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Karşıyaka Çarşı'da yapılan sokak anketinde normalde CHP adayının fark atması lazım. Düşünsene senin ilçe başkanın büyükşehirde aday oluyor ama Hamza Dağ ile neredeyse kafa kafaya gidiyor.
Karşıyaka'nın durumundan memnun değillerse yine de gayet normal bu arada, ama İzmirlinin böyle düşüneceğine pek inanmadığım için çıkarımın bir noktada doğru oluyor aslında.

Sikiru

PG.com Kullanıcısı
Konular
47
Beğeni sayısı
644
PG Nakit
250
Bursa CHP diyor çoğu anket baba yalan mı olur ?

Aday olması bile sürpriz oldu ama belli ki Bursa Akp'nin çöplüğü olarak kalmaya devam edecek, bari kendi oylarımız konsolide olsun diye Bozbey tekrar aday yapıldı. Üstelik bu sefer arkasında 2019'daki gibi bir KK lobisi desteği de yok. Bursanın herhangi bir mühidinde bir değişim heyecanı da yok. Katılımın son yerel seçimlere nazaran bayağı da düşmesini bekliyorum ayrıca.

Styles Clash

Littlefinger
Konular
91
Beğeni sayısı
1,589
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Narlıdere-Güzelbahçe-Urla hattı cidden buzdolabı sırtlatıyor ben bu kadar kötü bir ulaşım altyapısı çok az görmüşümdür herhalde. Orada birkaç sene yaşayan adam fren kullanma hassasiyetinde ihtisas yapar o derece söylüyorum. Rögar patlaması muhabbetini kokudan dolayı diyorsan onun rögar patlamasıyla alakası yok, Narlıdere'deki arıtma tesisinden geliyor o berbat koku ve kokunun gelmemesini sağlamak için de hatırı sayılır bir altyapı harcaması yapılması gerekiyor. Ama bizim belediye başkanlarımız eldeki zaten az buçuk olan ödeneği halkın ihtiyaçlarını karşılamaya kullanmak yerine belediyeye soktukları yakınlarını beslemek için kullandıkları için bunun da pek bir imkanı yok gibi görünüyor.

Urla'ya girince yol düzeliyor ama orası da Karyollarının sorumluluğunda da zaten. Rögar konusu da şöyle İstihkamın orada lağım taşıyor ve yol su oluyor. Araçlar neyse de motor ve bisikletliler için büyük sıkıntı. Ki o bölgede bisikletliler çok yoğun kullanıyor.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: