RPG 𝐏𝐀𝐘𝐁𝐀𝐂𝐊 #𝟐𝟖 "𝑆𝑎𝑣𝑎𝑠̧𝑡𝑎𝑛 𝑑𝑎ℎ𝑎 𝑏𝑒𝑟𝑏𝑎𝑡 𝑜𝑙𝑎𝑛 𝑡𝑒𝑘 𝑠̧𝑒𝑦 𝑖𝑐̧ 𝑠𝑎𝑣𝑎𝑠̧𝑡ı𝑟"

PGW: Son Eklenen Parta Git

KALKTI!!!!

Jayden Atatürk
Konular
45
Beğeni sayısı
1,841
PG Nakit
865
ME'yi çok beğendim. Zaten maçın segmente evrileceğine yönelik yorumlar da vardı. Şahane olmuş. Jey Uso'nun yükselişi de gayet sağlam. Yine de koca penisli ana kemer şampiyonları ve otorite karşısında şansları yok. Neredeyse başlamadan bitmiş bir maç. Ekibin eline sağlık.

The Gold Standard

PG.com Kullanıcısı
Konular
10
Beğeni sayısı
182
PG Nakit
100
Jeff ağabey bu maçla birlikte derbederlikten yeniden batağa düşebilir gibi geldi. Bu Bate ne adammış kardeşim.

O'Neil güldürüyor. Utanmaz herif. Her tür şerefsizliği yapıp bir de kemer maçı almalarına fena kuruldum.

Dünyanın en kötü stableı Corre pek tadında kurulamamış. Goldust ağabeyi destekliyoruz burada. Gacy denen herifle aramız pek iyi değil hala.

Angelico abdest suyuna ulaşamamış hala. Elbet bir gün dostum.

Velveteen ağabey sen Daniels'ı özlemişsin de ben Omega'yı özledim. Fena takılı kaldım orada.

"Af... Afiyet o z- Afiyet size o zaman. Afiyet olsun. Ben görüşmek isteyerek rahatsız ettim seni kusura bakma." AĞLADIM

Benim promo alev aldırdı, tüyleri diken diken etti. Jey de büyük adammış. Söndürmeyeceğiz bu meşaleyi umarım. Bir saldırı falan gelir mi diye bekledim ama onu haftaya görürüz gibi geliyor.

Main event şovu bir üst seviyeye taşımış, çok hoşuma gitti. Keyifli bir şov olmuş, ellerinize sağlık.

Click here to login using your socials account