RPG O İsim Çantayı Ne Zaman Bozdurur?

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
177
Beğeni sayısı
1,397
PG Nakit
0
hc9i8Xs.jpg

27 Ocak'da "Mr. Money in the Bank" unvanını kazanan ve o tarihten bu yana hiç cash-in denemeyen Wes Lee, sizce çantasını ne zaman ve kime karşı bozdurur?​

god is an astronaut

too audiological to be deaf
Konular
23
Beğeni sayısı
626
PG Nakit
165
RPG Karakteri
''The Fallen Angel'' Christopher Daniels
İç Savaş sürecinde (Her ne kadar iptal edildiği yazsa da hikaye bence Mayhem'in geri dönüşü ile geri dönecek.) Venis ve Daniels'ın ikisi de savaştan yana değil. Dolaylı yoldan da olsa Wes Lee ile aynı fikirdeler. Bana kalırsa Wes Lee, O'Neil'a ne zaman ihanet ederse o zaman Cash-In'ini yapmış olacak. Daniels'ın Cody ile çok ufak bir sürtüşmesi oldu, devamı gelmeye de bilir. Ancak arkada bir Velveteen faktörü bence onu bekliyor, dolayısıyla Wes Lee'nin Val Venis'e karşı çantasını bozduracağını düşünüyorum. Wes Lee'nin CDaniels ile bir aylık feudları oldu ama Venis ile de aralarının iyi olmadığını biliyoruz daha önce karşı karşıya gelmişlerdi. Çok da alakasız olmayacak böylelikle.

Konular
140
Beğeni sayısı
1,254
PG Nakit
1,000
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
Olası bir Velveteen vs. Daniels karşılaşmasında diye öngörüyorum. Slammy'de ezdikleri o çocuk intikamı ağır alacak. 👍 Bunun yanında Venis hikayesi pek kullanılmıyor ancak mesela Wes'in elindeki yıldız falan çokça kullanılıyor, işaretler Daniels yönünde gibi geliyor bana.

1710248890514.png

1710248904446.png

Bunlar da Dream vs. Daniels'a işaret gibi, cash'e de işaret var sanki. 🤑💸

Kras Mazov

Tractatus
Konular
32
Beğeni sayısı
1,105
PG Nakit
130
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
Konular
56
Beğeni sayısı
1,142
PG Nakit
730
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
Wrestlemania Main Event, Rumbe galibi Velveteen vs. Christopher Daniels'e Seth Rollins şekli bir giriş ile Triple Threat yapıp çözülen kemer, bekliyoruz.

jaques

çlk
Konular
33
Beğeni sayısı
915
PG Nakit
80
RPG Karakteri
CM Punk
Olası bir Velveteen vs. Daniels karşılaşmasında diye öngörüyorum. Slammy'de ezdikleri o çocuk intikamı ağır alacak. 👍 Bunun yanında Venis hikayesi pek kullanılmıyor ancak mesela Wes'in elindeki yıldız falan çokça kullanılıyor, işaretler Daniels yönünde gibi geliyor bana.

Ekli dosyayı görüntüle 5492

Ekli dosyayı görüntüle 5493

Bunlar da Dream vs. Daniels'a işaret gibi, cash'e de işaret var sanki. 🤑💸

Wrestlemania Main Event'indeki Velveteen vs. Daniels maçında da cash-in gelmezse...

Kras Mazov

Tractatus
Konular
32
Beğeni sayısı
1,105
PG Nakit
130
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
Öyle biri ki iki ana kemer şampiyonuyla da arası bozuk. Bizle de arası bozuk. Bize tıklatır bence.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: