Murat Kurum Depremdeki Vefat Sayısını Ağzından Kaçırdı

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
50
Beğeni sayısı
2,539
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena

Kara

-
Konular
157
Beğeni sayısı
1,253
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Depremin en çok vurup yıktığı yerden çıktım. Bugün açıp Antakya'ya bakarsanız bomboş bir arazi görürürsünüz. Rakamlar daha 20 bin 30 bin diye revize edilirken gerçeğin 100 bin kişinin üzerinde olduğunu o bölgede yaşayan ben ve herkes söyledi. En sonunda bunu 50 bin kişi diyerek bitirdiler. Gerçekler inatla saklandı peki sebep neydi? Afet bölgesi ilan edilmesin diye mi? Devletin itibarı zarar görmesin diye mi? Halkı üzmemek için mi? Biz zaten gerçeğin bu rakamlar olduğunu biliyorduk. Bunun resmi bir şekilde ağızdan kaçırılması ise belki sıradaki afetler için halkı daha bilinçli yapar. Yapar mı? Yok canım kafası başka yere gitmiştir yeni adayın, öyle demek istememiştir.

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
604
Beğeni sayısı
765
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Yok dili sürçmüş arkadaşlar, sadece Hatay için değil Türkiye tarihinde gerçekleşen bütün afetlerin toplam vefat sayısıymış. Yalan haber yaymayalım. 🙏🙏🙏

Kara

-
Konular
157
Beğeni sayısı
1,253
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Evet merakla beklenen "o bugüne kadar vefat edenlerin sayısıydı" açıklaması gelmiş. Kendisini ve kendisine inanacakları aşağıda bırakacağım sayfaya davet ediyorum. Sadece Hatay'da insanların vefat eden yakınlarını bildirdiği sayfa, bildirmek isteyenlerin. Hala kayıp durumunda olan insanları söylemiyoruz bile.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: