Brock Lesnar WWE 2K24 Showcase Kapağından Çıkarıldı

Black Widow

ultrAslan
Konular
785
Beğeni sayısı
789
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Dava görülüp karar kesinleşene kadar masumiyet karinesi şekli takılmaca ama son çırpınışlarımız gibi maalesef…
O sınır çoktan aşıldı reis. Ben de beklemezdim ama iş gerçekten ciddi gibi. Yoksa böyle direk kesip atmazlar sonuçta şirketin son 10 yılında özellikle yüzü oldu desek yeridir.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,212
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
O sınır çoktan aşıldı reis. Ben de beklemezdim ama iş gerçekten ciddi gibi. Yoksa böyle direk kesip atmazlar sonuçta şirketin son 10 yılında özellikle yüzü oldu desek yeridir.
Tabii dosya hakkında bu tip yorumlar yapılabilir ama WWE kurumsal kimliği zarar görmesin diye bu tip durumlarda soruşturma aşamasında böyle bir refleks oluşturuyor her zaman. Lesnar bu dosyadan aklanırsa yeniden WWE’ye döner ve ismi de her yere geri eklenir. Ha senin yorumun nedir diye sorarsan bence de Lesnar’ın bu dosyadan aklanması zor gibi duruyor.

Black Widow

ultrAslan
Konular
785
Beğeni sayısı
789
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Tabii dosya hakkında bu tip yorumlar yapılabilir ama WWE kurumsal kimliği zarar görmesin diye bu tip durumlarda soruşturma aşamasında böyle bir refleks oluşturuyor her zaman. Lesnar bu dosyadan aklanırsa yeniden WWE’ye döner ve ismi de her yere geri eklenir. Ha senin yorumun nedir diye sorarsan bence de Lesnar’ın bu dosyadan aklanması zor gibi duruyor.
Zor abi keşke (haklıysa) aklansa gerçekten ama yaptıysa beter olsun.

GBB

👑
Konular
41
Beğeni sayısı
1,548
PG Nakit
370
İşin sonunda aklanacaksa gerçekten üzücü ama çok doğal önlemler bunlar.

Ben ise mutluyum. Tabii ki adamın yaşadığı vaziyete mutlu değilim ama bir daha bu adamı izlemeyecek olmamızdan mutluyum. Son 10 yıldır şirketi kan emici sinek gibi emen ve WWE’nin güncel durumunda senaryosal olarak yıllardır inişli bir grafiği varsa en büyük sorumlularından birisi bu adam. Onu yazanlar ve teklif götürenler tabii ki daha da büyük suçlu ama 1 gram bile saygı duymuyorum Brock Lesnar’a. Part-timer saçmalıkları, 26268262826372 günlük anlamsız reignler, sanki her şampiyonun dominant olması gerekmiş gibi bir booking ile kullanılmasının başlangıcı bu adam. 2012’den beri kanser gibi yayıldı şirketin üstüne ve yıl geçtikçe büyüdü bu kanser.

WWE başına gelmiş en kötü şeylerden birisi Brock Lesnar’dır.

Gloom

futuresex lovesound
Konular
2,076
Beğeni sayısı
1,592
PG Nakit
385
1
İşin sonunda aklanacaksa gerçekten üzücü ama çok doğal önlemler bunlar.

Ben ise mutluyum. Tabii ki adamın yaşadığı vaziyete mutlu değilim ama bir daha bu adamı izlemeyecek olmamızdan mutluyum. Son 10 yıldır şirketi kan emici sinek gibi emen ve WWE’nin güncel durumunda senaryosal olarak yıllardır inişli bir grafiği varsa en büyük sorumlularından birisi bu adam. Onu yazanlar ve teklif götürenler tabii ki daha da büyük suçlu ama 1 gram bile saygı duymuyorum Brock Lesnar’a. Part-timer saçmalıkları, 26268262826372 günlük anlamsız reignler, sanki her şampiyonun dominant olması gerekmiş gibi bir booking ile kullanılmasının başlangıcı bu adam. 2012’den beri kanser gibi yayıldı şirketin üstüne ve yıl geçtikçe büyüdü bu kanser.

WWE başına gelmiş en kötü şeylerden birisi Brock Lesnar’dır.
Bütün bu puştlukları bir kenara, son cümle çok abartılı be abi. Brock Lesnar çok güzel şeyler de izletti.

GBB

👑
Konular
41
Beğeni sayısı
1,548
PG Nakit
370
Bütün bu puştlukları bir kenara, son cümle çok abartılı be abi. Brock Lesnar çok güzel şeyler de izletti.
Kişisel zevkler tamamen ama cidden Lesnar’ın dahil olduğu ulan çok güzeldi dediğim bir şey hatırlamıyorum. Lesnar-Punk ve Lesnar-Cena gibi maçları severim ama onlara da çok güzel demedim hiçbir zaman.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: