Promo Çeviri l Dusty Rhodes Zor Zamanlar Hakkında Konuşuyor

Baroš

freakin
Konular
83
Beğeni sayısı
368
PG Nakit
1,555
Favori Güreşçi
CM Punk

Her ne olursa olsun, ben aşağıda iken Amerikan Rüyası Dusty Rhodes'a kartlar ve mektuplar yazan bu kişilere pek çok hayrana teşekkür etmek istiyorum. İkinci olarak, beklediğim ve zaman ayırdığı için Jim Crockett Promosyonlarına teşekkür etmek istiyorum, çünkü bunun ne kadar önemli olduğunu biliyorum ''Starrcade '85'' güreş hayranları için ve Jim Crockett terfileri için. Ve Amerikan Rüyası Dusty Rhodes bu bekleyişle istediğini elde etti: Ric Flair, dünya ağır siklet şampiyonu! Ric Flair hakkında hissettiklerim hakkında daha fazla şey söylememe gerek yok. Saygı yok! Onur yok! Hırsızların arasında her şeyden önce namus yoktur. Dusty Rhodes ve ailesine zor zamanlar yaşattı. Zor zamanların ne olduğunu bilmiyorsun baba! Bu ülkedeki tekstil işçilerinin işsiz kaldığı, dört, beş çocuğu olduğu, maaşlarını ödeyemediği, yiyecek alamadığı zor zamanlar. Zor zamanlar, otomotiv işçilerinin işsiz olduğu ve onlara 'Eve gidin!' dedikleri zamandır. Ve zor zamanlar, bir adamın bir işte otuz yıl, otuz yıl çalıştığı zamandır! -- ona bir saat veriyorlar, kıçına tekme atıyorlar ve 'Hey, senin yerini bilgisayar aldı baba!' diyorlar. İşte zor zamanlar! Bu zor zamanlar. Ve Ric Flair, Dusty Rhodes'u saf dışı bırakarak bu ülkeye zor zamanlar yaşattın. İşte zor zamanlar! Ve hep birlikte zor zamanlar geçirdik. İtiraf ediyorum ki, bugün sporcuların görünmesi gerektiği gibi görünmüyorum. Karnım biraz büyük, kalçam da biraz büyük ama kardeşim ben kötüyüm ve kötü olduğumu biliyorlar. Ve iki kötü insan vardı: Biri John Wayne'di - ve o öldü kardeşim - ve diğeri de tam burada! Nature Boy Ric Flair, dünyanın ağır siklet unvanı bu insanlara ait. Hemen ulaşacağım. Bilmenizi istiyorum ki, bu ülkedeki, bu evrendeki, dünyanın her yerindeki en büyük insan topluluğunun bir araya geldiği bu toplantı için, elim sizin elinize dokunuyor. Şimdi uzan ona! Çünkü bana verilen sevginin karşılığını bu sefer sana ödeyeceğim. Çünkü Hard Times Blues Dusty Rhodes Tour '85'te bir sonraki dünyanın ağır sıklet şampiyonu ben olacağım! Ve Ric Flair, Nature Boy, sizi şununla baş başa bırakayım: Ric Flair'ı incitmenin bir yolu, dünyadaki her şeyden çok değer verdiği şeyi almaktır. Bu dünyanın ağır siklet unvanı. Alacağım. Orada iki kez bulundum. Bu sefer onu aldığımda baba, onu senin için alacağım. Bunun için toplanalım! Beni şimdi hayal kırıklığına uğratma, çünkü sana geri döndüm, orada on, on iki yıl önce ölen ve gerçek bir dünya şampiyonunu görme fırsatı bulamayan o adam için. Seninle gurur duyuyorum ve şükürler olsun ki sana sahibim. Seni seviyorum. Seni seviyorum!​

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: