Okada Gelirse NXT'den Başlayacak

DIO

PG.com Kullanıcısı
Konular
1
Beğeni sayısı
41
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Charlie Dempsey
Favori Güreşçi
Rey Mysterio
MP'nin tek kaynak olduğu bir habere çok güvenesim gelmiyor. Bir iki kaynaktan daha onay görürsem o zaman belki önemserim.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
177
Beğeni sayısı
2,246
PG Nakit
990
1
Kanka bana kalırsa direkt WWE'de olmamalı zaten.
WWE'ye ciddi alternatif çıktığı ilk gün satarım. Ancak ortada daha büyük bir lig olmadığı gibi, işi ciddiye alan başka büyük şirket yok. Dünyanın en büyük şirketine gelmek istiyor diye kimseye tavır alınmamalı. NXT'de kendisini geliştirirse çok büyük olur.

Styles Clash

littlefinger
Konular
94
Beğeni sayısı
1,836
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
WWE'ye ciddi alternatif çıktığı ilk gün satarım. Ancak ortada daha büyük bir lig olmadığı gibi, işi ciddiye alan başka büyük şirket yok. Dünyanın en büyük şirketine gelmek istiyor diye kimseye tavır alınmamalı. NXT'de kendisini geliştirirse çok büyük olur.

Kanka ben kimseye tavır almıyorum ama tıpkı Nakamura'da olduğu gibi Japonya'daki kadar keyif vermeyecek yani.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
177
Beğeni sayısı
2,246
PG Nakit
990
1
Kanka ben kimseye tavır almıyorum ama tıpkı Nakamura'da olduğu gibi Japonya'daki kadar keyif vermeyecek yani.
Oradaki iş ile buradaki işin bambaşka dinamikleri olmasından kaynaklı. Japonyadaki Nakamura, Amerika'da iş yapmayacaktı. Adam kendisini buraya adapte etti. Şu son işleri hiç fena değil bence.

Okada da uyum sağlayacak. Ancak bu karakterine nasıl etki edecek beraber göreceğiz. Belki seveceğin bir şey çıkar.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: