Selam, Ben Punk Stein

ReQuem

#uncensored
Konular
1,648
Beğeni sayısı
1,626
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Hoş geldin kardeşim. Videolarına göz attım ve içeriklerini çok beğendim özellikle WWE figürleri harika duruyor, bir koleksiyon hastası olarak dibim düştü. Tekrardan hoş geldin, bol bol güreş sohbeti yapacağımız günleri sabırsızlıkla bekliyorum.

punkstein

PG.com Kullanıcısı
Konular
9
Beğeni sayısı
23
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Hoş geldin kardeşim. Videolarına göz attım ve içeriklerini çok beğendim özellikle WWE figürleri harika duruyor, bir koleksiyon hastası olarak dibim düştü. Tekrardan hoş geldin, bol bol güreş sohbeti yapacağımız günleri sabırsızlıkla bekliyorum.
Teşekkür ederim abi👊🏻❤️

Johnkorey

Quiet Quitting
Konular
519
Beğeni sayısı
1,207
PG Nakit
1,205
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
YouTube'da güreş içeriklerini takip etmiyorum ama önerilen hesaplar vs. derken instada denk gelmiştim sana. Oradan takip ediyorum yani. Burada seni gördüğüme sevindim. İyi forumlar dilerim.
Çocuk doğduğunda RPG kariyerimize başlamışız neredeyse, harbiden bu detay 18 yerimden bıçakladı beni, sigaraya çıkıp geliyorum.
Evet hakim bey o mesaj.

punkstein

PG.com Kullanıcısı
Konular
9
Beğeni sayısı
23
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Seth Rollins
YouTube'da güreş içeriklerini takip etmiyorum ama önerilen hesaplar vs. derken instada denk gelmiştim sana. Oradan takip ediyorum yani. Burada seni gördüğüme sevindim. İyi forumlar dilerim.

Evet hakim bey o mesaj.
Kanala da bakmanı tavsiye ederim İnstagram’dan 100 kat aktif ve kaliteli olduğu kesin.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: