BAB BPW | Black Panther Wrestling

Black Widow

WrestleWizard
Konular
781
Beğeni sayısı
757
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
OIG3.jpeg
TRW Kıtalararası Şampiyonluk Maçı gecesi geldi ve Seth Rollins, Edge, Daniel Bryan ve The Rock ringe çıktılar. Heyecan dolu bir mücadelede her biri kendi yeteneklerini sergiledi. Ancak sonunda, The Rock rakiplerini tek tek alt ederek zaferi elde etti ve TRW Kıtalararası Şampiyonu oldu.

Ancak zafer kutlamaları sırasında, arenanın ışıkları söndü ve Cody Rhodes'un müzikleri çalmaya başladı. Cody ringe geldi ve mikrofonu eline aldı. "The Rock, seninle yüzleşmek istiyorum! TRW Kıtalararası Şampiyonluğu için bir maç yapalım!" dedi.

The Rock bir an tereddüt etti, ancak sonra mikrofonu alarak gülümsedi ve "Cody, seninle yüzleşmek için sabırsızlanıyorum! Kabul ediyorum!" dedi.

Böylece TRW Arenası'nda bir sonraki büyük etkinlik için maçın ayarlandığı duyuruldu. Cody Rhodes ile The Rock arasındaki TRW Kıtalararası Şampiyonluk maçı için heyecan doruktaydı.

Black Widow

WrestleWizard
Konular
781
Beğeni sayısı
757
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
OIG3.jpeg
**Gecenin Son Maçı: TRW Dünya Ağırsiklet Şampiyonluk Maçı**

**Katılımcılar:** John Cena vs. Roman Reigns vs. The Undertaker vs. AJ Styles

Gecenin en büyük heyecanı ve merakla beklenen ana olayı olan TRW Dünya Ağırsiklet Şampiyonluk Maçı, izleyicileri koltuklarına kilitlemeye hazırdı. Arenada gerilim ve beklenti tavan yapmıştı.

Maç başlamadan önce, her bir rakip kendi benzersiz girişleriyle arenaya adım attı. John Cena'nın karakteristik müziği, Roman Reigns'in haşmetli girişi, The Undertaker'ın mezarlık atmosferini yaratan girişi ve AJ Styles'ın göz alıcı tarzıyla yapılan girişi, seyircileri coşturdu.

Zorlu mücadele başladığında, dört süperstar da hemen birbirine sert vuruşlarla saldırdı. Ringin her köşesinde eylem vardı ve izleyiciler büyülenmişti. Cena, Reigns, Undertaker ve Styles, her biri kendi tarzıyla parladı ve birbirlerine karşı üstünlük sağlamak için her şeyi yaptılar.

Maçın ortasında, Cena ve Reigns arasında eski rekabet yeniden alevlendi ve ikili birbirlerine karşı öfkeli hamleler yapmaya başladı. Bu sırada Undertaker, Styles'ı muazzam bir Chokeslam ile ringin ortasına indirdi. Ancak Styles hızla toparlandı ve Undertaker'a karşı hızlı ve akrobatik saldırılarını sürdürdü.

Mücadelenin sonlarına doğru, Cena ve Reigns tekrar karşı karşıya geldi ve arenada büyük bir çatışma yaşandı. Ancak Styles, süper bir Phenomenal Forearm ile her iki rakibini de devirdi. Ardından Undertaker, Cena'ya bir Tombstone Piledriver çekerek onu devirdi.

Son olarak, Reigns, Styles'a ölümcül bir Spear yaparak rakibini ringin ortasına serdi. Ancak bu sırada Undertaker, Reigns'e arkadan bir Tombstone Piledriver yaptı ve onu tuş ederek maçı kazandı.

**Kazanan ve Yeni Şampiyon: The Undertaker**

Arenada patlayan coşku ve hayranlık sesleriyle birlikte, The Undertaker zaferini kutladı ve TRW Dünya Ağırsiklet Şampiyonu olarak taçlandırıldı. Bu unutulmaz mücadele, TRW tarihine altın harflerle yazıldı ve izleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Black Widow

WrestleWizard
Konular
781
Beğeni sayısı
757
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Ne alaka dedirtti ya.
Şurada kafamıza göre bir bab yazamıyoruz ya şaka mı bu? 15 yıl önce Face ortamında yaptığımız bir RPG tarzı bab yazalım dedik yine birileri rahatsız olmuş.Seni kast etmiyorum. (Usta rica etsem son mesajıma kadar olan benim harici tüm mesajları siler misin?)

ReQuem

#uncensored
Konular
1,648
Beğeni sayısı
1,626
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Şurada kafamıza göre bir bab yazamıyoruz ya şaka mı bu? 15 yıl önce Face ortamında yaptığımız bir RPG tarzı bab yazalım dedik yine birileri rahatsız olmuş.Seni kast etmiyorum. (Usta rica etsem son mesajıma kadar olan benim harici tüm mesajları siler misin?)
Bir şey dememişler ki canım. Alınganlığa gerek yok takılıyor çocuklar.

Black Widow

WrestleWizard
Konular
781
Beğeni sayısı
757
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Bir şey dememişler ki canım. Alınganlığa gerek yok takılıyor çocuklar.
Tamam da bab konuma yorum yazılmasını istemiyorum sorun orda kimse takip etmiyor zaten edilmesini de istemiyorum ki alınganlıkla alakası yok.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: