RPG Duyuru: Yeni Gelmedik, Geri Geldik!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CEO

CEO
Konular
37
Beğeni sayısı
211
PG Nakit
0
Herkese iyi akşamlar, iyi forumlar diliyorum. Foruma sağ ayakla girdik. Hayırlara vesile olsun.

@Boss ile yaptığımız pazarlıklar sonucunda RPG Evrenine el atma kararı aldık. Ekibim adına heyecanlıyım. Forumlar tarihinde bir ilkin daha içinde paydaşı olmaktan kıvanç duyuyoruz.

Birazdan şirketin kuruluş hikayesini içeren haberi kendi alt forumumuzda paylaşacağız. Takipte kalın.

now2.png

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
177
Beğeni sayısı
1,397
PG Nakit
0
Karakter alımına dair kafalardaki soru işaretlerinin farkında olduğum için böyle bir mesaj atıyorum, herkesi bu mesaja yönlendirebilirsiniz.

PGW eğer WWE ise, NOW adında AEW minvalinde bir şirket açıldı. Bu iki şirketi kalite açısından kıstas olarak vermiyorum, kafada görüntü net otursun diye. Yani evren aynı, sadece bir tane daha şirket açıldı.

Karakter alımına dair soru işaretlerini şöyle gidereyim:

PGW'de olan Johnny Mayhem, NOW'da alınamayacak.

Johnny Mayhem'i oynayan Emir, PGW kontratını fesh edip NOW'a geçiş yapabilir.

PGW'de olan Johnny Mayhem'e ek olarak NOW'da Cesaro oynamak isteyen Emir, herhangi bir renkte Elite üyeliği satın almak zorunda. Bunun tek amacı iki kadrodaki, özellikle PGW'deki şişkinliği önlemek.

Ha aklıma şöyle bir şey geldi, iki şirkette de oynamayı sırf para ile sunmak yerine belki de PGW'de uzun süre emek vererek düzgün bir kariyer geçirmiş oyuncularımıza güzellik yapabiliriz. Ama şimdilik bu devrede değil.

PGW'deki Johnny Mayhem karakterini tamamen bırakan Emir, Elite üyeliğe ihtiyaç duymadan NOW'da Cesaro alabilir.

ÖZET: Oyunda tek karakteriniz olabilir. Ama Elite üyeliğiniz yoksa. Eğer Elite üyeliğiniz varsa, diğer şirkette olmayan herhangi bir karakteri alıp iki şirkette de karakter sahibi olabilirsiniz.​

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: