RESMİ: Lewis Hamilton 2025'te Ferrari'de!!

Ganbarimasu

PG.com Kullanıcısı
Konular
262
Beğeni sayısı
567
PG Nakit
700
Ferrari de açıkladı.
4581

Johnkorey

AgnostikMuezzin
Konular
523
Beğeni sayısı
1,247
PG Nakit
1,355
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
F1 üstündeki ölü toprağını atıyor. Bir yandan şampiyon olsun Ferrari'nin makus talihini yensin diyorum. Öte yandan da Schuminin rekorunu kırmasın istiyorum. Çok karışık duygular içerisindeyim. Pek sevmem ama büyük saygı duyduğum bir isim. Büyük sporcu. Bu tam bir meydan okuma. Göreceğiz bakalım.

Black Widow

İnaktif PG hesabı
Konular
782
Beğeni sayısı
761
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
F1 üstündeki ölü toprağını atıyor. Bir yandan şampiyon olsun Ferrari'nin makus talihini yensin diyorum. Öte yandan da Schuminin rekorunu kırmasın istiyorum. Çok karışık duygular içerisindeyim. Pek sevmem ama büyük saygı duyduğum bir isim. Büyük sporcu. Bu tam bir meydan okuma. Göreceğiz bakalım.
Aynı duygular içerisindeyim. 15 yıl sonra F1 izletecek bu transfer.

RiseGen

Go Further
Konular
5
Beğeni sayısı
67
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
LA Knight
Özetle bir sürü tavize ek James Allison'ın bile dönmesi Hamilton'ın Mercedes'te kalmasına yetmedi. Ferrari'nin başkanı, Agnelli ailesinin varisi John Elkann'ın çok istediği hamlelerden biri başarıldı. Sadece sportif bir hamle olarak bakmamak lazım. Lewis Hamilton hem 7 WDC'yle hem de ünlü sosyetesindeki dostluklarıyla tanınan bir isim (sadece hatun düşüremiyor). Böyle bir ismin Ferrari markasını da temsil etmesi çok önemli. Ferrari uzun zamandır yarışmak için araç satma fikrini bıraktı. Araç satmak için F1'de araba dolandıran bir şirket oldu.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: