Özgür Özel’den Yine Talihsiz Bir Açıklama

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
145
Beğeni sayısı
1,858
PG Nakit
1,090
Hangi dersin canım?

Sabiha Gökçen ppli hesabımdan.
Baban hdpli diye mi bu kinin amcaoğlu?
Screenshot_2024_0108_021320.png

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
145
Beğeni sayısı
1,858
PG Nakit
1,090
Babam hdpli diye niye birilerine kin duyvusu duyayım
Dersim harekatına soykırım dedin geçenlerde. Şimdi de gazi paşanın manevi kızına saygısızlık ediyorsun. Diyap Ağa gibi bir kahramana sahip çıkmak varken Şeyh Sait, Seyit Rıza gibi hainlerin isyanını meşrulaştırıyorsun.

Kamer Genç’in mezarı başında “dersim” demek hiçbir şey değilse adamın siyasi çabasına bir orta parmak. Atatürk’ü falan saymıyorum, ona zaten saygın yok.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
359
Beğeni sayısı
773
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Dersim harekatına soykırım dedin geçenlerde. Şimdi de gazi paşanın manevi kızına saygısızlık ediyorsun. Diyap Ağa gibi bir kahramana sahip çıkmak varken Şeyh Sait, Seyit Rıza gibi hainlerin isyanını meşrulaştırıyorsun.

Kamer Genç’in mezarı başında “dersim” demek hiçbir şey değilse adamın siyasi çabasına bir orta parmak. Atatürk’ü falan saymıyorum, ona zaten saygın yok.
Kamer Genç dersim denmesini savunurdu muhtemelen. Dün halk TV onu anma programında Dersim diye bahsetti tunceliden. Halk TV gibi bir yayın kuruluşu bu hususlara dikkat eder diye düşünüyorum.

+ olarak ben islamcı şeriat isyanlarini savunmuyorum, sivil öldürülmemesini savunuyorum.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
359
Beğeni sayısı
773
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins

Cumhurbaşkanı Erdoğan da benim dediklerimi söylüyor. Ortada olan husus sivil oldurulmesidir. Ki Dersim olayları'nı zaten Inonu ile bagdastirirlar, Atatürk ile bir alakası yok.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
145
Beğeni sayısı
1,858
PG Nakit
1,090
Kamer Genç dersim denmesini savunurdu muhtemelen. Dün halk TV onu anma programında Dersim diye bahsetti tunceliden. Halk TV gibi bir yayın kuruluşu bu hususlara dikkat eder diye düşünüyorum.

+ olarak ben islamcı şeriat isyanlarini savunmuyorum, sivil öldürülmemesini savunuyorum.
Adamı tanımıyorsun bile. AKP ismi dersim yapılsın dendiğinde Kamer Genç karşı çıkmıştı.

Seyit Rıza islamcı bir isyan değildi ama ayrılıkçı bir haindi. Onu savunuyor musun?

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
145
Beğeni sayısı
1,858
PG Nakit
1,090

Cumhurbaşkanı Erdoğan da benim dediklerimi söylüyor. Ortada olan husus sivil oldurulmesidir. Ki Dersim olayları'nı zaten Inonu ile bagdastirirlar, Atatürk ile bir alakası yok.

İşine gelince nasıl Tayyip’e sarılıyorsun ama! Yine bir açılım yapsa da @Bero’dan fazla reisçi olduğunu görsek.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
359
Beğeni sayısı
773
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Adamı tanımıyorsun bile. AKP ismi dersim yapılsın dendiğinde Kamer Genç karşı çıkmıştı.

Seyit Rıza islamcı bir isyan değildi ama ayrılıkçı bir haindi. Onu savunuyor musun?
Ben, Kürdistan meselesi konusunda Demirtaş çizgisindeyim. Kürtçe'nin bilinmeyen dil olarak geçmesi mevzusu hakkında bir tweet atmıştım hesabı takip ediyorsan görmüşsündür zaten babam hakkındaki tweeti gördüğüne göre. Demokratik bir Türkiye'de yaşamayı yeğlerim; Kürt ve Türk'ün eşit şartlarda yaşadığı, 25 milyonluk bir azınlığın dilinin yok sayilmadigi bir Türkiye'de yani. Kk sonrası hdp yerine hala mecburen chp tutmamın nedeni de zaten hdp'nin kurdistan konusunda sıvaması-kudurması- oldu.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: