Pekman Is Back

Bay Pekman

Pacman Desu
Konular
1
Beğeni sayısı
38
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Ilja Dragunov
Merhaba Arkadaşlar benim adım Canberk ama zaten çoğunuzun hatırladığını düşünüyorum ama unutanlar da varmış... O yüzden biraz kendimi hatırlatayım:

-1000+ Saat Skyrim ve 500 saat Fallout oynamışlığım vardır.
-250 lira iken pre order ile aldığım Bauldur's Gate 3 ile kafayı bozmuş durumdayım
-Isekai anime seven bir arkadaş çevresinde büyüdüm
-Konosuba, ReZero, Fate veya Sword Art Online'a küfredene haçlı seferi düzenleyebilirim.
-Forum tarihinde yaptığım tek inceleme yazım Konosuba hakkındadır (bundan gurur duyuyorum).
-Shadow In Eminence, İşsiz Rearkanasyon, Code Geas gibi kaliteli anime izlemişliğimiz de vardır.
-Hafta sonları arkadaşlarımla beraber düzenli olarak oynadığımız D&D etkinliğimiz vardır. Tam zamanlı katılım yapabilecekler benimle iletişime geçebilir.
-192 cm boyundayım (belirtmek istedim).

Foruma neden bu kadar geç geldiğimi aşağıdaki spoilerda açıklıyorum. Sizi epey özledim arkadaşlar yazının toksik kısmını gizlemek istedim.

8e3rm5.jpg

TEMMUZ'DAN BERİ YENİ FORUM KURULMUŞ NEDEN BANA HABER VERMEDİNİZ LAN!
Abi sözüm gerçekten diğer üyelere değil, çok samimi olmadığımızı veya bana diğer sosyal medya kanallarından ulaşamadığınızı biliyorum da abi... Erem daha yeni Instagram'dan senin doğum gününü kutlamadım mı? Taha seni birkaç önce whattsapp üzerinden Anime Convention'a çağırmadım mı? Temmuz'dan beri bana "Instagram veya Whattsapp'tan abi yeni forum açıldı istersen gel" demek bu kadar zor muydu be? Valla hayal kırıklığına uğradım...Özellikle sen Taha, oğlum senle diğer forumu yıkmamış mıydık? Beni Nasıl Unutursun? BENİ BENİ PEKMAN'ININI!!!! Neyse adam gibi adam Gigachad @Centria varmış bana ulaştı... Bundan sonra Centria candır gerisi heyecandır...

@Netuno, @Look! a Wizard,@Centria

GBB

gbedas
Konular
30
Beğeni sayısı
1,201
PG Nakit
290
Favori Güreşçi
Daniel Bryan
Tekrardan hoş geldin kral. Hadi şimdi RPG karakter merkezine gir. Mundo dolu ama bir Gargano patlar.

1000+ saat Skyrim gömen adam gurmedir bu arada.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,426
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Ulan @Netuno ben sana sormadım mı bu adamı taaa forumu ilk açtığımız zamanlar. Ne namussuz adamsın ya...

Neyse geç olsun güç olmasın diyelim, hoş geldin kral. Keyifli vakit geçirmen dileğiyle.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: