RPG Bir Kerede Karıyı Kızı Katmadan Gelin Ulan

Black Widow

ultrAslan
Konular
785
Beğeni sayısı
790
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Christian Cage ile Sasha Banks'i bir lokanta'da yemek yerken buluyoruz.

b5q411m.jpg

Muhabir: Jinder Mahal'in sizin hakkınızda Tac Mahal'de söylediklerini izlediniz mi?

Cage: İzledim evet a.k**mun ş**fsizi işte ne bekliyorsun ki bir g*t oğlanıyla daha uğraşacağız anlaşılan. Sasha'yı ağzına aldığı için onu pişman edeceğim. Onu şu elimdeki hamburger gibi yiyeceğim. Kendini ne sanıyorsa sansın erkek görmek istiyorsa görecek karılara kızlara laf atana biz burda erkek değil o**pu çocuğu diyoruz. O da layıkıyla bu ünvanı hak ediyor. Yahu arkadaş bir rskibimde şu kadınla upraşmasın ya onu becerecekmiş hiç güleceğim yoktu. Onda o işe yarayacak aleti varmıymış vay be duyunca şaşırdım.

Muhabir: Siz birşeyler demek ister misiniz Mahal:in söyledikleri hakkında Sasha hanım?

Sasha Banks: O g*vat beni mi becerecekmiş çok konulu p*rno izliyor galiba.

(Christian kahkaha atıyor)

Sasha Banks: Şurda geçen herhangi bir hayvan bile ondan daha iyi yapar o işi. Kırk yıl geçse de o evrim de geçirse benim gibi birisiyle birlikte olamaz daha kadınlara nazik davranılacağını ve kadınlara hakaret edilmemesini bile bilmeyen hanzonun teki bebeğim onu ezerken zevkle izliyor olacağım. Ha bebeğim olmaz ya yenilse bile ben ona sadık kalacağım ki o herif bana tek bir harekette bile bulunamaz.

Christian : O herifle işim bittiğinde dua etsin şirketten atılmasın daha öncede söyledim kimse hatunuma laf atıp iki gün yaşayamaz. Bununla ilgili daha söyleyeceklerim bitmedi ama müsaade ederseniz sevgilimle yemeğimizi başbaşa yemek istiyorum.

Muhabir: Tabii ki efendim ama son bir söz söylemek ister misiniz rakibiniz hakkında?

Christian: Sana erkek kimmiş göstereceğim ve eğer hatunuma bulaşırsan bunun bedelini çok ağır ödetirim.

Muhabir ve ekibi oradan ayrılırken ikili kahkahalar eşliğinde yemeklerini yemeye devam ettiler.

Son düzenleme:
Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: