Taksici Üşümesin Diye Arabaya Aldığı Adam Tarafından Vuruldu

JonMoxley

#FatihTerimNefreti
Konular
63
Beğeni sayısı
270
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
John Cena
Konuşulacak söz yok, ölmeli. Acı çekmeli, ölmek için yalvarmalı, direnci tamamen kırılıp kendi ailesi önünde ölmek için yalvaracak hale düşmeli.

Son düzenleme:

keka

🍓
Konular
36
Beğeni sayısı
984
PG Nakit
325
15 dakika sonrasının hayalini kurmak, eğer bu ülkede yaşıyorsanız çok uzak bir hayal. Aslında ülkeyi geçtim, direkt yaşadığımız bugün için uzak bir hayal. Çünkü, dünya güzel bir yer değil. Zaten hiç değildi, ama bunu bu denli buram buram hissedemezdik belki de daha öncesinde. Ama şu anda günümüzün yarattığı etkenlerle de çoğu şeyden bir şekilde haberimiz oluyor. Ve ben böyle şeylerin etkisinden çıkamayan, kolayca unutamayan bir insan olarak zaten halihazırda güzel bir hayatım yokken, etrafım negatif enerji ve boktanlık doluyken bir de bununla karşılaşıyorum. Bu adam, belki de yarım saat sonra eve varmadan iki çocuğuna alacağı tatlının veya böreğin hesabını yapıyordu. Onlarla nasıl vakit geçirmek istediğini düşünüyordu. Kafasında bu düşünceler varken yolda zor durumda kalan bir yolcuyu görüp arabasına aldı. Eşgalinden dolayı kimsenin arabasına almak istemediği bir oevladını, belki iyilik yapmak için belki de biraz da o gün yeteri kadar para kazanamadığı için arabasına aldı. Çaresizlik zor bir şeydir. Ve eğer çaresizliği yaratan şey paraysa, durum çok daha kötüdür. Ve tüm bunlardan daha kötü olan şey, iyilik yaptığın biri tarafından sırtından vurulmaktır. Bakın, sırtından vurulmak diyorum. Bunu deyim olarak kullanmıyorum. Para çıkarmasını beklediği oevladı, iki çocuğu olan bu ağabeye silahını sıkarak onu etkisiz hale getiriyor. Ve aynı oevladı, kapısını açıp ağabeyin yanına gelip kafasının dibine eğilip "kimseye güvenmeyeceksin" deyip tokat atıyor. Ölmektesiniz ve gördüğünüz, işittiğiniz son şey bu. Tüm bunların bir video kaydı var. Ağabey öldü, bu oevladına ne olacak meçhul. Peki geride kalanlar? İki çocuğu, eşi, sevdikleri. Hepsi bu videoyu izleyip gördüler. Ne zaman silinecek? O çocuklar 80-90 yaşına geldiklerinde bile silinecek mi? İnternet ortamından silinmesinden bahsetmiyorum, hafızalarından bahsediyorum. Alzheimer bile olsalar, yine akıllarına ara ara gelecek. Ben buradayım. Başka bir şeyde değilim. Bu orospu çocuğu nerelidir, kimdir, nedir, hapiste şişlenecek mi, dayılar göt deliğini genişletecek mi bunlar umrumda değil. Ha, hepsi yaşansın isterim bu söylediklerimin. Ama hayatın akışında size koyan, sindiremediğiniz şeyler vardır. Ve bunu değiştirmek için elinizden hiçbir şey gelmez. Bu olay işte onlardan biri. Masum bir ağabey öldü, ölme şekli anbean kaydedildi. Sevdikleri bunu izledi, gördü. Geride kalan insan hayatları var. Ama o insan hayatlarına bu oevladı dahil değil. Bir insan değil çünkü.

Heartbroken Kid

real lies
Konular
209
Beğeni sayısı
1,094
PG Nakit
30
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
Yukarıda siyasi konuşulmuş bende konuşayım bari:

Sen anayasayı tanımazsan ülkede isteyen kişi istediği kişiye silah çekebilir ve ceza almayabilir çünkü sen anayasayı tanımayarak bir emsal karar verdin. Eee, peki bu adam neye göre ceza alacak? Senin tanımadığın anayasaya göre mi yoksa senin keyfine göre ağzından çıkacak şeylere göre mi? Haa eğer ikincisiyse 2 olay çıkıyor önümüze. Ya fiilen şeriat devleti olduk ya da başka birisi de madem sen anayasayı tanımıyorsun bende anayasadaki tek adam rejimi maddelerini tanımıyorum diyecek ve seni de tanımayacak. Ülke çoktan kolombiya oldu ve hatta Can Atalay kararından dönülmediği sürece anarşist bir ülke olduk desek bile kimse birşey diyemez.
Bu kadar şey yazıp hiçbir şey anlatmamayı nasıl başardın? Bu gereksiz neye göre mi ceza alacak, TCK-81'e göre kasten adam öldürmeden müebbet hapis cezası alacak. Senin veya senin türevlerinin tanımadığı anayasada her şey gayet açık ve belirgin. İşine gelmeyen tanımıyor sadece.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
802
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Bu kadar şey yazıp hiçbir şey anlatmamayı nasıl başardın? Bu gereksiz neye göre mi ceza alacak, TCK-81'e göre kasten adam öldürmeden müebbet hapis cezası alacak. Senin veya senin türevlerinin tanımadığı anayasada her şey gayet açık ve belirgin. İşine gelmeyen tanımıyor sadece.
Anayasayı ben mi tanımıyorum? Ne yazdığım gayet açık zaten dikkatinin %5'ini versen rahat rahat anlaşılacak birşey. Ülkedeki cumhurbaşkanı anayasayı tanımazsa bu adama neye göre anayasadan ceza vereceksin? Kanunlar tek bir adamın sözüne bakarak değişiyorsa fiilen şeriat devleti olmuşuzdur zaten.

Son düzenleme:

jaques

clk
Konular
39
Beğeni sayısı
1,163
PG Nakit
220
RPG Karakteri
CM Punk
İçimi yaktı şu olay. Eylül başı gibi gece eve dönerken taksici bir abi ile sohbet etmiştik @Lindir ile. Öyle insanlar biniyor ki sabaha eve geri dönüp uyumanın hayaliyle sürüyorum her seferinde demişti. Keka'nın üstte yazdığı hislere sahibim. Öfkeliyim ve üzgünüm.

Kara

-
Konular
158
Beğeni sayısı
1,253
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Yukarıda siyasi konuşulmuş bende konuşayım bari:

Sen anayasayı tanımazsan ülkede isteyen kişi istediği kişiye silah çekebilir ve ceza almayabilir çünkü sen anayasayı tanımayarak bir emsal karar verdin. Eee, peki bu adam neye göre ceza alacak? Senin tanımadığın anayasaya göre mi yoksa senin keyfine göre ağzından çıkacak şeylere göre mi? Haa eğer ikincisiyse 2 olay çıkıyor önümüze. Ya fiilen şeriat devleti olduk ya da başka birisi de madem sen anayasayı tanımıyorsun bende anayasadaki tek adam rejimi maddelerini tanımıyorum diyecek ve seni de tanımayacak. Ülke çoktan kolombiya oldu ve hatta Can Atalay kararından dönülmediği sürece anarşist bir ülke olduk desek bile kimse birşey diyemez.
İyi bari konuyu "Kılıçdaroğlu kazanmalıydı" diye bağlamamışsın.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: