31 Mart 2024 Yerel Seçimler - Sohbet Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Styles Clash

littlefinger
Konular
95
Beğeni sayısı
1,863
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Valla Karabağlar için birkaç anketten YRP'nin oyunun hatırı sayılır derecede gördüm. AKP bu yüzden alamazlar Karabağlar'ı işte buna işemeli sıçmalı gülerim.

Ee kardeş rüzgar eken fırtına biçer. Karabağlarda Hüdapar'ın bile şansı var.

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
187
Beğeni sayısı
2,286
PG Nakit
1,095
Favori Güreşçi
MJF
1
Oy vermemenin cezası varmış. Tayyip babaya verecek fazladan 5 kuruşum yok. Seve seve oy kullanacağım.

Üç büyük şehir adaylarında sadece adaşım, Taylan Yıldız ağabeye içim siniyor. Geri kalanı tırt; ancak ehven-i şer’leri de sayarsam, buralarda verebileceğim oylar:
Ankara - Bartu Soral
İstanbul - Taylan Yıldız
İzmir - Ümit Özlale

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
187
Beğeni sayısı
2,286
PG Nakit
1,095
Favori Güreşçi
MJF
1
Demokrasi düşmanı olup çıktım son seçimlerden sonra oy kullanmak da pek içimden gelmiyor. Ama Altınok isimli harami, kan emici yobaz kazanmasın diye Mansoor Slow'a atıp döneceğim sanırım. Aktrollerin sevindiğini görmek mentali iyice bozar bizim.
Yavaş 17 puan mı ne fark bindirdi (kaynak AKP). Turgut tarihi fark yiyecek. Gitmek istemiyorsan ya da başkasını düşünüyorsan kararını gözden geçir.

Styles Clash

littlefinger
Konular
95
Beğeni sayısı
1,863
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Yavaş 17 puan mı ne fark bindirdi (kaynak AKP). Turgut tarihi fark yiyecek. Gitmek istemiyorsan ya da başkasını düşünüyorsan kararını gözden geçir.

Mansur'u çok pasif bulurdum hatta mal varlığı mevzusu falan nalaka demiştim ama Turgut'u sorf bu mevzudan şah mah etti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: