RPG 𝐏𝐀𝐘𝐁𝐀𝐂𝐊 #𝟐𝟔 "𝐵𝑢 𝑏𝑖𝑟, 𝑠𝑎𝑣𝑎𝑠̧ 𝑖𝑙𝑎𝑛ı𝑑ı𝑟!"

PGW: Son Eklenen Parta Git

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
177
Beğeni sayısı
1,397
PG Nakit
0
fh62bhk.png

PAYBACK #26
27 ŞUBAT SALI, 21.00 - CANLI
Gund Arena
Cleveland, Ohio

ŞOVDAN ÖNCE BİLMENİZ GEREKEN SON GELİŞMELER!

-İnsanlar PGW’yi boykot etmeye başladı!

-Mr. O’Neil, uçaktan iner inmez göz altına alındı!

TÜM BU YAYGARAYI ÇIKARAN KASET BASINA SIZDI!

09SCB2d.jpeg

Pyrolar patlamıyor ama PAYBACK başlıyor.

JrD7H6G.jpeg

PAYBACK başlıyor fakat ne pyrolar ne de spiker masasında birileri var. Arenada sadece ön kısımlar seyirciler ile dolu. Işıklar ise tam olarak kullanılıyor değil. PGW'de ilk kez böyle bir başlangıç görüyoruz. Yavaş yavaş ringe doğru kameralar yürüdüğünde ise Val Venis, Christopher Daniels, Alberto El Patron, Angelico ve Wes Lee hariç güncel rosterda herkesin bu ringin içinde olduğunu görüyoruz. Fakat garip olan, ring güncel rosterdan ibaret değil. Bugüne kadar PGW'de adı geçmiş çoğu güreşçi yeniden burada. Justin Gabriel, Heath Slater, Rikishi, WALTER, Bobby Gunns, Nigel McGuinness, Nic Nemeth, Mr. Anderson, Rey Mysterio, Snitsky, Booker T, Great Khali, The Miz, Bret Hart, Dragon Lee, Yota Tsuji, JBL, Enzo Amore, Randy Orton, AJ Styles... Hepsi burada! Hepsi koltuk değneğiyle ayakta duran Johnny Mayhem'in etrafında günlük hayattaki kıyafetleriyleler. Seyircilere baktığımızda ise PGW emekçilerini görüyoruz. Birtakım pankartlarla O'Neil'i burada net olarak istemediklerini belli ediyorlar. Johnny Mayhem mikrofona doğru ağzını götürüp konuşmaya başlıyor.

0VG7o5Y.jpeg

Johnny Mayhem: Burada bu konuşmayı yapmamın sebebi... Benim yapmamın sebebi; ne sizden daha üstün olmak, ne de sizden daha çok şey tecrübe etmiş olmak. Burada olmamın tek sebebi, pişmanlıkların üstüne kurulmuş olan bir cümleyi belki de tam zamanında söyleyebilmek. "Ben demiştim"... Ama ben, hiçbir zaman bunu söylemek istemedim özünde. Haksız çıkmayı dilerdim. Çünkü açtığım bir kapının ardında gördüğüm şeylere tanık olmaktansa, her şeyi kendi kafasında kurmuş ve bir şeyleri doğru düşünememiş biri olmak tercihimdi. Çünkü... İnsanım. İnsanız. Tamam, hepimiz her zaman iyi şeyler yapamıyoruz. Hatalarımız, yanlışlarımız, kaygılarımız ve korkularımız hep bizimle. Ama bu... Bu başka. O çocuklar, o izler, organ-... Bu bir suç.

cimQYsn.jpeg

GIVE US CHAIRBITCH!
GIVE US CHAIRBITCH!
GIVE US CHAIRBITCH!

4xh155T.jpeg

Johnny Mayhem: Sen hep başkaydın. O'Neil. Ama ben de öyleydim. Çünkü nasıl bir adam tarafından yönetildiğimizin en başından beri farkındaydım. Burası... PGW beni her zaman duygularını yoğun yaşayan, belki de doğru bir tabirle "ağlak" biri olarak tanıdı. O yüzden, bunun bana hayatımda ilk kez bir fayda sağladığına inanıyorum. Val ile beraberken... (bir süre susuyor, onu dinleyen güreşçiler ve PGW emekçileri bir an gözünü deviriyorlar) Ona senin hakkında düşündüklerimi söylemiştim. İyi bir insanın göz bebekleri güler O'Neil. Ama sende bunu hiçbir zaman göremedim. Orası hep karanlıktı ve nitekim sana dair yanlış bildiğimiz bir şeyler hep vardı. Olacaktı da. Biz, PGW güreşçileri, bu işe kendini adamış emekçileri buna inanmak istemedik. Çünkü altıncı hisler altıncı basamakta kalır ve öteye geçmez, çoğu zaman. O yüzden ben yeri geldi "Mayhem bir deli" iddialarını bile sindirip kabullendim.

GIVE US CHAIRBITCH!
GIVE US CHAIRBITCH!
GIVE US CHAIRBITCH!

vJi7pr4.jpeg

Johnny Mayhem: Ama Angel Garza ile birlikte her şey artık açığa çıktı. Ne gizli, ne saklı, ne doğru, ne de yanlış. Hiçbir şey kalmadı. O kaseti izledim. Basına sızdığı haberi gerçek olduğuna göre sadece federaller değil, bir çoğunuz da izlediniz. Bu kaset bir film setinde O’Neil’ı karalamak üzere oluşturulmuş bir kurgu olamaz. Belki Angel her şeyi yapardı ancak bunu yapacak kadar hasta değildi… Devletin en kısa zamanda gizli hastanenin içinde biteceğinden de eminim. Sonuç olarak, senin yaptıklarından dolayı bu insanlar... Uzun süre sonra... Kirlendikleri için buradalar. Bunu da yaptın. Çamurun herkese bulaştı ve... PGW onları kirletti. Bu şirket, onların isimlerini kirletti. O yüzden ben... Yanımda olan bu insanlarla...

CHAIRBITCH!
CHAIRBITCH!
CHAIRBITCH!

Johnny Mayhem:
Bir karar aldım. Tutuklansan bile PGW sen ve senin adamlarının yönetiminden çıkana kadar bu meşaleyi yakmaya devam edeceğim. Bundan sonra, PGW bu adamdan tamamen çıkana kadar kimse yerinde durmayacak… PGW'nin, bir organ mafyası tarafından yönetilmediğini herkes, HERKES ÖĞRENECEK! Buna kulaklarını kapayan bizimle olmayacak. Kimse, bu adamın karşısında durmaya cesareti olmayan KİMSE, BİZİMLE OLMAYACAK! Sadece... Bunu kendi içinde sindiremeyen, PGW'nun aşağılık bir adam tarafından yönetildiği gerçeğini kabullenemeyenler, bu iç savaştan sağ çıkacak. Doğru duydunuz... Belki Arşidük Franz Ferdinand bir Sırp milliyetçisi tarafından suikaste uğramadı, belki Almanya... Polonya'yı işgal etmedi... Ama yine de... Bu bir...

WEV0NPT.jpeg

SAVAŞ İLANIDIR!

yj2TTec.jpeg

Turnbuckle'ın ikinci topunda koltuk değneğini havaya kaldırıp bağırmaya başlayan Johnny Mayhem'e önce Jey Uso'nun ardından Cody Rhodes daha sonra tüm PGW emekçileri ve çoğu PGW rosterı eşlik etmeye başlıyor. "İç savaş" an itibariyle tamamıyla güreşçilerin kendi imkanlarıyla düzenlediği bir acil durum şovu ile başlamış oluyor. PGW bunu da gördü desek yeridir. O'Neil'in yargı sürecinde şirketin tamamen boş kalmasıyla sorumluluğu aldılar ve... Credit yazısı çıkıyor. Şov bu sekans ile birlikte başlayıp son buluyor.

PGW PAYBACK #26
Prestige Grand Wrestling LLC ™ 2024

All Rights Reserved ©

Son düzenleme:
Konular
140
Beğeni sayısı
1,254
PG Nakit
1,000

selam rpg, yine ben. sole survivor yaptığın, o hype'ı iki üç zenci karaktere gömen. güzel hatalarım oldu, dolph ziggler'ın karşısındaydım en son. açtıysan tezatı, açtıysan tezatı görmüşsündür ya. selam rpg, yine ben. evet türlü türlü hatalar oldu, ben şirketi kurtaramadım. evet battık. şirketin arşivine kadar battık. bi saniye.. (ağlama sesleri) sonra pgw geldi, now geldi. bir çocuk bulduk garza diye, içinden or cocugu cıktı. görsen o kadar or cocugu ki. görseler o kadar or cocugu ki.

ama bir sıkıntı var, bir sıkıntı var yine endgame'deyim. bir sıkıntı var.

jaques

çlk
Konular
33
Beğeni sayısı
915
PG Nakit
80

selam rpg, yine ben. sole survivor yaptığın, o hype'ı iki üç zenci karaktere gömen. güzel hatalarım oldu, dolph ziggler'ın karşısındaydım en son. açtıysan tezatı, açtıysan tezatı görmüşsündür ya. selam rpg, yine ben. evet türlü türlü hatalar oldu, ben şirketi kurtaramadım. evet battık. şirketin arşivine kadar battık. bi saniye.. (ağlama sesleri) sonra pgw geldi, now geldi. bir çocuk bulduk garza diye, içinden or cocugu cıktı. görsen o kadar or cocugu ki. görseler o kadar or cocugu ki.

ama bir sıkıntı var, bir sıkıntı var yine endgame'deyim. bir sıkıntı var.

Şaka maka Wes Lee bu zayıfı donunda sallar gibi.

Click here to login using your socials account