Undertaker: Bray Wyatt "Wyatt Family" Zamanına Döndürülmeli

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,806
Beğeni sayısı
1,576
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Metro'dan Alistair McGeorge'a konuşan Undertaker, WWE'nin geçen yıl geri dönüşünden bu yana Wyatt'la yaptıklarını konuştu:

"Bray'in karakterini orijinal karakterine geri döndürmeleri, bundan uzaklaşmaları gerekiyor. Maç yapmasının biraz zor olduğu bir duruma soktular kendilerini. Bence orijinal Wyatt Family Bray, işte para kazandıran bu. Brock'la maçımda beyin sarsıntısı geçirdikten bir yıl sonra 'Mania'da Bray ile çalıştım. Bray'le çalıştım, onu çok seviyorum ve yaptıklarını çok beğeniyorum. Bence sadece onu nasıl destekleyeceklerini bulmaları gerekiyor. Promoları ve çalışma yeteneği inanılmaz, inanılmaz bir çalışan ama bunu yapma fırsatı bulamıyor. Onun için en iyisini umuyorum, onu gerçekten çok düşünüyorum. Orada neler olacağını göreceğiz."

undertaker-bray-wyatt-1674551857.jpg

Kaynak

Mr. Bean

#uncensored
Konular
161
Beğeni sayısı
180
PG Nakit
50
Gerçekten Wyatt'ı bir düzgün işleyemediler ya. Tam bu sefer oluyor derken yine bocalıyorlar. Artık adamın momentumunu belli bir noktaya sabitlemeleri lazım. Taker kariyerinin başından sonuna kadar istikrarlıydı, gimmick değiştirse bile karizmasını korudu, maç kaybetse de momentumunu kaybetmedi.

Doktor Hektör

The Irish Ace
Konular
124
Beğeni sayısı
159
PG Nakit
725
Gerçekten Wyatt'ı bir düzgün işleyemediler ya. Tam bu sefer oluyor derken yine bocalıyorlar. Artık adamın momentumunu belli bir noktaya sabitlemeleri lazım. Taker kariyerinin başından sonuna kadar istikrarlıydı, gimmick değiştirse bile karizmasını korudu, maç kaybetse de momentumunu kaybetmedi.
F0kQHA7WIAge4Ap.png

Elkeson

PG.com Kullanıcısı
Konular
0
Beğeni sayısı
30
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Christian Cage
O tren kaçtı maalesef. WWE'ye return yaptığı zaman son şanslarıydı Wyatt Family gimmicki ile döndürmek için. Çok da rahat olurdu ve ilerlerdi. Ama üst üste bu kadar rezil gimmick sonuçları yaşadıktan sonra Wyatt Family gimmicki bile toparlayamaz.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: