(İDDİA)Dani Alves İntihar Etti!

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
802
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Ben olsam veririm ama bu lavuk sırtlanın önde gideni. Muhtemelen çok para istedi diye eklemediler sonra da bu olaylar patladı zaten. Maradona'yı da bu sebepten çıkardılar, ailesi 50 milyon dolar istemişti senelik
Maradona olsa da olmasa da farketmez ya. Hiçbir oyunda iyi olduğunu görmedim adamın.

SoulmanRocky

-SOULPATROL-
Konular
4
Beğeni sayısı
70
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
Rocky Johnson ve CM Punk
Maradona olsa da olmasa da farketmez ya. Hiçbir oyunda iyi olduğunu görmedim adamın.
İkon diyosan koyman lazım ama her şeyin bir sınırı var. 1 oyuncuya verilecek paraların çok olacağını sanmıyorum. WWE için de durum aynı, showcase'lerde bir sürü adamı sansürlüyorlar ki eşek yüküyle para istemesinler

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
802
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
İkon diyosan koyman lazım ama her şeyin bir sınırı var. 1 oyuncuya verilecek paraların çok olacağını sanmıyorum. WWE için de durum aynı, showcase'lerde bir sürü adamı sansürlüyorlar ki eşek yüküyle para istemesinler
Valla ben onu bunu bilmem acilinden M10 ikon kart lazım. Adamın para isteme derdi de yok kendi işi var.

Kara

-
Konular
158
Beğeni sayısı
1,253
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Ortada bir tecavüzcü var. Bu tecavüzcü herhangi biri olsaydı çoktan idamı istenirdi ancak bu kişi çok ünlü bir futbolcu olduğu için insanlar şok olduğunu, üzüldüğünü yazıp çizebiliyor. İnsanların ahlak yapısına ve karakterine bakış açısından önemli bir mevzu bu. Yarın yakın bir dostunuz, sevdiğiniz bu suçlara bulaştığında onu aklamaya çalışacağınıza işaret ediyor bence. Alves'e gelince geberip gitsin ya da yaşasın umurumda değil.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: