Barbie’nin Rotten Tomatoes Puanı

Re7o

Capeless Crusader
Konular
375
Beğeni sayısı
352
PG Nakit
695
Favori Güreşçi
Roman Reigns

Ya incelemeleri kaldırdılar ya da inceleme yok. Bende inceleme yok diye görünüyor.​

TFN

PG.com Kullanıcısı
Konular
4
Beğeni sayısı
7
PG Nakit
0
RPG Karakteri
-
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Ben şu oranlamayı ve buna göre hareket etmeyi hiç sevmiyorum. Bir film vardır birisi için çok anlamlı şeyler barındırır ve orada bir bağı oluşur. Zaten tamamen gişesi olsun ve insanlar kapış kapış gitsin diye yapılan manipüle olaylardan birisi bu. Sinema şaheserleri bir kenara diyorum, Çoğu zaman imdb bile bakmıyorum. Birçok filmin 5-6 aldığını gördüm sırf onlar yüzünden beklentisiz ve heyecansız filan gittim ve eğlendim. Özellikle şu dizi film konusunda nette sadece 2-3 spoiler içermeyen yoruma bakarım ve direk kendim izlerim. "Offff abi ya Rotten kesin bakmamız lazım ona göre kopar gideriz" "IMdb bakmadan filme gitmiyorum bro xd" Bu tarz triplere girenin kendi fikri yoktur, kendisine saygısı yoktur. Bu da bencesi.

Barbie güzel bir film olmuştur belki ama sinemaya gidip izleyeceğim bir şeymiş gibi gelmedi bana. Muhtemelen internete düştüğünde izlerim diye düşünüyorum. Zaten filmi storylerde izler bitiririm diye düşünüyorum.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: