RPG 𝐏𝐀𝐘𝐁𝐀𝐂𝐊 #𝟐𝟑 "𝘊𝘩𝘢𝘮𝘱 𝘷𝘴. 𝘊𝘩𝘢𝘮𝘱"

PGW: Son Eklenen Parta Git

Mamy D Way

🍓
Konular
32
Beğeni sayısı
422
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Jeff Hardy
Favori Güreşçi
Adam Cole
Bende öyle umuyorum bu hafta aktiflik olmazsa sorun olmaz umarım. :( @Boss
Düzenli promo atan ve sık sık şovlara yorum atan adamsın bir sıkıntı olmaz. Zaten düzgünce açıkladılar, aktiflikten bahsettikleri sadece canlı şekilde şovlara katılmak değil. RPG'yi düzenli bir şekilde oynadığını hissettirmen yeterli. Her şova canlı kalman imkansız, arada bazı durumlarda (bunlar bazen üst üste de olabilir) Sadece genel değerlendirme yazacağın şovların olmasına sebep olabilir elbette.

Black Widow

ultrAslan
Konular
785
Beğeni sayısı
799
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Düzenli promo atan ve sık sık şovlara yorum atan adamsın bir sıkıntı olmaz. Zaten düzgünce açıkladılar, aktiflikten bahsettikleri sadece canlı şekilde şovlara katılmak değil. RPG'yi düzenli bir şekilde oynadığını hissettirmen yeterli. Her şova canlı kalman imkansız, arada bazı şovlara (bunlar bazen üst üste de olabilir) Sadece genel değerlendirme yazacağın şovlar olacak elbette.
Evet ama kaçırmamaya gayret gösteriyorum ki ekibin emeği boşa gitmesin. Ama bu durum baya sıkıntı ya eşim de bayılmıştı onunla da uğraştık ama durum ciddi diyorlar bakalım şimdi yapacak bir şey yok diye sakin bir yere geçtim foruma girip kafa dağıtıyorum.

Mamy D Way

🍓
Konular
32
Beğeni sayısı
422
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Jeff Hardy
Favori Güreşçi
Adam Cole
Evet ama kaçırmamaya gayret gösteriyorum ki ekibin emeği boşa gitmesin. Ama bu durum baya sıkıntı ya eşim de bayılmıştı onunla da uğraştık ama durum ciddi diyorlar bakalım şimdi yapacak bir şey yok diye sakin bir yere geçtim foruma girip kafa dağıtıyorum.
Çok geçmiş olsun tekrardan...

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: