Jorge Jesus Rekoru Resmen Kırdı

Baroš

🦁
Konular
85
Beğeni sayısı
409
PG Nakit
1,555
Favori Güreşçi
CM Punk
Fenerbahçe’nin geçen sezon gerçekten iyi futbol oynadığı 10, maksimum 15 maç sayarım. Ki bu da iyimser baktığım senaryoda. Geçen sene yine iyi başladıkları zaman herkesin övdüğü futbol bana o kadar da keyifli gelmiyordu ve keyifli gelmemesinin sebebi -yani oyunun sahip olduğu defolar- ise kendi kendine zamanla ortaya çıktı.
O kadroyla ligde aşağı yukarı 80 puan toplayacak hoca sayılıdır. Ben o kadronun iyi olmadığını taa fenerin uçup kaçtığı dönemde söylüyordum ayrıca Jesus'un büyük maç sicili ve takımın kalitesinden dolayı büyük maçlarda ortalığa bırakacağı çok netti o ekibin. Bunları söylediğimiz zamanlar çok tepki aldık lâkin yanılmadık. İkimizin de bu dünyada en sevmediği şeylerin başında fener denen takım gelir fakat kendi adıma konuşursam Jesus iyi bir hoca. Kesinlikle elit bir hoca değil ama sistemini oturttuğu zaman birçok ligde başarılı olabilecek bir profil. Anlamsız inatları, büyük maçlara hazırlanmaması, kibirli olması vb sebeplerden dolayı senin düşüncelerin de gayet normal. O adamın istediği ortam, zaman ve vizyon fenerde mevcut değil. Ardayı yedek bırakıyor diye adamı dövmedikleri kalmıştı.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: