PPV Royal Rumble Spoiler | Kadınlar Royal Rumble Maçı

Heartbroken Kid

real lies
Konular
206
Beğeni sayısı
1,071
PG Nakit
380
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
1
Liv Morgan, Tiffany Stratton, Jade Cargill, Bianca Belair ve Bayley beşlisi son kaldı. Tiffany, düşerken Bianca'nın saçından tuttu ve ikili aşağı düştü sonrasında bir süre apronda çarıpışan üçlüden ilk Liv Morgan elendi. Onu eleyen Cargill'i eleyen Bayley, Royal Rumble maçının kazananı oldu.

RiseGen

Go Further
Konular
5
Beğeni sayısı
67
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
LA Knight
Bu da Damage CTRL + Alt + Delete'nin iç hikayesi açısından yapılmış bir hamle. Kötü bir sonuç olduğunu düşünmüyorum. 2005 Batista, 2017 Orton tadında bir sonuç.

Ek olarak Mickie James sonrası yine TNA işbirliğine gidilmesi ve Naomi'den öte Jordynne Grace'in gelmesi iyi hamle. Bence erkekler tarafında da Moose filan ileride getirilebilir.

agaoglu23

belair
Konular
10
Beğeni sayısı
603
PG Nakit
435
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Bianca ablam alamaz diye keyifle izledik maçı da ablam ne yattı yerde be 40 dakika RR uykusu alır kaçarız asdlksalsdkslas. Tiffany, Roxanne, Grace falan görmek güzel işti ama, ben 30'luyu beğendim.

Jade Cargill baya baya iyi çalışmış, olur bu abladan.

Sonuç doğal, WM'de Iyo Sky'i tokatlamalı Bayley.

Dip not : Katana Chance öl dese ölürüm.

Kjetill

PG.com Kullanıcısı
Konular
6
Beğeni sayısı
21
PG Nakit
275
Favori Güreşçi
Maxwell Jacob Friedman
Bayley'in hak ettiğini alması isabetli bir karar olmuş. Bir noktadan sonra maç Bayley kazanacak diye bağırıyordu, o yüzden maçın sonunu uzatmamalarına sevindim. Jade de güçlü bir giriş yaptı. Kendisini izlemek apayrı bir zevk zaten. Maç da genel olarak kadın Rumble'ları arasında iyi bir noktaya yerleşti şüphesiz.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: