FURKAN BÖLÜKBAŞINDAN OLAY AÇIKLAMA

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,043
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
Demirtaş da dağa çıkmadı.
Çıkmasına çok da gerek yok. Ağabeyinin dağa çıkması ile son demeçlerinde övünüyordu. Türkiye Cumhuriyetine işgalci deme cüretinde bulunuyor. Teröre yardım ve yataklık diye bir suç var, bilmiyorum daha önce duydun mu? Bu videoda da çözüm sürecinde Apo’nun mektubunun okunduğu zamanlardan. KCK’dan legal bir örgüt gibi bahsediyor.

Vallahi boşa konuştuğumun, bildiğin yoldan devam edeceğinin farkındayım da tarihe not geçmesi açısından yazıyorum. Yarın öbür gün Halaskar Gazi ile alakalı bir şey yazarsan hatırlayacağız bu konuşmaları.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
365
Beğeni sayısı
795
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Çıkmasına çok da gerek yok. Ağabeyinin dağa çıkması ile son demeçlerinde övünüyordu. Türkiye Cumhuriyetine işgalci deme cüretinde bulunuyor. Teröre yardım ve yataklık diye bir suç var, bilmiyorum daha önce duydun mu? Bu videoda da çözüm sürecinde Apo’nun mektubunun okunduğu zamanlardan. KCK’dan legal bir örgüt gibi bahsediyor.

Vallahi boşa konuştuğumun, bildiğin yoldan devam edeceğinin farkındayım da tarihe not geçmesi açısından yazıyorum. Yarın öbür gün Halaskar Gazi ile alakalı bir şey yazarsan hatırlayacağız bu konuşmaları.
Demirtas'a bakış açınız yüzünden abisi ile yaptığı açıklamayı dümdüz okuyup geçiyorsunuz, anlam olarak irdeleme derdin yok gibi gözüküyor. Doğudaki insanları dağa çıkartan onların önünü her alanda kesen hükumettir diyor, dümdüz abim dağa çıktı çok iyi yaptı demiyor. -dolaylı yoldan bunu kötü olduğunu da belirtiyor o anlamı kastederek zaten- AKP, MHP'den kurtulsa ve Kürtlere(HDP'ye) karşı daha ılımlı bir bakış açısı izlese PKK maksimum 2 senede komple biter. Bu konuya parmak basıyor.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,043
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
AKP, MHP'den kurtulsa ve Kürtlere karşı daha ılımlı bir bakış açısı izlese PKK maksimum 2 senede komple biter. Bu konuya parmak basıyor.
Biz o süreci sen kundaktayken izledik. At gözlüklerini çıkarıp yakın tarih okuması yapmadığın için sevgili Sosa, böyle ezik bir insan olarak yaşamına devam ediyorsun.

sehinsahakahs

Role Model
Konular
168
Beğeni sayısı
268
PG Nakit
425
RPG Karakteri
Tyler Breeze
Favori Güreşçi
Shawn Michaels Daniel Bryan CM Punk Ve Bayley
Demirtas'a bakış açınız yüzünden abisi ile yaptığı açıklamayı dümdüz okuyup geçiyorsunuz, anlam olarak irdeleme derdin yok gibi gözüküyor. Doğudaki insanları dağa çıkartan onların önünü her alanda kesen hükumettir diyor, dümdüz abim dağa çıktı çok iyi yaptı demiyor. -dolaylı yoldan bunu kötü olduğunu da belirtiyor o anlamı kastederek zaten- AKP, MHP'den kurtulsa ve Kürtlere(HDP'ye) karşı daha ılımlı bir bakış açısı izlese PKK maksimum 2 senede komple biter. Bu konuya parmak basıyor.
Hacı ben seni çok dinlemedim de bence haksızsın ya.

Ganbarimasu

Ayın Üyesi
Konular
262
Beğeni sayısı
567
PG Nakit
925
Sen PKK'nın bitmesini istiyor musun

Badger

#uncensored
Konular
489
Beğeni sayısı
504
PG Nakit
560
Favori Güreşçi
Triple H
Hahahahah. Zafer Partisi ve AKP arasında kalsam AKP basarım diyeyim durumu özetlemek için.
Selahattin Demirtaş'ı savunan, Türk milliyetçiliğiyle derdi olan birinin oyunu istemiyorduk zaten sıkıntı yok. ahahsahsjshasahashahshaahdah Eğer senin gibi birinden asla oy almayacaksa Zafer Partisi hala doğru yolda olduğunu kanıtlamıştır.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: