Kemal Kılıçdaroğlu Yine Bir Konuyu Demirtaş ve Kavala'ya Bağlamayı Başardı

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
365
Beğeni sayısı
795
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
AIHM kararlarına göre bunlar olmaması gereken zaten, dediği bir nevi doğru. Adam bakacak ülkede bağımsız yargi uygulanmıyor. Halkın oyuyla seçilmiş vekil hapiste, 2 adım geri kaçar.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,429
Beğeni sayısı
3,733
PG Nakit
3,035
RPG Karakteri
Swerve Strickland
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
AIHM kararlarına göre bunlar olmaması gereken zaten, dediği bir nevi doğru. Adam bakacak ülkede bağımsız yargi uygulanmıyor. Halkın oyuyla seçilmiş vekil hapiste, 2 adım geri kaçar.
Söylediği şeyin doğruluğu tartışılmaz zaten, ama ben aylardır bozuk plak gibi aynı lafları söylemesinden gerçekten bıktım.

Mr. Bean

#uncensored
Konular
161
Beğeni sayısı
180
PG Nakit
50
Olay o değil ama. Siyaseti azıcık bilen bir adam bile gelebilecek kamuoyu tepkisini ölçer ona göre konuşur ya da direkt olarak o kamuoyunun algısını kendisi belirler. Vaat olarak söyleyeceksen; adil yargılanma hakkının düzgün işletilmesini sağlayacağız, bağımsız yargıyı tesis edeceğiz dersin. Muhalefet yapacaksan, hukuksuzlukların düzeltilmesini talep edersin. Bu işi kişi isimlerine indirgemek karşı tarafa yarıyor yetmiyor bahsettiği kişilere yönelik bir nefret oluşmasını sağlıyor muhalefet kanadında bile. Yani bunu yapmak için ya üst düzey bir salak ya da cidden kötü niyetli olmak lazım.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
365
Beğeni sayısı
795
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Olay o değil ama. Siyaseti azıcık bilen bir adam bile gelebilecek kamuoyu tepkisini ölçer ona göre konuşur ya da direkt olarak o kamuoyunun algısını kendisi belirler. Vaat olarak söyleyeceksen; adil yargılanma hakkının düzgün işletilmesini sağlayacağız, bağımsız yargıyı tesis edeceğiz dersin. Muhalefet yapacaksan, hukuksuzlukların düzeltilmesini talep edersin. Bu işi kişi isimlerine indirgemek karşı tarafa yarıyor yetmiyor bahsettiği kişilere yönelik bir nefret oluşmasını sağlıyor muhalefet kanadında bile. Yani bunu yapmak için ya üst düzey bir salak ya da cidden kötü niyetli olmak lazım.
Soyleme tarzı yanlış bence de o konuda katılıyorum bende. Bağımsız yargıya göre bu bu bu isimleri tekrar yargılayacağız dese eminim daha çok oy alırdı. Direkt "Selahaddin Demirtas serbest kalsın istiyorsanız bana oy vereceksiniz" tarzı söylemler aşırı yanlış.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: