BAB (5. BÖLÜM YAYINDA) SURVIVOR PG 2024

satriale

kralkaya
Konular
156
Beğeni sayısı
583
PG Nakit
335
Favori Güreşçi
Steve Austin ve mOx
3. Bölüm

Bu müzik eşliğinde geçen konsey sonunda yaşananlar ekrana geliyor. Hikmet, Yunus Emre'yi itiyor. Yunus Emre, Zakari Dayı'ya çarpıyor. Bu kez Zakari itiyor Yunus Emre'yi. Yunus Emre de eee yeter diyerek Zakari ile Hikmet'in üzerine koşuyor. Araya Bozok ve Batuhan giriyor. İkisi, Hikmet ile Yunus Emre'yi tutuyor ancak Zakari hala boşta. Zakari, Emre'ye tam tokat atacakken araya REİS giriyor.

6176434745d2a0a1041c15ba.jpg

Vahit Guetta'nın röportajı ekrana geliyor.

Vahit Guetta: Amına koyim, bana deli diyenleri buraya getirmek lazım. Hiçbiriyle dost olunmaz. Hepsi bundan böyle hasmımdır.

Röportaj bitiyor ve konseye dönülüyor.

REİS'in araya girmesiyle Acun da bağırıyor.

Fevzi Ayran'dan Hakan Hatipoğlu'na: Ulan var ya Reis'in gözünde otoritesi sarsılmasın diye sert numarası yapıyor. Tam çakal.

Hakan Hatipoğlu cümleye biraz bozuluyor. Acun'un bağırmasından sonra herkes yerine oturuyor.

Acun Ilıcalı: Hikmet ne yapıyorsun abi? Bu sene daha akıllı olacağını söylememiş miydin? Ne bu haller? Diskalifiye mi edeyim illa.

640xauto.jpg

Hikmet Tuğsuz: Acun bey, her dediğinizde haklısınız ama haklı olmak her zaman olayın doğru olduğunu göstermiyor. Bugün de böyle bir durum yaşandı.

Acun Ilıcalı: Ben yanlış mıyım?

Hikmet Tuğsuz: Öyle demedim.

Acun Ilıcalı: Haklı olduğumu söyleyip haklıların hep doğru olmadığını söyledim.

Hikmet Tuğsuz: Acun bey, bana rakip gibi davranmanıza anlam veremiyorum. İzin verirseniz artık konuşayım.

Acun Ilıcalı: Müsaade senin Hikmet.

Hakan Hatipoğlu'ndan Fevzi Ayran'a: Asıl çakal işte bu Hikmet. Lafı nasıl dolandırdı. Nasıl mağdur edebiyatı yaptı?... böyle olacaksın işte.

Hikmet Tuğsuz: Acun bey, öncelikle Yunus Emre arkadaşımızın bana bir garezi olduğu aşikar. Benim ana kadrodan, onun yedeklerden gelmesi moralini bozmuş, çok belli.

Yunus Emre: Ya kes sesini,

Hikmet Tuğsuz: Acun bey, siz mi susturursunuz yoksa yine ben mi susturayım?

Yunus Emre: Gel sustur lan. Gel.

Acun Ilıcalı: Hikmet sana açıklama yaptırmayacağım. Olcay, şu ikisini alın buradan. Kavga çıksın istemiyorum. Psikiyatr mı ne gerekiyorsa gerekeni yapın.

Hikmet'i ve Yunus Emre'yi farklı yönlerden götürerek konseyden alıyorlar.

Acun Ilıcalı: Arkadaşlarınız duyamayacak, onlara iletirsiniz. Arkadaşlar, yarın, yani bugün zorlu bir oyunumuz olacak. Bu oyun sonucunda takımınıza bir isim dahil olacak. Bu ismi, oyunu kazandıktan sonra öğreneceksiniz. Unutmadan, dokunulmazlık oyununuz sadece 1 tur olacak.... Şimdi sizleri adanıza uğurluyorum.

---------------------------------------------------------------

Oyuncular adalarına gidiyorlar. Hikmet ve Yunus Emre'nin mavi takım vapuruna yan yana yaslandığı görülüyor. Oyuncular şaşırıyor. Sağa baktıklarında Acun medya ekibini görüyor, ellerinde bir kumanda var. Tekrardan Hikmet ve Yunus Emre'ye baktıklarında ise bileklerinde bir bileklik var.

Batuhan Karadeniz: Esatcığım o ne?

Esat Yontunç: Elektrikli bileklik. Adaya adım atana kadar birbirlerine temas ederlerse cezalandırılacaklar.

Takımın dili tutuluyor. Vapura binip adaya gidiyorlar.

bozuk_10906891005505aafe23de9.jpg

Bozok: Yani.... Şu olanları görünce... (kahkaha atıyor)

Ada hayatı ekrana geliyor. Hikmet, Batuhan ve Bedir Çalpur beraber hindistan cevizi kırıyor. Yunus Emre ve Zaraki Dayı sahilde elleri arkada birleştirmişler volta atıyorlar. Jahrein ile Prenses Ela da sahilde tek başına oturan REİS'i izliyor.

Araya konan görüntülerin ardından Bozok'un röportajı devam ediyor.

Bozok: Nereye geldim dedim. Hakan'a az bile yapmışım. Ben bir melekmişim ya. Hakan otursun kalksın bana dua etsin.

Hikmet palayla son hindistan cevizini sertçe parçalıyor.

Bedir Çalpur: Şu öfkeni azalt. Her gün kolunda o zımpırtıyla dolaşmak iyi bir şey mi? Hem de o civciv yüzünden.

Batuhan Karadeniz: Ya Bedir abi niye hemen gömüyorsun aleti. Belki Hikmet abimin fantezisi vardır.

Hikmet Tuğsuz: Gevezeliği kes Batuhan. Lavuk adaya geldi tüm dengeleri bozdu.

Bedir Çalpur: Hikmetciğim, sen moralini bozma. O çocuğun önüne geçeceğiz. Önemli olan oyun kazanmak. Ona odaklan.

Hikmet Tuğsuz: Odaklanayım odaklanmasına da.... Adada görmeye bile tahammül edemiyorum.

Bedir Çalpur: Sıradaki oyunu kaybedelim.

Batuhan Karadeniz: Abi de get işine ya. (ıkınarak gülüş)

Bedir Çalpur: Ciddiyim. İlk iş o elemanı yazalım. Sen, ben ve Batuhan. Zaraki, onu yazmaz. Reis'in de gözüne battı. O da yazar etti 4. Geçen Prenses Ela geldi yanıma. Jahrein reisle tartışmış. Reisin tersini yapacağı için onu yazmaz ama Ela da Emre'yi yazar etti 5.

Hikmet Tuğsuz: Bozok da zaten yancı. Adanın en güçlü ekibi kimse ona dahil olur. Etti 6. Çoğunluk bizde.

Batuhan Karadeniz: Abi saçma(şu kısımları gülerek söylüyor)lamayın Allah aşkına öyle iş olur mu ya?

Hikmet Tuğsuz: Ada için Batuhan.

x720

Batuhan'ın röportajı araya giriyor.

Batuhan Karadeniz: Bedir abi tam yılanın başı çıktı. Oyunu bilerek kaybedelim nedir ya? Ben boşuna mı götümü yırtacağım orada? Hadi kaybetmek için çıktım diyelim. Yine efor sarf edeceğim. Oram buram çarpacak. Değer mi? Bunun yerine Hikmet abi risk alsın Yunus Emre'yi kışkırtsın, kendine saldırmasını sağlayıp diskalifiye ettirsin. Çok mu zor? Yapmadığı iş sanki. Burada takım lideri gibi takılmayı bıraksın, eski deliliğine dönsün. Yoksa canımı sıkmaya başlar yani.

Röportaj bitiyor. Adadaki kulis görüntülerine dönüyoruz. Batuhan ayağa kalkıyor.

Batuhan Karadeniz: Hikmet abi, Bedir abi bence bu fikirden dönün. Sağlıklı bir düşünce değil.

Batuhan, yanlarından ayrılıyor ve yemek yapılan tencereyi alıp suya gidiyor. Bulaşık yıkıyor. Bedir ve Hikmet, Batuhan'ı izliyor. Batuhan tencere ile geri dönerken Yunus Emre ve Zakari'ye denk geliyor.

Zakari Dayı: Ne diyor o Hikmet densizi?

Batuhan Karadeniz: Hayırdır abi? Laf taşıyıcı mıyım ben, aşk olsun.

Zakari Dayı: Siktirme şimdi aşkını.

Batuhan Karadeniz: Abi ben aşkımı tamam siktirmeyeyim de sen şerefini siktirmişsin.

Zakari Dayı, Batuhan'a tokat atacakken yumruğunu sıkıp ısırıyor.

Zakari Dayı: Seni var ya... Şu yedek çocuğu merak etmesem senin ağzına sıçardım. Dua et o oyun var.

Batuhan Karadeniz: Yunus Emre, fazla zorlama kardeşim.

Batuhan kahkaha atarak kaçıyor ama Zakari için işler hiç komik değil. Yunus Emre, belinden kavrayıp tutuyor. Batuhan adanın öteki ucuna kadar kaçıyor.

Jahrein: Şu Zakari'yi görüyor musun nasıl da iki yüzlü?. Konseyde Yunus Emre geldi bunun ağzına sıçtı, şimdi sanki buranın patronları... Hiç değişmemiş. Kendine sövenlerle ortak yayın yapardı. Bir kere bana mısın demedi.

Prenses Ela: Yaaaa. Uzak durulması gereken biri demek. Reis'e ne diyorsun? Sen hariç kimseyle muhatap bile olmadı.

Jahrein, yutkunuyor. Kamera kuşları çekiyor ve mavi adadan ayrılıyoruz.

baraka-kriziz8721366485c88156a84522.jpg

Barbaros Şansal, Volkan Öge ve YTL Osman adanın kayalık kısmına güneşlenmek için dallardan bir alan oluşturuyorlar.

Batuhan Erdem, Fevzi Ayran ve Enner Valencia da şezlong yapıyorlar. Şezlongu da ağacı kökten keserek ve budayarak şekil şukul bir hale sokuyorlar.

Cemal Kaan Şahin, Bilal Hancı ve Wanda Nara da dalgaların çarpması eşliğinde sahilde oturuyorlar.

YTL Osman: Oldu gibi ha Barbaros ağabey.

Barbaros Şansal: Oldu canım oldu. Hem de mis gibi oldu. Yumuş yumuş oldu. Bali'yi andırdı.

YTL Osman: Bali de neymiş ağabey? BİZİM YAYLALARDA TAM BÖYLE NEŞŞŞŞŞŞEEEEEDİR HAAAA.

Volkan Öge: Ha Bali ha yayla. İkisi de ortak değerimiz, dinlerarası diyaloğumuzun bir ürünü değil mi?

Barbaros Şansal: Ay yoksa sen de mi onlardansın? Gülşah'ın yanına verselerdi de buraya gelmeseydin.

Volkan Öge: Yok abi göndermeyi anlayacak mısın diye test edeyim dedim. Biliyorsun, bir reklam ajansım var ve hedef kitleye aktarım önemli. (barbarosa yaklaşıyor) bak bu salak Osman bir bok anlamadı mesela.

Aşağıdan bir ses geliyor.

Fevzi Ayran: Barbaros hocam bitirdik. Ne yapalım?

Barbaros Şansal, yukarı getirin diye emir veriyor.

Fevzi Ayran: Sikeceğim şu adamı. Uçakta dövülmesinin acısını bizden çıkarıyor. Mısırlı amele miyiz aq? Bu kadar eşyayı nasıl çıkaralım?

Batuhan Erdem: Şunlardan destek almak şart.

cumali-hakan14302600755aac0a3888791.jpg

Hakan ve Cumali'ye sesleniliyor. İkili kendi aralarında öfleyip püflüyorlar. Yanlarına gidiyorlar.

Hakan Hatipoğlu: Abi yalnız ben çıkarmayacağım. Geçen günden bir balık sorunumuz vardı, hatırlatırım.

Fevzi Ayran: Abi hatırlıyorum evet ama bizim de hıncımız çıktı. Yetişemiyoruz.

Cumali: Hakan abimin üstüne çok gitmeyin. Onun yükünü de ben alırım.

Hakan Hatipoğlu: Aslansın be Cumali.

yayinci-fevzi-ayran-dan-engin-polat-taklidi-babaanne-sen-sadece-imza-atacaksin-gecen-yaptigin-gibi-ucuncu-sirketi-acacagiz-sana-9242.jpeg

Fevzi röportaj veriyor.

Fevzi Ayran: O Hakan yok mu o Hakan... Dünyanın en kurnaz insanı. Cumali geldiğinden beri yatıyor. Balık olayında kendini mağdur gösterdiğinden beri yatıyor. Ne YTL Osmanla bir kere muhatap oldu ne de adada bir iş yaptı. Şimdi de peşine Cumali'yi taktı. Ona dost numarası yapıyor. Madem dostundu, 2018'den 2024'e kadar neden görüşmedin? Önce bunu açıkla, sonra Cumali'nin arkasına sığın Hakan efendi.

Hakan poker face Fevzi ve Batuhan'a bakıyor. Tekrardan yatağına geçiyor. Batuhan, büyük bir yük sırtlarken sahilde Cemal Kaan Şahin ve Bilal Hancı'nın birbirine diklendiğini görüp keyfe geliyor. Wanda ise ikisinin arasına girmeye çalışıyor.

Cumali: O kadın kim Batuhan kardeş?

Batuhan Erdem: Yengen olur.

Cumali'nin kafası duruma pek basmıyor. Kamera gökyüzüne odak kayıyor.

fft16_mf6824261.Jpeg

Acun Ilıcalı: Arkadaşlar bir kez daha hoş geldiniz. Bugün yedek yarışmacımızı takımınıza dahil etmek için yarışacaksınız. Kimseye söz vermeden oyunu anlatmaya geçeyim. Uzun bir parkur sizi bekliyor. Kaydıraktan kayıp suya düşüyorsunuz ve suyun dibinden aldığınız halkaları parkurun sonuna getirip çubuğa yerleştirmeniz gerekecek. Herkes takımlarını oluştursun. Tek tur. 7'de biter.

Acun Ilıcalı: Evet, arkadaşlar seçimler yapıldı. İlk oyun Hikmet ve Fevzi arasında sizleri parkura alayım.

hikmet vs fevzi

yunus emre vs cemal kaan

bilge adam reis vs batuhan erdem

prenses ela vs barbaros şansal

bedir çalpur vs bilal hancı

batuhan karadeniz vs volkan öğe

jahrein vs enner valencia

reis vs hakan hatipoğlu

bozok gören vs ytl osman

vahit guetta vs wanda nara

zaraki dayı vs cumali

survivor-odul-oyunu_4_3_1589575315.jpg

İlk ve Son Tur

Hikmet ve Fevzi geliyor.

Hikmet: Çok güvenme kendine.

Fevzi Ayran: Af buyur abi.

Hikmet: Çok güvenme diyorum.

Fevzi, ya sabır diyerek parkura bakıyor. Şimşek gibi başlıyor. Atışlarda kötüleşiyor. Hikmet onu yakalıyor. Ucu ucuna kaybediyor.
Kırmızılar: 1
Maviler: 0

Hikmet:
Arkadaşlar suyun dibinden çıkarken halkayı boynunuza dolayın. Elinizdeyken yüzmeye çalıştığınızda yavaşlıyorsunuz.

Yunus Emre: Bunu en salak insan bile düşünür. Aklına nasıl gelmedi?

Hikmet su matarasını fırlatıyor ve benchin uzağına gidiyor.

Yunus Emre hırsla gidiyor. Cemal Kaan Şahin'i suda aldığı taktik sayesinde ve atışlarının da mükemmel olması sebebiyle kazanıyor.
Kırmızılar: 1
Maviler: 1

Yunus Emre:
HİKMET USTA SELAMUN ALEYKÜM

Zaraki Dayı: Gel buraya gel. Çak.

Hikmet delleniyor. Ayağa kalkarken Bozok geliyor.

Bozok Gören: Hikmet bu takımda diskalifiye potansiyeli olan 2 adam var. Biri sen biri ben. Senin performansın iyi, bu yüzden diskalifiye olman takım adına hiç iyi olmaz. Bırak o misyonu ben üstleneyim.

Bedir Çalpur'dan Batuhan Karadeniz'e: Hikmet tam insan sarrafı. Bak, Bozok hemen takımın en iyisine dümeni çevirdi.

Mavi takım yerine geçiyor. Bilge adam reis ve Batuhan Erdem geliyor. Bilge Adam Reis sudan güçlükle çıkıyor. Batuhan ise parkuru bitirmiş durumda. Islak kaslı vücuduyla Wanda'yı büyülüyor resmen. Sayıyı alıyor. Wanda hemen geliyor ve kutluyor. Wanda'ya sarılırken Cemal ve Bilal'e bakıyor.
Kırmızılar: 2
Maviler: 1

Barbaros Şansal, Kıbrıs deneyiminden dolayı suya girip çıkması bir oluyor ancak geri kalanı için aynı şey geçerli değil. Prenses Ela resmen tur bindiriyor ve halkaları önce tıkıyor.
Maviler: 2

Batuhan Karadeniz:
Hadi Bedir baba, yakaladık beraberliği. Allah için o aklındaki planı uygulama.

Volkan Öge: Bilalciğim. O kadar mesaimizin hatrına şu oyunu al öne geçelim. Takım çürük dolu. Acun bey, öyle bir yarışmacı getiriyor olmalı ki tüm dengeleri alt üst edecektir. Çık ve şu sayıyı al gel.

Bilal deli dana hareketler yaparak parkura gidiyor.

Fevzi Ayran'dan Batuhan Erdem'e: Oğlum daha yeni gelmişsin ne bu samimiyet...

Batuhan Erdem'den Fevzi'ye: Bunlar influencer kliği oluşturacaklar gibi. Bilal piçine dil dökülür mü ya.

Bilal ne kadar hırslı olsa da Bedir Çalpur, halkaları tekte atmayı başarıyor.
Maviler: 3

Batuhan Karadeniz, Bedir'in üstüne atlıyor. Bedir baba diye inletiyo. Omzuna alıyor. Ardından da parkura geçiyor.

Acun Ilıcalı: Vakit geldi arkadaşlar. VOLKAN ÖGE GELİYOR.

Evet, Volkan Öge geliyor. Hem de hiç olmadığı kadar kararlı bir biçimde. Batuhan'ın elini kurt bir siyasetçi gibi sıkıyor ve parkura odaklanıyor ancak Batuhan ucu ucuna kazanıyor.
Maviler: 4

Hikmet, Batuhan ve Bedir üçlüsü galibiyeti kutluyorlar. Bozok da tebrik ediyor. Diğerlerinden ses seda yok. Sıra Jahrein'de. Jahrein parkura yürürken Zaraki'yi gülme tutuyor. Jahrein milisaniyelik arkasına bakıp ilerlemeye devam ediyor.

Volkan Öge: Enner, en güvendiğimiz isim sensin. Garanti sayı. Al ve gel.

Hakan Hatipoğlu, Fevzi ve Batuhan'ın yanına geliyor: Siz de kıl kapmadınız mı şu heriften? Liderliğe soyunuyor.

Fevzi Ayran: Valla Hakan abi, yeni gelenlere destek veriyor bir de.

Batuhan Erdem: Yeni gelenlerle bir grup oluşturma niyetinde. Ama.... BANA BUNLAR SÖKMEZ

Fevzi Ayran: NELER OLACAĞINI GÖRCEZ

Üçlü gülerek oyun alanına bakıyorlar. Enner Valencia'nın ayağı sudan çıkarken kayıyor ve çenesi tahtaya çarpıyor. Jahrein yine umursamadan ilerliyor. Enner Valencia'nın tedavisi yapılıp bitiyor ve Valencia parkurun sonuna kadar geliyor. Bu geçen sürede Jahrein daha yeni yeni varmış oluyor. Jahrein ucu ucuna son halatı çubuğa sokarak oyunu alıyor.
Maviler: 5

Fevzi Ayran'dan Hakan, Batuhan ve Cumali'ye:
2. sef tv'miz hayırlı olsun. Volkan kime destek verse kaybediyor.

YTL Osman: ENNER Gardesim... İyi misin?

Enner Valencia: Bilmiyoru Osman abe. Çene çok ağrıyor.

YTL Osman: Keşe zorlamasaydın gendini. Sana ihtiyacımız vardır. Şu dombiliye beleşten sayı gitti.

REİS ve Hakan Hatipoğlu geliyor. Hakan tur bindiriyor. Son halatı sokarken Bozok'a bakarak bu sana gelsin diyor ama atamıyor. Bozok bile gülüyor. Akabindeki atışı ise atıyor ve sayıyı takımına kazandırıyor.
Kırmızılar: 3

Cumali Akgül:
Osman abi, sen de al momentum gelsin.

Barbaros Şansal: Momentumu kim öğretti bu köylüye? Afakanlar bastı.

Bozok parkuru önce bitiriyor. Hakan'a karşılık vermek amaçlı bu sana gelsin diyor ama atamıyor. Atamadığı halkayı almaya gittiğinde ise YTL Osman sayıyı takımına kazandırıyor. Cumali deliler gibi Osman'ın üstüne koşuyor ve seviniyorlar.
Kırmızılar: 4

Hakan Hatipoğlu:
50 yaşına geldin hala başarısızsın Bozok.

Bozok: Oyununa bak PATATES.

Hakan Hatipoğlu: Acun bey?

Bozok kendi benchinde: Acun Bey, Acun bey. Ne Acun bey? İki laf yiyince ağlayacaksan siktir git.

Acun Ilıcalı: Bozok üslubunu düzelt. Tartışmanın başında haklı olan taraf sensin ama daha öteye gitme. Hakan sen ise kendini kontrol et. Burası senin çiftliğin değil.

Taraflar duruluyor. Sıradaki oyun için Wanda ilerlerken arkasından Bilal, Cemal ve Batuhan geliyor. Wanda bana enerji verin diye üçüne de sarılıyor. Sarıldıktan sonra parkura geçiyor. Üçlü ise birbirinin suratına dahi bakmadan geri dönüyor. Vahit Guetta oyunu kazanıyor.
Maviler: 6

Yunus Emre Özden:
Her şey sana bağlı dayı. Güveniyorum.

Zaraki Dayı: Bana maval okuma. Otur ve izle. Ahmet. Jahrein. Bu galibiyet sana gelsin.

Jahrein yerinden kalkmadan: Yapma ya.

Zaraki ve Cumali parkura geçiyor. Cumali düşe kalka geliyor. Zakari ise yavaş. Aynı anda geliyorlar ve Zakari, Cumali'den saliselik farkla daha önce bitiriyor.
Maviler: 7

Zakari Dayı:
YEEEEEEEES.

Jahrein ve Hikmet dışında tüm mavi takım Zakari'ye koşuyor.

Zakari Dayı: AHMET TİKİMLE OYNAMA.

Kutlama var.

Zakari Dayı: Acun bey yollayın yeni arkadaşı. Hazır gençlerin de kanı kaynamışken tanışalım arkadaşla.

Acun Ilıcalı: Çok mu istiyorsunuz?

Zakari Dayı: Hiç olmadığı kadar.

Hikmet'ten Batuhan'a: Hayırdır? Bu herif hiç kimseyi sevmezdi.

Bedir Çalpur, kafasını ikisinin arasına sokuyor: Yunusla birlikte ekip kurma derdinde.

Batuhan Karadeniz: Abi ne yılan çıktın sen de.

Acun Ilıcalı: Arkadaşlar kendi aranızda sohbeti bırakın. Evet, Mavi takımın yeni üyesi. Karşınızda:

EcUIxaHWkAAnsRr.jpg:large

Acun Ilıcalı: FURKAN ARIKOVAN

Zakari Dayı sessizce: Ananı sikim.

Acun Ilıcalı: Furkan hoş geldin.

Furkan Arıkovan: Hoş buldum Acun bey. Öncelikle takımda tanıdık simalar görüyorum. Bunlardan biri dayı. Eminim o da benim geldiğime sevindi. Malum ben yokken ilkel insan gibi takılıyordu. Ona ufaktan insanlık dersi verme vakti geldi.

Acun Ilıcalı: Laf sokmadan devam edelim.

Furkan Arıkovan: Haricinde diyeceğim bir şey yok. Mavi takıma destek olmaya ve başta Zakari olmak üzere takımı çürük elmalardan arındırmaya geldim.

Acun Ilıcalı: Arındırmak derken?

Furkan Arıkovan: Ne anlarsanız, ister eleme dedim diye anlayın ister tedavi dedim diye anlayın. Zakari ile birlikte çürük elmaları tedavi edeceğim. Tedaviye sonuç vermeyenler de başı tutup gidecek memlekete.

Zakari Dayı: Acun bey, söz isteye-

Acun Ilıcalı: Hayır, söz vermeyeceğim. Lafı daha fazla uzatmadan bugünlük bu kadar demek istiyor ve yeni takım arkadaşınız ile sizi adalarınıza uğurluyorum.

screenshot-93-1673690465.jpg

Furkan, takımının yanına alkışlar eşliğinde geçiyor. Takımla selamlaşma görüntüleri ile bölüm sona eriyor.​

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,806
Beğeni sayısı
1,576
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Yunus Emre yerine Jahrein yazılmalı. REİS bunu sağlayacak adamdır. Strateji gereği fazla ön plana çıkmasa da REİS kontrolü eline alır yakın zamanda.

The Lunatic Fringe

capocannoniere
Konular
979
Beğeni sayısı
1,414
PG Nakit
1,815
RPG Karakteri
Ilja Dragunov
Favori Güreşçi
Shawn Michaels
Hikmet ve Yunus'un tartışması heyecanlandırdı. Hakan abiyle aramız şu anlık iyi ama ilerde yollar ayrılacak bence. İlk oyunumuzu kaybetmişiz np sonraki oyun telafi edeceğiz.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
805
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Yunus Emre yüzünden ilk 0'ımızı çektik. Sari papatya ergen ergen hareketler yaparsa çarpılma pahasına had bildireceğim artık, lavuk yüzünden 2.oyuna da çıkmamışız hepsi bunun entrikası. Acun'un hareketleri de gözümden kaçmadı, buna rağmen kazanan takımımı tebrik ederim Yemre haricinde.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: