Fenerbahçe'den GS'ye Açıklama

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
646
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
Erden'ın de, Penguen Baskan'ın da agzı laf yapamıyor kı. Alıy Koc baskan ezer bunları. Bızı temsılen ROK cıksın.(Alıy Koc baskanım ıle olan versusunda low dıff yemıstı gercı ama bu sefer onun kınıyle tam performans gosterır dıye dusunuyorum.)

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
1,934
Beğeni sayısı
1,493
PG Nakit
385
1
Erden'ın de, Penguen Baskan'ın da agzı laf yapamıyor kı. Alıy Koc baskan ezer bunları. Bızı temsılen ROK cıksın.(Alıy Koc baskanım ıle olan versusunda low dıff yemıstı gercı ama bu sefer onun kınıyle tam performans gosterır dıye dusunuyorum.)
Tüm konuda şuna takıldım. Low diff değil mid diff yedi bence. Kendi isminin ağırlığı ve ROK'un imajının vs öncesinde bile yerlere yakın olmasından dolayı low diff igibi gözüktü.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
646
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
Tüm konuda şuna takıldım. Low diff değil mid diff yedi bence. Kendi isminin ağırlığı ve ROK'un imajının vs öncesinde bile yerlere yakın olmasından dolayı low diff igibi gözüktü.
Tabii tabii. Buna katilirim. Hatta diger program partnerleri de cok sindi tepki veremediler.

Rasim igrenc bir adam ve tam bir tetikci ama Koc oraya Rasim'e karsi sov yapip taraftarin gazini almak icin cikmisti.

Diri bir ROK Koc ile cok daha dise dis mucadele ederdi, en son bakti Koc yumusamiyor o da ailesine laf edip konuyu RTE'ye falan cekti. En son kalkmak uzerelerken bile Rasim barisma derdindeydi o sebepten mid diff denemez bence.

Low diff yine iyi, benim bir arkadas Rasim shit diff yedi diyor. Ama o kadar da oldugunu dusunmuyorum sonucta o da delirtti Aliy baskani. Ama hicbir soylemine de cevap veremeyip ailesi uzerinden yuklendi sadece.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: