Janela: WWE Her Zaman Rüyam, AEW Yoktu

Bulletproof

#uncensored
Konular
123
Beğeni sayısı
254
PG Nakit
380
Favori Güreşçi
"Stone Cold" Steve Austin
1 1
Joey Janela: "Evet, yapmak istediğim çok şey var. 34 yaşındayım, yani hala bir şeylerimiz var. Hedefler hala var. New Japan hedefim var, Tokyo Dome hedefim var. Kim bilir? Şu anda 18 yıldır sektördeyim, iyi bir durumdayım. Her zaman daha iyi durumda olabilirdim, bu da aşama aşama gelir. Ama eğer WWE bana bir şans vermek isterse bunun yaşanmasını sağlayabiliriz. Birkaç yıl önce olduğundan çok daha akıllıyım ve çok daha olgunum. Yani bence kesinlikle bu konuda bir şeyler yapabiliriz, hem onların yaratıcı ekibiyle hem de benim yaratıcılığımla. Akıllarımızı birleştirebilir ve neler olacağını görebiliriz. Tamamen bir facia da olabilir. Kim bilir? Ama bu her zaman bir hedefti, her zaman bir rüyaydı. Bir çocukken, daha AEW yoktu, yani bu benim tam da kucağıma düşen bir şey oldu ve COVID sürecinde benimle ilgilenen, diz sakatlığım sırasında benimle ilgilenen ve benimle sözleşme imzalayan Tony'ye müteşekkirim. Ama bu asla bir hedef değildi, bir rüya değildi. New Japan ve Tokyo Dome falan filanın yanı sıra WWE her zaman rüyaydı. Tüm deathmatch şeylerini tamamladım, temel anlamda her bir hedefimi gerçekleştirdim, WWE ve New Japan hariç. Yani önümüzdeki birkaç yıl içerisinde neler yaşanacağını kimse bilemez. Ama indy güreş sahnesini çok beğeniyorum ve bu fırsat gelirse bu sahneden ayrılmak beni üzüyor."

Kaynak

Sikiru

PG.com Kullanıcısı
Konular
47
Beğeni sayısı
644
PG Nakit
250
Prodüksiyon ve maddi güç olmadan bile çok yaratıcı fikirlerle indie tarihine geçecek birden fazla işi var. İlk Spring Break teaserlarını kaç kere dönmüşümdür bilmiyorum. WM haftası GCW'nun en çok bileti satmasının temeli bu adama yazar keza o aralar Brett ve Nick Gage sadece Cage of Death basıp mastürbasyon yapma derdindeydi. Sadece ring performansıyla bakarsak spot monkey olmanın 2 tık ötesinde bir kariyer sürüyor ama güreşip de gerçekten aşağı çektiği bir rakip de hiç olmadı. Hatta birçok açıdan baştan kariyer yaratmışlığı var. Sadece Lio ve MJF'in önünü açması yeter. David Starr'la olan maçları ayrı iyidir. PCO'yu felan bile +50'den sonra kadrolu çalışan yaptı eyt ayağına hala kıyıda köşede moonsault yapıyor. Hala ringde güreşebiliyor olması mucize gibi ama arka alan yapımcılığında mutlaka olmalı. Bu şansı NXT Level Up'ta alsa yine izletir. AEW'de başarsın çok istedim ama içten içe çoğumuz biliyorduk kimyanın tutmayacağını.

WWE ve NJ'nin asla bu vizyonerliğin hakkını vereceğine de inanmıyorum o ayrı. Janela da çok mainstream kafasında değil kabul etmek lazım. Tercihen Scott D'Amore ile çalıştığını görmek isterdim.

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
969
Beğeni sayısı
975
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Adam Page
1 1
@Deathmatch Classic'i bıçaklanan Fatih Terim fotoğrafına dönüştüren röportaj.
@Deathmatch Classic ÖLENE KADAR ÇOK FENA DALGA GEÇECEĞİM SENİNLE ALSNQLSBQLDWBLDWNŞCSJXLANXLWNDLSN.
İyi de AEW zaten rüyası olamazdı 2019'da kuruldu ve kurulur kurulmaz imza attı herif zaten. 'Bir çocukken daha AEW yoktu' diye belirtmiş bir de, hani hayatının tam olarak hangi bölümünde rüya olabilirdi ki AEW :D

Styles Clash

Littlefinger
Konular
91
Beğeni sayısı
1,587
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Prodüksiyon ve maddi güç olmadan bile çok yaratıcı fikirlerle indie tarihine geçecek birden fazla işi var. İlk Spring Break teaserlarını kaç kere dönmüşümdür bilmiyorum. WM haftası GCW'nun en çok bileti satmasının temeli bu adama yazar keza o aralar Brett ve Nick Gage sadece Cage of Death basıp mastürbasyon yapma derdindeydi. Sadece ring performansıyla bakarsak spot monkey olmanın 2 tık ötesinde bir kariyer sürüyor ama güreşip de gerçekten aşağı çektiği bir rakip de hiç olmadı. Hatta birçok açıdan baştan kariyer yaratmışlığı var. Sadece Lio ve MJF'in önünü açması yeter. David Starr'la olan maçları ayrı iyidir. PCO'yu felan bile +50'den sonra kadrolu çalışan yaptı eyt ayağına hala kıyıda köşede moonsault yapıyor. Hala ringde güreşebiliyor olması mucize gibi ama arka alan yapımcılığında mutlaka olmalı. Bu şansı NXT Level Up'ta alsa yine izletir. AEW'de başarsın çok istedim ama içten içe çoğumuz biliyorduk kimyanın tutmayacağını.

WWE ve NJ'nin asla bu vizyonerliğin hakkını vereceğine de inanmıyorum o ayrı. Janela da çok mainstream kafasında değil kabul etmek lazım. Tercihen Scott D'Amore ile çalıştığını görmek isterdim.

TNA & Joey Janela çok iyi olur aslında.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: