Omega: All In ve All Out'da Birbirinden Farklı Yüzler Görebilirsiniz

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,564
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Kenny Omega, All In ve All Out etkinliklerinin bir hafta arayla olmasına rağmen farklı gösteriler olarak görülmesinin önemi hakkında konuştu. AEW All In 27 Ağustos'ta Londra, İngiltere'deki Wembley Stadyumunda gerçekleşecek ve AEW'in Kuzey Amerika dışındaki ilk etkinliği olacak. Bir hafta sonra, AEW All Out 3 Eylül'de Chicago, Illinois'deki United Center'da gerçekleşecek. Etkinlikler hakkında "Uproxx "a konuşan Omega, gösterilerin birbirinden farklı olması gerektiğinin altını çizdi. Şöyle dedi,

"Kadro bölünmeli ve her iki şovda da tamamen farklı insanlar görmelisiniz demek istemiyorum ama özellikle bir akşam için çeşitli ve çok özel maçlar olması gerektiğini düşünüyorum. Bence diğerinde de öne çıkan, farklı ve çok özel olan maçlara ihtiyacınız var. Aynı 20-30 kişiyi tekrar tekrar kullanırsanız, bu özel sporcuların birçoğunun kenarda oturup performanslarını sergileme şansını beklemesine neden olursunuz. Ama bence bir programda olup da diğerinde olmayan bazı kişileri kesinlikle göreceksiniz. Ve ben buna olumlu bakıyorum çünkü AEW hayranlarının ya da sadece güreş hayranlarının daha fazla yüz görmesini istiyorum."

AEW-All-In-London.jpg

Kaynak

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: