Punk: Kişisel Problemlerimi ve İşi Ayırabilirim

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,660
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Abi bu kadar rahatsız olduğunuz adam gitti işte, niye hala sürekli bu adama sallıyorsunuz ki? Anlamıyorum sizi AEW seyircileri.

ReQuem

Kralkaya
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,743
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Abi bu kadar rahatsız olduğunuz adam gitti işte, niye hala sürekli bu adama sallıyorsunuz ki? Anlamıyorum sizi AEW seyircileri.
Punk gibi bir markayı kaybetsem böyle bir delirme yaşardım. Hak vermek lazım.

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
618
Beğeni sayısı
772
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Punk gitti yerine kalan adamlar da 5 yıl önce "Ne şirketi abi yaaaaa, tişört satmaya devam." modunda olan adamlardı. Punk'ın yerine getirdikleri Adam Copeland'a da onlinekura.com'dan rakip veriyorlar. Onun da hype'ı tükendi, Punk gittikten sonra kalanlar maalesef babanın yanında çarık çürük topluluğu kalıyor. Ben de böyle olsam kudururdum.

Johnkorey

QuietQuitting
Konular
553
Beğeni sayısı
1,327
PG Nakit
1,445
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Punk gitti yerine kalan adamlar da 5 yıl önce "Ne şirketi abi yaaaaa, tişört satmaya devam." modunda olan adamlardı. Punk'ın yerine getirdikleri Adam Copeland'a da onlinekura.com'dan rakip veriyorlar. Onun da hype'ı tükendi, Punk gittikten sonra kalanlar maalesef babanın yanında çarık çürük topluluğu kalıyor. Ben de böyle olsam kudururdum.
12 saniye kemer verdiler utanmaz herifler ya.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: