Artık Süper Lig'in En Pahalı Oyuncusu Sacha Boey

Black Widow

İnaktif PG hesabı
Konular
782
Beğeni sayısı
761
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Birak bu isleri. Kara Tren harika bir bek. Biz Ferdi'ye bir sey diyor muyuz...
Ferdi değilde Arda'ya zamanında ve şimdi demediğiniz kalmadı be. (Seni kastetmiyorum GS tayfasını diyorum.) Olm torpille gittiğini diyen bile gördü bu gözler. Ha bu futbolcu harbi sağlam bir isimdi ve güzel fiyata gitmiş tebrik ederim.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
639
PG Nakit
140
Favori Güreşçi
The Undertaker
Ferdi değilde Arda'ya zamanında ve şimdi demediğiniz kalmadı be. (Seni kastetmiyorum GS tayfasını diyorum.) Olm torpille gittiğini diyen bile gördü bu gözler. Ha bu futbolcu harbi sağlam bir isimdi ve güzel fiyata gitmiş tebrik ederim.
Ya o işler hep olacak holiganlık işte. Messi FB ya da GS gelse ona bile kötü bilmemne derler holiganlar. Ben Johnny özelinde diyorum. Kendisi en tatlı fenerlilerden biri...

Black Widow

İnaktif PG hesabı
Konular
782
Beğeni sayısı
761
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Ya o işler hep olacak holiganlık işte. Messi FB ya da GS gelse ona bile kötü bilmemne derler holiganlar. Ben Johnny özelinde diyorum. Kendisi en tatlı fenerlilerden biri...
Ben GS'nin de başarılı olmasını istiyorum Fenerbahçe'nin de Beşiktaş'ın da onlar başarılı olacak ki Türk futbolu şahlansın. Bir Türk gencini desteklemezsek Avrupa'da yemişim Futbolu.

Johnkorey

AgnostikMuezzin
Konular
523
Beğeni sayısı
1,247
PG Nakit
1,355
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Birak bu isleri. Kara Tren harika bir bek. Biz Ferdi'ye bir sey diyor muyuz...
Ben kötü bek mi dedim şimdi? Bu performansı Bardakçı 23 yaşındayken gösterseydi bile bu paraları etmeyecekti. Benim eleştirmek istediğim nokta oyuncunun uyruğu ve oynadığı ligin bu transfer ücretine direkt etki ettiği. Aynı Boey bu patlamayı beş büyük ligte yapsaydı 30 değil 50 verilirdi kendisine. Muadilleri daha çok ederken Ferdilerin Boeylerin ya lig ya da uyruk yüzünden ederini tam bulamamasına sitemim. Sen olayı Ferdi vs. Boey'e çekeceksen eyvallah.

god is an astronaut

too audiological to be deaf
Konular
27
Beğeni sayısı
763
PG Nakit
165
RPG Karakteri
''The Fallen Angel'' Christopher Daniels
Aynı Boey bu patlamayı beş büyük ligte yapsaydı 30 değil 50 verilirdi kendisine. @Johnkorey

Çünkü süper ligde patlama yaptığında karşısında oynayan takımlar farklı, beş büyük ligde yapacak olsa oynayacak takımlar farklı olacak. Galatasaraylıyım da boş söylem yani bu. Ligler birbirinin aynısı değil ki ederleri aynı olsun.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: