RPG 𝐌𝐀𝐘𝐇𝐄𝐌 #𝟏 "𝘔𝘢𝘺𝘩𝘦𝘮 𝘪𝘭𝘦 𝘣𝘢𝘴̧𝘭𝘢𝘥ı 𝘢𝘮𝘢 𝘰𝘯𝘶𝘯𝘭𝘢 𝘣𝘪𝘵𝘮𝘦𝘺𝘦𝘤𝘦𝘬"

PGW: Son Eklenen Parta Git

Chairman

Emekli Üye
Konular
74
Beğeni sayısı
785
PG Nakit
0
8pkqiu5.png

MAYHEM #1
11 Temmuz 2023, Salı
20.00 - C
Louisville Gardens
Louisville, Kentucky

Şovu Takip Etmek İçin 5 Neden

- Tag Team Match:
Mark Davis & Kyle Fletcher vs. Tyler Reks & Val Venis
- Ospreay, Regal İle Yüzleşiyor
- Değişim İçin Hep Bir Şans Vardır
- Sülaleni Si.. Chavo Guerrero vs. Rey Mysterio
- Televizyon Kemerinin İlk Bileti Sahibini Buluyor

pyro.jpg

Pyrolar patlıyor ve MAYHEM tüm hızıyla başlıyor! Arenada büyük bir heyecan hakimken kameralarımız arenada dolaşıyor ancak spiker masasına dönemeden No More Mr. Nice Guy'ı duyuyoruz!

jim-ross.png
Jim-Cornette-talk.png

Komite tam kadro burada! Seyircilerin "PGW" tezahüratları arasında ringe ilerliyorlar ve ringe giriyorlar. PGW tezahüratlarının dinmesini bekleyen Jim Cornette, hemen arkasından lafa giriyor.

Jim Cornette: Baylar ve bayanlar, MAYHEM'e hoş geldiniz!

Büyük bir cheer geliyor. Cornette elinde mikrofonla seyirciye bakıyor.

Jim Cornette: Sağlam bir girişten, sağlam bir sonuç çıkarabilmek için sağlam gelişmelerle karşınızdayız. Showdown A Shot at the Dark, muhteşem bir performans göstererek reyting listelerini alt üst etti. 2.5 milyon! Bunun anlamı: New Hampshire'da kahvesini yudumlayan babaanneyle Arkansas'ta tarlasını süren çiftçinin ortak izlediği tek şov! Tabi ki burada durmak niyetinde değiliz. PGW'de tansiyon her hafta yükselmeye ve işler gittikçe kızışmaya devam edecek. Ki bunun en önemli göstergesi de, bu geceki MAYHEM olacak.

Cornette seyirciye bakıyor, büyük bir destek var sözlerine. JR yavaşça başını sallarken Cornette lafına devam ediyor.

Jim Cornette: Güreş şirketleri, devletler gibidir. Fonksiyonunu gösterebilmesi için her dişlinin yerli yerine oturması şart. Ve bir güreş şirketinin ilk ihtiyacı olan şey ise unvanlarını teslim edebileceği sağlam şampiyonlardır. Zira bu isimler bizi, ringde olduğu kadar ring dışında da temsil edecek isimler. Bu doğrultuda, bu geceki bombayı sizlerin kucağına bırakmama izin verin: Bu gece Television unvanımız için bir bilet karşılaşması olacak!

Seyirciden büyük cheer geliyor.

Jim Cornette:
Bu maç, dört katılımcı arasında gerçekleşecek bir Fatal 4 Way maçı olup (Cheer) John Morrison, Christopher Daniels, LA Knight... ve SAMOA JOE ARASINDA GERÇEKLEŞECEK!

Büyük cheer geliyor. "PGW" tezahüratları artmaya devam ederken Cornette seyircinin sakinleşmesini bekliyor.

Kevin Kelly: İşte buna sağlam bir bilet maçı derim. Television kemeri, kelimenin tam anlamıyla aslanın ağzında olacak gibi!

Jim Cornette: Buna ek olarak, şov öncesinde ve geçen şov yaşanan tatsız hadiseler ilgili de kısa bir bilgilendirme geçeyim: Roman Reigns ve Drew McIntyre, bu gece MAYHEM'de bulunmayacaklar.

Büyük bir yuhalama geliyor bu duyuruya. Cornette omuz silkiyor.

Jim Cornette: Bazı şeyleri zaman bırakmak faydalıdır millet. Roman ve Drew arasında yaşanan kavga, arka alanda da epey yankı bulmuş vaziyette. Ve bu sorunun çözüleceğine dair tüm çalışmaları kısa süre içerisinde gerçekleştireceğimize dair bize güvenebilirsiniz. Öte yandan, böyle bir olay yaşandığında yapılması gereken-

walter9.png

RINGGENERAL BURADA! Seyirciden karışık tepkiler varken WALTER girişte! Ellerini arkada kavuşturup ringi süzüyor WALTER ve Komite üyelerine bakıyor. Ağır adımlarla ringe ilerliyor ve Jim Cornette kravatını gevşetip sıkıntıyla ona bakarken basamakları çıkıyor heybetli adımlarla. İçeri giriyor WALTER ve "Ring-General" tezahüratlarına aldırış etmeden Komite'ye bakıyor.

walter10.png

WALTER: Es ist peinlich... Geschäftsmann im Ring.. Güreş şortlular yerine yine kravatlılar ringde ve duyuru üzerine duyuru yapıyorlar.. Jim Cornette, beni tanımıyorsan sana kendimi tanıtayım: Ben RING GENERAL, WALTER'IM. Ve ben, bu güreş ringinde ne kadar az pahalı kundura ve ne kadar çok suplex sesi duyulursa o kadar iyi diyorum.

Seyirciden destek var. "WALTER" tezahüratları artıyor.

WALTER: Buraya çıkıp biletler hakkında konuşuyorsunuz. Bu güzel, kimin daha iyi olduğunu anlamak ve besin zincirini oluşturmak için buradaki güreşçilerin birbirleriyle kozlarını paylaşması; ringin olağan akışına uygundur. Ama ringin olağan akışına aykırı olan bir şey varsa o da geçen şov yaşananlardır! Geçen şov yaşananlar, PGW'de de değişen bir şey olmayacağı; burada da kravatı en pahalı olanın ümüğüne çökenin, unvan şansı alacağını göstermektedir.

WALTER: Eğer ringde icra ettiğimiz bu sanata saygınız olsaydı ve ringin kutsallığını tam anlamıyla idrak edebilseydiniz, Roman Reigns'in gelip sizi tehdit etmesine izin vermez ve tehdidini de Main Event'i ona vererek mükafatlandırmazdınız! Cornette, senin biletlerinin geçerliliği Roman Reigns'e hiç bir şey yapmadan bu hakkı vermen ile doldu. Eğer her elini kolunu sallayan buraya gelip tehdit ederek biletleri alıyorsa ve bu kutsal ringi bürokrasiyle manipüle edebiliyorsa, o zaman benim de elimden geleni yapmamın zamanı geldi!

WALTER elleri arkada ona bakarken Cornette "WAL-TER" tezahüratlarını dinliyor ve WALTER'a bakıyor.

Jim Cornette: Pekala WALTER, her şeyden önce burada her tehdit edene bilet hakkı verdiğimize dair iddialarının gerçek dışı olduğunu herkes biliyor. Ama bu konuyu seninle burada tartışmayacağım. Sana tek bir sorum var: Ne istiyorsun? Bu ringe neyi amaçlayarak geldin? Ve ne yaparsak bu ringden tıpkı geldiğin gibi gidersin?

Seyirciden karışık tepkiler var. Cornette tarafında olanların da reaksiyonlarını duyuyoruz. WALTER ise seyirciye sessiz gözlerle bakıp Jim'e dönüyor.

WALTER: Bu şirketin şampiyonlarıyla ilgili söylediğin şeyler doğru. Bir şirketi, şampiyonuna bakarak tarif edebilirsin. Ve bu şirket eğer, dünya çapında bir güç merkezi haline gelme amacı güdüyorsa; şampiyonunun da profesyonel güreşin ruhundan anlayan bir adam olması gerekir. Ve o adam benim. Çünkü ben, bu ringin kutsallığını bilen, işlerimim hiç birine hokus pokus karıştırmayan, tek yaptığı buraya çıkıp rakibi ezmek olan bir askerim. Ve PGW'nin iddiası; dünyanın en iyi profesyonel güreş şirketi olmaksa, bu ordunun albayı da benim, yarbayı da benim, mareşali de benim! İsteğim belli: Roman Reigns'e verilen şansın aynısını istiyorum.

Büyük cheer geliyor. "YES" tezahüratları arasında JR, Cornette'in kulağına eğilerek bir şeyler söylerken WALTER dik dik bakıyor onlara. Cornette sonunda WALTER'a dönüyor.

Ancak başka bir müzik bölüyor onu! Girişte birisi var... Bu...

UZux4O6J_o.jpg

BOBBY GUNNS burada! Gunns, girişte görünüyor ağzında sigarasıyla ve ringdekilere bakıyor. Ardından ringe ilerliyor. WALTER onun gelişini kaşları kalkık vaziyette takip ederken Gunns basamakları çıkıp içeri giriyor ve sigarasından bir fırt aldıktan sonra spiker masasından mikrofon istiyor.

Bobby Gunns: Eğer lafın bittiyse "Sert Adam", benim de söyleyeceklerim var. Arka alanda konuştuğun zırvalıkları dinlerken senin nasıl bir sahtekar olduğunu tam anlamıyla görmüş olduk. Bütün bu "ring kutsaldır", "bu iplere saygı duyacaksınız" felsefesinin altındaki mesaj çok net: Roman Reigns'e bedavadan verdiğiniz kontenjandan bir tane de bana ayırın demek istiyorsun. Tek sorun: Bunu erkek gibi doğrudan söyleyecek cesaretin olmaması.

Seyirciden "oo" sesleri duyuluyor. WALTER nefretle Bobby'nin elindeki sigaraya bakıyor.

WALTER: Her şeyden önce, elindeki sigarayı bir kenara bırakıp bu ringi kirletmekten vazgeçersen iyi olacak-

Bobby Gunns: Sigaramdan değil, benden rahatsızlık duyduğunu açıkça söyleyebilirsin. Çünkü sen de biliyorsun ki, Ehrenmann burada ve senin hoşuna gitmeyen gerçekleri yüzüne vuruyor. Ben, tepeye oynaması gerektiği konusunda beylik laf eden adamlara kızmıyorum, sadece bunları doğrudan söylemelerini tercih ediyorum. O yüzden WALTER, ömründe bir kez olsun ta**akların olduğunun farkına var ve bütün bu monoloğun sebebinin ringdeki kutsallık değil, sana verilecek bir bilet hakkı için olduğunu itiraf et.

WALTER yüzünü buruşturup tiksintiyle ona bakarken Gunns onu takmadan Cornette'e dönüyor.

Bobby Gunns: Şimdi buraya neden geldiğimi açıklayayım Bay Cornette, madem ki haklardan ve sahiplerinden bahsediyoruz: Herkes biliyor ki güreş dünyasının Bobby Gunns'a bir unvan borcu var. Ve bu borcu ödemek için altın biletlerden birini bana kesmekten daha iyi bir yol göremiyorum. Özellikle bileti çoktan teslim almış olan ayak takımına bakınca. WALTER'ın istediği şeyin aynısını istiyorum: Bir şans.

Cornette, iki adama da bakıyor. WALTER, Gunns'ın elinden sigarayı sertçe çekip ringde üstüne basıyor ve "die matte ist heilig" diye bağırıyor. İki adam birbirine kilitlenmişken Cornette'in söze girmesiyle tekrar ona dönüyorlar.

Jim Cornette: Her şeyden önce şunu iyi bilmenizi istiyorum: Komite, buradaki tüm karar mercilerinden üstündür. Ve kimse, Jim Cornette'e baskı yapıp eşkıya gibi bir bilet hakkına sürünmeyi başaramaz. O yüzden ikiniz de şunu iyi anlayın: Burası sizin değil, benim çöplüğüm. Ve benim çöplüğümde kurallara uymayan olursa hayatı onlara zindan ederim.

Cornette, ikiliye bakıyor.

Jim Cornette: WALTER, eğer bu platformda bulunup ringin kutsallığını savunabiliyorsan bu bizim sayemizde. Sen de biliyorsun ki, yetenekli güreşçileri tespit etmek için yaptığımız uzun mesailer sonucu bu kontratlar imzalandı. Şimdi... sana istediğin şeyi vereceğim. Ama bunu ringe gelip karşıma dikildiğin için değil, bunu hak ettiğini düşündüğüm için yapacağım. Bu gece, Main Event senin. Ve eğer maçını kazanmayı başarırsan sana bir Altın Bilet maçına çıkacağına dair söz veriyorum.

WALTER elleri hala arkada bağlamış vaziyette başıyla onaylıyor.

Jim Cornette: Ve rakibin...

Bobby Gunns takdim edilmeye hazır bir vaziyette seyirciye dönüyor.

Jim Cornette: ...rakibini bu gece Main Event'te öğreneceksin. Şimdiden başarılar.

WALTER sırıtırken Gunns şaşırarak arkasına dönüyor.

WALTER: Bay Cornette, önüme kim çıkarsa çıksın onu ezip geçeceğime ve altın bilet için yapılacak maça adımı yazdıracağıma emin olabilirsin.

Cornette "göreceğiz" derken ve Komite üyeleri diyaloğu izlerken Gunns, Cornette'e dönüyor.

Bobby Gunns: Bir saniye. Ben ne olacağım, bu şirkete gelirken benim ring içindeki yeteneklerimin endüstriyi domine edecek düzeyde olduğunu defalarca ispatlamış bir adam olarak geldim. Ve şimdi süprüntü muamelesi mi görüyorum-

Jim Cornette: Sözüm henüz bitmedi Gunns. Seninle ilgili de bir düşüncem var. Sen, şaşalı takdimlerden, abartılı sıfatlardan hoşlanmadığını ve bu şirketteki tek şampiyonluk materyali olduğunu savunuyorsun. O zaman zıt kutupları karşı karşıya getirmemizin önünde bir engel var mı? Sen de gelecek hafta şaşalı sıfatları seven, leoparlara fısıldayan adamla, Smack Talker; Sky Walker Enzo Amore'yle karşılaşacaksın!

Büyük cheer geliyor! "S-A-W-F-T" tezahüratları duyulurken kamera "How You Doin'" yazılı bir pankarta odaklanıyor.

Jim Cornette: Beyler, sanırım bu kadar sohbet yeter. Şimdi, lanet olası MAYHEM BAŞLASIN.

Komite üyeleri ringden iniyor. Seyirciler "PGW" tezahüratları yaparken WALTER, Gunns'a sırıtarak yerdeki sigara izmaritinin üstüne basıyor. Bu görüntülerle reklamlara gidiyoruz; Main Event'te "Ring General" WALTER, gizemli rakibiyle bilet maçına çıkmak için karşılaşacak. Birazdan sizlerleyiz.

kg21ZlzF_o.png

Kevin-Kelly-and-Nigel-McGuinness-on-AEW-Collision-3.jpg

Kevin Kelly: Sayın seyirciler, başlangıcın hemen ardından gecenin ilk maçı, geçen şovun meydan okuması ile başlıyoruz. Birazdan United Empire’dan Kyle Fletcher ve Mark Davis, Tyler Reks ve Val Venis’e karşı mücadele edecekler. Nigel, bu maç hakkında ne düşünüyorsun?

Nigel McGuinness: Kevin ilk şovda iki takımın tutumunu görmüştük. United Empire tarafı durumu daha şahsi olarak görüyor. Bu maçı kazanmak için de ellerinden geleni yapacaklardır. Yine de bu durum hata yapmalarını ve Reks & Venis ikilisinin galibiyeti almasını sağlayabilir.

Kevin Kelly: Kesinli-

Kevin Kelly: Ah hadi ama, bari konuşmamı tamamlasaydım.

RAW_1024_Photo_004_crop_exact.jpg

Here To Show The World! Dolph Ziggler, kolunda AJ Lee ve yanında Big E ile girişte gözüküyor. Üçlü ringe girmiyor ve direkt spiker masasına yöneliyorlar. Dolph Ziggler ve AJ Lee boş sandalyelere otururken Big E ayakta sabit bir şekilde duruyor.

Dolph Ziggler: Seni böldüğüm için üzgünüm Kevin ama böylesine bir maçı kaçırmak istemem. Ringde çok farklı iki takım olacak. Bunu en ön sıradan izleme fırsatı bir daha gelmez.

images_-_2023-07-03T220156.657.jpg
20220623_NXTUK_BlairDavenport--4c047c40011b7b2704818eb49985ab46.jpg

Bring It Down! Mark Davis ve Kyle Fletcher yanlarında Bea Priestley ile girişte gözüküyor. Üçlü girişlerini yapıyorlar.

Kevin Kelly: Buna ne diyorsun Nigel, Will Ospreay grubunun köşesinde olmayacak.

Nigel McGuinness: Bu mantıklı bir karar bence Kevin. İlk şovda yaşananlardan sonra Ospreay’in ne yapacağı belli olmayabilir. Ayrıca bu Fletcher ve Davis’in kendini kanıtlama zamanı.

Awesome-Body-Of-Tyler-Reks.png
Val_Venis_bio.jpg

Tyler Reks ve Val Venis girişte üzerlerinde sadece havlu ile gözüküyorlar. İkili ortamdaki testosteron oranını arttırarak giriş yaparken gözleriyle hem Bea Priestley’i hem de spiker masasındaki AJ Lee’yi markaja alıyorlar.

AJ Lee: İğrençler.

Dolph Ziggler: Merak etme tatlım, o pislikler senin kılına dokunamazlar.

Tyler Reks ve Val Venis ringde havlularını çıkartıp ön sıradaki kadın seyircilerden ikisine atıyorlar. Kadın seyirciler sevinmek ve terli havlular yüzünden iğrenmek arasında karar veremezken hakem zilin çalınması için talimat veriyor.

Tyler Reks & Val Venis vs. United Empire w/ Bea Priestley

Mark Davis, United Empire’da maça başlayacak isim olarak ringde. Val Venis ve Tyler Reks ise hala kimin gireceğine karar verememiş durumda. Davis bu duruma sinirlenip ikisinin birden üstüne atlıyor. Tyler Reks’i dışarı atıyor ve maça Val Venis ile başlıyor. Davis, Venis’e headlock bağlıyor. Venis kurtulmak için uğraşıyor ama Davis daha da bastırıyor. Venis kurtulmak için rakibini kaldırıyor. Ancak back suplex yapamadan nefesi kesilip yarıda kalıyor. Davis rakibini headlock yapmayı bırakmadan kendi köşesine çekiyor ve Fletcher’e tag veriyor. Davis, Venis’i sabit tutarken Fletcher iplere çıkıp double axe handle yapıyor. Fletcher tuşa gidiyor. 1… Venis erkenden tuştan kurtuluyor. Fletcher hızla kalkıp yerdeki rakibini stompluyor. Ardından Davis’in bıraktığı yerden devam edip side headlock bağlıyor rakibine. Venis rakibinin hareketinden kurtulmak için ayağa kalkıyor. Fletcher rakibini bırakmasa da Venis rakibinin karnına vurduğu yumruklar sayesinde kurtulmayı başarıyor. Venis tag vermek için ilerlerken Fletcher yetişip Venis’i kendisine çekip roundhouse kick vuruyor. Fletcher tuşa gidiyor. 1… 2…

Kevin Kelly: Dolph buradayken sana sormak isterim. İlk şovda Big E’nin Yota Tsuji’ye karşı yenilgisinden sonra Tsuji ile aranızda bir an yaşandı. Peki bu konu ile ilgili ne yapacaksın.

Dolph Ziggler: Kevin, önümüzde gerçekten yetenekli kişilerin maçı varken böyle önemsiz detaylarla zaman kaybedemeyiz.

Kevin Kelly: Madem önemsiz, neden saldırmaya çalıştın Dolph?

Dolph Ziggler: Bir Japon köylüsü yüzünden seninle tartışıp bu maçı rezil etmeyeceğim Kevin.

Venis tuşu atıyor. Fletcher, Venis’i kaldırıp irish whip ile kendi köşelerine gönderiyor. Kendisi de koşup elbow smash yapıyor. Davis tag alıyor hemen. Hem Davis hem Fletcher ringin ortasında. Davis partnerine irish whip yapıyor ve Fletcher aldığı hız ile Venis’e dropkick vuruyor. Venis köşede oturur pozisyonda kalıyor. Davis kendi de koşarak cannonball yapıyor Venis’e. Fletcher, Venis’i ringin ortasına çekip tuşa gidiyor. 1… 2… Kickout! Davis yeniden headlock bağlıyor Venis’e. Venis biraz uğraşsa da yeniden ayağa kalkmayı başarıyor. Davis’i ittiriyor. Davis iplerden sekerek gelip bir lariat deniyor ama Venis eğildikten sonra Davis’i yakalayıp back suplex ile yere seriyor. Fletcher ringe giriyor ama Venis ona da bir tekme attıktan sonra double underhook suplex yapıp Davis’in üzerine düşürüyor. Venis hızla gidip partneri Tyler Reks’e tag veriyor. Reks rakiplerinin durumlarından faydalanmak için hemen köşeye çıkıp ikisinin de üstüne elbow drop ile atlıyor. Reks hiç zaman kaybetmeden Fletcher’i ringin dışına atıp Davis üzerinden tuşa gidiyor. 1… 2… Davis tuşu atıyor. Reks ayağa kalkıp Bea Priestley’e bir öpücük attıktan sonra jumping elbow drop yapıyor Davis’e. Tyler Reks tuşa gidiyor. 1… 2…

Davis yeniden kurtuluyor. Reks partnerine bakıp ona toparlanması için zaman kazandırması gerektiğini anlıyor. Davis’i kafasından yakalıyor. Bunu yaparken de kendi belini sallıyor. Bunu gören seyirciler bu harekeye bayağı yükseliyorlar. Reks, Davis’e chinlock bağlıyor. Davis rakibinin ellerini yakalayıp hareketten kurtulmaya çalışıyor. Reks hareketi tutmaya çalışsa da Davis açmayı başarıyor. İkili birbirinin ellerini bırakmadan test of strength pozisyonuna geliyorlar. Davis, Reks’e bir headbutt vuruyor. Reks de ona bir headbutt ile cevap veriyor. Sonra ikisi de aynı anda birbirlerine headbutt vuruyorlar. Biraz sarsılsalar da vazgeçmiyorlar ve bir kere daha aynı anda headbutt yapıyorlar. İkili sarsıntının etkisi ile birbirlerini bırakıyorlar. Ringde biraz toparlandıktan sonra Davis’e bana vur diye Reks’e bağırıyor. Reks sağlam bir forearm smash vuruyor Davis’e. Davis sarsılsa da kendini toparlayıp aynı şekilde cevap veriyor Reks’e. Reks darbenin etkisi ile geri geri gidip iplerden sekiyor ve running shoulder block ile geri dönüyor. Davis de rakibine aynı şekilde cevap veriyor. Reks yeniden iplere kadar gidiyor ve leaping clothesline. Reks rakibini yere düşürmenin sevinci ile bağırırken arkasını döndüğünde Davis de ona bir clothesline vuruyor ve ikisi birden yere düşüp takım arkadaşlarına tag veriyor.

hqdefault.jpg

Dolph Ziggler: Hey AJ, orası pek rahat durmuyor. Buraya gelmeye ne dersin.

Ziggler kucağını gösteriyor. AJ Lee de Ziggler’in dediğini yapıp kucağına oturuyor. İkili iyice iç içe giriyorlar. Tag almak üzere olan Venis’in dikkati, bu flörtleşme yüzünden dağılıyor. Tag almadan spiker masasının önüne gidiyor ama Big E araya giriyor. Reks, Venis’e doğru sürüklese de kendini Venis yerinde olmadığı için tag veremiyor. Ama Davis bu sorunla karşılaşmıyor. Fletcher’e tag vermeyi başarıyor. Fletcher ringe girdiğinde Reks zar zor ayağa kalkmış bir halde Venis’e bağırıyor. Fletcher rakiplerinin dikkatinin dağınık olması sayesinde Reks’i yakalayıp brainbuster yapmak istiyor. Ama Tyler Reks rakibinin arkasına geçerek kurtuluyor. Fletcher arkasını döndüğünde bir leaping clothesline yiyor. Venis bu sırada köşesine geçip tag alıyor. İkisi ringde C*mshot için hazırlanıyor…

The-Many-Loves-Of-A-J-Lee-AJ-and-Dolph-Ziggler-aj-lee-33167697-1284-722.jpg

Ama AJ Lee ve Dolph Ziggler’in öpüştüklerini gördükleri için dikkatleri dağılıyor. Resmen manzara karşısında çıldırıyorlar. Bu sırada Fletcher gizlice tag veriyor partnerine. Davis ve Fletcher rakiplerinin arkasında. Hızla Tyler Reks’i ringin dışına atıyorlar. Val Venis ise ne olduğunu anlamadan CORIOLIS! Mark Davis tuşa gidiyor! 1… 2…

3!

Kazanan: United Empire

20230703_222031.jpg

United Empire tarafı zaferlerini kutluyorlar. Maçın önemli anlarını tekrar izledikten sonra Tyler Reks’in, Dolph Ziggler’ın üstüne yürüdüğünü görüyoruz. Senin yüzünden oldu diye bağırıyor Reks. Venis ise ringden inip takım arkadaşının yanına gidiyor. Üç kişi arasında işler bir anda karışıyor.

Ama AJ Lee kavganın arasına giriyor. Venis’in bu durum karşısında hormonları yine tavan yapıyor. Çenesini sıvazlayarak AJ Lee’ye yaklaşıyor ama superkick! Dolph bir anda Venis’e superkick vuruyor. Reks bir anlık şaşkınlık yaşasa da kendisine doğru gelen Big E’yi fark edip ona bir uppercut yapıştırıyor. Ziggler tekrardan bir hamle yapmak isterken Reks, Venis’i yakaladığı gibi seyircilerin arasına atlıyor. Arenada Dolph Ziggler’in müziği çalarken reklamlara gidiyoruz.

kg21ZlzF_o.png

Kameralarımız arka alanda bir ofise açılıyor. Ofiste Will Ospreay ve William Regal’in karşılıklı oturduğunu görüyoruz.

Screen-Shot-2021-03-22-at-6.28.25-PM-750x375.png
d481a61f4e0ac7ea360f9a312878d01e4f5393ab-william-regal-2.png

William Regal: William, Cornette’in neden seninle imzaladığını biliyor musun?

Will Ospreay: Sence karşında bu saçmalıkları duymak için mi oturuyorum Regal. Hikayelerin umurumda değil.

William Regal: Çok yazık. Çünkü şu anda karşımda oturabilme sebebin benim. Cornette’in seninle imzalama nedeni benim. Çünkü sende o ışığı görebiliyorum. Yani görebiliyordum. Ama şu an karşımda oturan kişiye bakınca, sadece hayal kırıklığı görüyorum.

Will Ospreay: Benim dikkatimi dağıtarak maçı kaybetmemi sağladın. Şimdi karşıma geçip bana ahkam kesemezsin.

William Regal: Sus, biraz aklın varsa sus. Rakibin senden boyut olarak daha küçük biriydi. Hız, güç, çeviklik, tüm bu faktörlerde senin daha üstün olman gerekiyordu. Sen ne yaptın peki? Rakibini küçük gördün, önemsemedin. Çünkü bir zafer ile altın bilet alabileceğini düşünüyordun. Rakibine karşı savaşmak yerine benimle savaşmaya çalıştın. Kendini bizden daha üstün gördüğün için bunu hak ettiğini sandın. Ama sen hiçbir şeyi hak etmediğini kanıtladın. Bu yüzden kaybettin. Kendine en büyük düşmanlığı yine kendin yaptın.

Will Ospreay: Ne yapmaya çalıştığını biliyorum Regal. Benim aklıma girmeye çalışıyorsun. Bana maçımı kaybettirdin ve bu suçu bana yüklemeye çalışıyorsun ama hayır, buna düşecek kadar salak değilim ben. Dünkü çocuk değilim.

William Regal: Bana inanmak istemiyor musun? Sana bunu kanıtlayayım. Cuma günü bir maça çıkacaksın. Bu maçı hiçbir şey olmadan, adam akıllı kazandığını görürsem, altın bilet için yeniden bir şansın olabilir. Ama kaybedersen, bir daha şans almaman için elimden geleni yapacağım.

Will Ospreay: Söyleyeceklerin bu kadar mı? Cuma günü bir maça çıkacağım ve sonra bana altın bilet için bir şans mı vereceksin?

William Regal: Söylediklerimi iyi anla William. Senden adam akıllı bir galibiyet bekliyorum. Dostların olmadan. Oyunu kurallarına göre oynayarak. Bu dediklerimi unutma.

William-Regal-AEW-hi-res-b0ea-768x512.jpg

Will Ospreay kapıyı çarpıp çıkıyor. William Regal olumsuz bir şekilde başını sallarken görüntüler sonlanıyor.

kg21ZlzF_o.png

njjvsr7.jpg

OOOOOO, CHAVO! Şarkının duyulmasıyla seyircilerin inanılmaz yuhalaması bir oluyor. Chavo hiçbirini umursamadan ağır adımlarla ringe geliyor. Çelik merdivenlerden çıkıp ringe giriyor. Yuhalamalar gittikçe artarken Chavo seyircilere t*şaklarını göstererek karşılık veriyor.

72hec5k.jpg

Booyaka Booyaka, 619! Müziğin duyulmasıyla beraber tüm enerjisiyle beraber Rey Mysterio girişte görünüyor. Chavo Guerrero ona tiksinerek bakarken Rey Mysterio seyircilerin sevgisine karşılık vererek ringe geliyor. İplerden zıplayarak ringe geçiyor ve Chavo'nun karşısına dikiliyor. Chavo sert bir şekilde Rey Mysterio'yu iterek yere düşürüyor. Hakem hemen zili çaldırıyor.

Chavo Guerrero vs. Rey Mysterio

Chavo yerden kalkmaya çalışan Rey Mysterio'ya her seferinde bir tekme indiriyor ve tekrar yere düşürüyor. Seyircilerin yuhalamaları devam ederken Chavo onlara "duyamıyorum" işareti yapıyor. Chavo bir tekme daha sallıyor ancak Rey Mysterio bu sefer yuvarlanarak sıyrılıyor ve iplerden akrobatik bir şekilde ayağa kalkıyor. Chavo sinirle Mysterio'nun peşinden gidiyor ancak Mysterio sıyrılıyor ve karşı iplerden aprona geçiyor. Chavo dengesini toparlayıp ona doğru dönüyor, Rey Mysterio hemen iplerden zıplıyor ve Diving Battering Ram! Mysterio hemen ayaklanıyor ancak Chavo da! Rey Mysterio hemen iplerden sekiyor ancak Chavo'dan gelişine Clothesline! Rey Mysterio ayağa kalkmaya çalışıyor, Chavo kafasından tutarak onu kaldırıyor ve göğsüne arka arkaya sert yumruklar indiriyor. Rey Mysterio acı içinde göğsünü tutarken Chavo şimdi rakibini iplere gönderiyor fakat! Rey Mysterio ikinci iplerden güç alarak zıplıyor ve Springboard Crossbody! Rey Mysterio rakibinin üstünde, 1....... 2..

Chavo hakem ikinciyi vurur vurmaz atıyor. Rey Mysterio hemen ayağa kalkmaya çalışırken Chavo rakibini bacağından tutarak yere düşürüyor ve üstüne çıkıyor. Yavaş yavaş rakibinin suratına Eddie Guerrero'ya küfürlerle bağıra bağıra sert yumruklar indiriyor. Rey Mysterio karşılık vermek istiyor ancak nafile. Chavo en sonunda bırakıyor ve köşeye çekilip yerde kıvranan Rey Mysterio'yu izliyor. Chavo harekete geçerken Rey Mysterio da ayaklanıyor. Chavo rakibine sert bir chop indiriyor ve iplere yolluyor, dönüşünde omzuna alıyor ancak Rey Mysterio! Rey Mysterio maça tutunuyor, rakibinin diğer omzuna geçiyor bir anda ve Satellite DDT! Rey Mysterio tuşa gidiyor bir daha, 1....... 2..... Chavo maçta! Rey Mysterio iplere tutunarak ayağa kalkarken Chavo ayaklanıyor! Rey Mysterio rakibinin kendine gelmesini beklemeden iplerden sekiyor fakat Chavo'dan bir dirsek, kaldırıyor Mysterio'yu ve Body Slam! Rey Mysterio yere çakılıyor. Chavo hiç beklemeden Rey Mysterio'yu ayaklandırıyor, European Uppercut! Acımıyor Mysterio'ya, düşmeden tutuyor! Chavo'nun gözlerinden nefret fışkırıyor. Rakibini iplere yolluyor, Rey Mysterio son gücüyle iplerden dönüyor. Chavo'dan Tilt-a-Whirl Backbreaker! Chavo tuşta, 1........ 2........

Rey Mysterio atıyor! Bu kombinasyona dayanıyor. Seyirciler çıldırmış bir şekilde "Rey! Rey! Rey!" chantleri atarken Chavo nefret dolu gözlerini Rey Mysterio'dan bir saniye çevirmiyor. Chavo, Rey Mysterio'yu maskesinden çekerek kaldırıyor. Rey Mysterio kurtulmak için arka arkaya tekmeler atıyor. Chavo etkilenmemiş bir şekilde kendisine doğru çekiyor. "Senin gibi bir or*spu çocuğu. Binlerin sevgilisi, herkes adını bağırıyor. Senin gibi bir or*spu çocuğu!" Rey Mysterio, Chavo küfürler ederken bir anda rakibinin boşluğuna tekmeyi indiriyor. Fırsattan istifade sıyrılıyor ve iplerden sekiyor, rakibinin üstüne zıplıyor. Hurricanrana! Rey Mysterio hemen köşeye geçiyor. Köşeye çıktıktan sonra Eddie Guerrero'nun klasikleşmiş tauntunu atıyor ve Frog Splash! Eddie Guerrero'ya selam çakıyor Rey Mysterio!

Ancak boşluğa! Chavo çekilince Rey Mysterio boşluğa çakılıyor! Chavo hızlıca kalkıyor ve Rey'in suratına eğilip "senin de a*ına koyayım, Eddie'nin de a*ına koyayım" diye bağırıyor. Rey Mysterio'yu hemen kaldırıyor ve kollarından tutarak sırtına alıyor. GORY BOMB! Seyirciler sessizliğe gömülürken Chavo tuşa gidiyor, 1........ 2.......

3!

Kazanan: Chavo Guerrero

Chavo maçı kazanıyor! Rey kendine yeni yeni gelirken Chavo da görevliden sert bir biçimde mikrofon istiyor.

Chavo Guerrero: Gördünüz değil mi? Eddie'nin uğruna savaşıp kaybeden bir kişi daha. İşte size günlerdir anlatmak istediğim şey de tam olarak bu. O p*ç kurusu için savaşan herkes bu hayatta kaybetmenin tadına bakıyor. O hariç! Belki de artık kimin kötü adam olduğunu iyice anlamışsındır Rey.

Rey Mysterio kendini köşelere atmış, tepkisiz bir şekilde Chavo'yu izliyor. Chavo ise bu sefer seyircilere dönüyor.

Chavo Guerrero: Eğer korkuyorsanız korkmakta haklısınız. Çünkü sırada asıl hedefim duruyor. Onu alana kadar da yoluma çıkan herkesi paramparça edeceğim. Ve eğer çok isterlerse o dar mezara birkaç kişiyi daha sığdıracak yeri ayarlayabilirim.

Chavo mikrofonu fırlatıyor ve çok yoğun yuhalamalar eşliğinde ringi terk ediyor.

kg21ZlzF_o.png

Arka alanda karşımızda olan isim Bill Goldberg. Tıpkı geçen haftaki gibi. Ama bu sefer bir röportaj veriyor. Muhabirin mikrofonuna doğru onu cümlelerine başlarken görüyoruz.

Baslksz-1.jpg

Bill Goldberg: Ah... Bilmiyorum. Zaman çok acımasız gibi klişe bir laf etmek istemiyorum ama bu bir gerçek. Bir zamanlar arka alanda olduğumda kafamı kaldıracak vakit bulamazdım çünkü insanlar merak ederdi ve sorarlardı. Şimdi ise olay bundan çok uzak. Zamanın dışında kalmış gibi hissediyorum. Böyle düşünmekten kendimi hiç alamıyorum ve bazen, duvarlarla kavga ediyorum. Ben-

Kadraja birinin girdiğini görüyoruz. Bu Snitsky!

2.jpg

Snitsky: Bak ihtiyar, en başında buradan uzak durman lazımdı. Söylediklerinin çoğunda haklısın. Zaman değişti ve sen malesef buraya ait değilsin. Neden akranların gibi davranmıyorsun? Neden en dibi görmüş durumdayken halen kendini gerçekleştirme peşindesin? Senin çöküş hikayenin bir zafer hikayesine döneceğini sanmıyorum. En azından şu anda bir çöküş hikayesinden ibaretsin. Ve inanır mısın, bunu hiç dinlemek istemiyorum. Kimse dinlemek istemiyor.

Bill Goldberg: Yerinde olsam biraz daha söylediklerimi seçerdim oğlum çünkü ne olacağını bilemezsin. Fakat buna rağmen çok iddialı konuşuyorsun. Bu hikaye sadece çöküşten ibaret olmayacak.

Snitsky: Gerçekler acıdır ve acıtır Bill ve sen de benim kadar gerçekleri görüyorsun. Şimdi sana kaybolan yıllarını verseler de bir şey değişmez. Sen yine aynı bu şekilde dibe batarsın.

Goldberg sabrının sınandığını hissedip oradan ayrılacakken Snitsky onu durduruyor ve kafasının dibine girip konuşmaya devam ediyor.

Snitsky: Bak bunak-

Bill Goldberg: Hey! Göt kıllarının renginin benimkinden hiçbir farkı yok! Benden sadece üç yaş küçüksün! Bana artık götün bembeyaz değilmiş gibi bir konuşma takınma!

Snitsky: Bak Bill, tütün içmekten kartlaşmış sesini kes ve beni dinle orospu çocuğu.

Bill Goldberg: Canımı sıkmaya başladın farkında mısın? Şu anda zor durduğumun farkında mısın?

Snitsky: Sana iyilik yaptığımın sen farkında mısın? Dediğin doğru. Bizler akranız. O yüzden "beni en iyi Snitsky anlar" deyip sesini keseceğine, kuduz köpek gibi saldırıyorsun seni siktiğimin bunağı. Her neyse. Arkamdaki kılların rengi seni ilgilendirmiyor. Seni ilgilendirecek tek şey benim fikirlerim. Değişim istiyorsun, bu hikayeyi dipten tepeye çıkarmak istiyorsun, tekrar Goldberg olmak istiyorsun ama bu kolay değil. Senin beni dinlemen lazım anlıyor musun? Eğer bu içinden gelmezse, hikayen asla istediğin gibi tamamlanmayacak Bill ben bunu görüyorum.

Bill Goldberg: Seni ciddiye alabilir miyim sanıyorsun? Bir bebeği degaj ile havaya diken hasta ruhlu bir adam olarak şu anda karşımdasın. Hikayemi kendim yönlendireceğim.

Snitsky: İşte ben de bunun olmasından korkuyorum. Anlıyor musun? Burada çok sık akranım yok Bill ve fark etmiyorsun ama seni önemsiyorum. O yüzden geçen hafta yaptığım konuşmayı dinlemeni öneririm. Değişim için hep bir şans vardır. Herkes hatalar yapar. Geçen hafta ben de bir hata yaptım. Ama bundan bir ders aldım ve şimdi buradayım. Konuşmamda senin için çok önem arz edecek anektodlar geçiyor bunak ve sen onları dinl-

Bill Goldberg: Bence oğlum biz eski usülden gidelim ve gelecek hafta o ring bizim olsun. Sen ve ben Snitsky. Değişimin nasıl vuku bulduğuna orada karar verelim!

Snitsky alaycı bir sırıtma takınıyor.

Snitsky: Anlayana sivrisinek saz bunak Bill'in kel kafasına davul zurna az. Her neyse. Haftaya o ringde artık aciz bir adamdan ibaret olduğunu kanıtlayacağım.

Snitky lafını söyleyip oradan ayrılırken Goldberg sinirli şekilde onun arkasından bakıyor. Kameralar, arkadan Snitsky'i çekerken Goldberg onun kafasına odaklanıyor ve onun da saçı olmadığını görüp "????" oluyor. Goldberg'in anlamsız bakışları eşliğinde kapanıyoruz.

kg21ZlzF_o.png

Kısa süren reklamların ardından kameralar yeniden ringimize açılıyor. Herkes sıradaki olayın ne olacağı yönünde merak içinde bekliyor, bunu rahatlıkla görebiliyoruz. Bu bekleyiş fazla da uzun sürmüyor çünkü bir şarkı duyuluyor. Seyircilerin büyük bir çoğunluğu ayağa kalkıyor, gözler stage'e çevriliyor.

image.png

GENE BLAST! Bu Yota Tsuji! Şarkının biraz ilerlemesinin ardından arka alandan gelen güreşçimiz Yota Tsuji oluyor! Belli bir müddet seyircileri süzüyor. Kendisine yakınlaşan kameramıza sırıtıyor ve kapüşonunu kaldırıyor Anonsu eşliğinde ağır adımlarla ringe geliyor Yota. Ringe girdiğinde de second-rope'a çıkıyor ve tauntunu yapıyor. Devamında ise rakibini bekliyor.

maxresdefault_1.jpg

HUNICOOO! Sıradaki ise Hunico! Şarkı biraz ilerledikten sonra stage'de bisikletiyle beliriyor. Kendisinin anonsu yapılırken, yavaş tavırlarla ringe doğru ilerliyor bisikletiyle. Ringe vardığında ise bisikletini çelik basamaklara yaslıyor. Ringe basamaklarla girdikten sonra second-rope'a çıkıp tauntunu yapıyor. Oradan iniyor şimdi de. İki güreşçimiz de burada.

Her şey hazır durumda, seyircilerimiz ise maçın başlamasını bekliyor bir an önce. Hakem son kontrollerini gerçekleştirmek üzere önce Yota'nın, sonra da Hunico'nun yanına gidiyor. Bir sıkıntı yok gibi. Hakemimiz şimdi ringin ortasına geliyor ve her iki güreşçimize de son bir kez baktıktan sonra ringin dışındaki görevlilere işareti veriyor. İşareti vermesiyle aynı anda zil sesini işitiyoruz, böylelikle maç başlıyor!

Hunico vs Yota Tsuji

İkili ufak adımlarla ringin ortasına doğru ilerlerken, Yota test of strength için elini havadan uzatıyor. Hunico da elini uzatıyor! Hayır, Hunico aniden tekme atıyor Yota'nın karnına. Yota karnını tutuyor, Hunico ise onu iplere doğru gönderiyor.. Yota iplerden geri döndüğünde Hunico'ya Clothesline yapıyor! Hayır, Hunico bundan da kurtuldu. Yota arkasını döndüğünde Hunico'dan Enzuigiri! Yota bu hareketin yarattığı etkiyle tek dizinin üstüne çöküyor. Hunico ise iplere doğru hareketleniyor, iplerden sekiyor ve Shining Wizards! Şimdi Hunico'dan bir tuş denemesi geldiğini görüyoruz. Hakem sayıyor. 1..2.. Kickout geldi Yota'dan. Hunico hakeme daha hızlı saymasını söylerken Yota'nın iplerden destek alarak köşeye doğru geçiyor. Bunu gören Hunico o tarafa doğru hareketleniyor. Hunico'dan birkaç tokat geliyor Yota'ya. Ardından Tornado DDT! Ama hayır! Yota, Hunico havadayken bu hareketi tamamlamasına müsaade etmiyor. Havadayken bunu Brainbuster'a çeviriyor! Şu anda iki güreşçimizin de yerde olduğunu görüyoruz. Kendilerini toparlamaya çalışıyorlar... Aradan belli bir müddetin geçmesiyle beraber iki güreşçimiz de ayağa kalkıyor.

Yota rakibine kendisine vurmasını işaret ediyor. Hunico'dan yumruk geldi! Yota sinir bozan sırıtışını yapıyor, Hunico'dan bir yumruk daha geldi! Yota bir kez daha vurmasını istiyor, Hunico'dan bir yumruk daha geldi! Yota kafasını sağa sola sallıyor ve Forearm Smash! Hunico'nun afalladığını görüyoruz. Yota rakibini iplere doğru gönderiyor. Hunico iplerden sekiyor ve Back Body Drop! O da ne? Hunico'nun kendi ayakları üstüne düştüğünü görüyoruz. Yota arkasını dönmüyor, tauntunu yapıyor rakibinin yere düştüğünü düşünerek. Hunico ise gerilerek arkasını dönmesini bekliyor. Yota arkasını döndüğünde Hunico koşmaya başlıyor ve Titl-A-Whreel-Headscissor Takedown geliyor! Yota bu hareketin ardından yuvarlanarak ringin dışına düşüyor. Hunico ringin içinde yalnız kaldı. İplere koşmaya başladığını görüyoruz, iplerden döndüğünde ringin dışındaki Yota'nın tamamen ayakta olduğunu görüyoruz. Hunico iplerden dönüyor ve Yota'ya Suicide Dive yapıyor! O da ne? Hunico kafasını iplerin arasından çıkarır çıkarmaz Yota'dan Forearm Smash geliyor! Hunico ringin içinde yere yığılırken Yota'nın ringin içine girdiğini görüyoruz.

Yota rakibinin ayağa kalkmasını için Tauntunu yapıyor. Hunico belli bir müddet sonra ayağa kalkıyor ve Yota'dan Superkick! Yota şimdi tuşa gidiyor, hakem sayıyor. 1..2.. Kickout geldi Hunico'dan. Yota durmuyor rakibini ayağa kaldırıyor. Hunico'ya bir de Fireman's Carry Gutbuster yapıyor, hemen ardından bir kez daha tuşa gidiyor. 1..2.. Hunico'dan bir Kickout daha. Yota durmuyor, rakibinin iki bacağını da tuttuktan sonra Giant Swing'e bağlıyor! Yota kendi ekseni etrafında Hunico'yu döndürmeye başlıyor, seyirciler de saymaya başlıyorlar! 1..2..3..4..5..6..7..8..9.. 10! Yota rakibini bırakmıyor. Üstüne bir de Boston Crab! Boston Crab! Hunico'nun pes etmemek için aşırı zorlandığını görüyoruz. Aradan uzun bir süre sonra Hunico kendisini aşırı zorlayarak ipleri tutmayı başarıyor ve rope-break oluyor! Yota rakibini bırakmak zorunda kalıyor. Ensesinden tutarak kaldırdığı rakibini köşeye doğru fırlattıktan sonra onu top-rope'a oturtuyor. Kendisi de second-rope'a çıkıyor. Yota, Superplex yapmak üzere. Hayır, o da ne? Hunico rakibinin bacaklarının arasından inmeyi başarıyor. Durmuyor, Yota'nın iki bacağını aynı anda çekiyor. Yota kafasını ringin köşesine vuruyor. Yota yüzünü tutarak arkasını döndüğünde Clothesline yapıyor!

Yota ringin köşesine yakın bir noktada yerde. Hunico gözünü top-rope'a kestiriyor. İplerin arasından geçerek apron'a geçiyor. Hiç durmadan Top rope'a tırmandığını görüyoruz Hunico'nun. Hunico yukarıda ayağa kalkıyor ve FALLING STAR! BAŞARILI! BAŞARILI! Hakem sayıyor... 1..2..

2019.05.05-04.48-themixnet-5ccf13f65de9b.jpg

Hakem şarkının duyulmasıyla birlikte saymayı bıraktı! Seyirciler sayıyor 3..4.. Ama nafile, hakem saymıyor! Öfkelenen Hunico tuşu bozuyor ve stage'e gözünü dikiyor elleriyle ipleri tutarken. Kısa bir süre içerisinde arka alandan gelen isim John Bradshaw Layfield! Üzerinde takım elbise, elinde ise mikrofon olduğunu görüyoruz JBL'in. Ayrıca kendisinin arka alandan gelmesiyle seyircilerin sesi gittikçe yükseliyor. JBL elindeki mikrofonu kaldırıyor ve konuşmaya başlıyor.

John Bradshaw Layfield: Maalesef bu içler acısı duruma daha fazla katlanamadım ve buraya gelmek zorunda kaldım. Şirketin içinde bulunduğu durum karşısında sessiz kalmak, olduğum yerde beklemek şahsım adına oldukça güç. Arenada yer alan binlerin ne kadar eğlendiğini bilmiyorum ama bu sözde eğlenceyi bozmak zorundayım. Çünkü ringin içinde iki tane kaçak var ve devletin acilen buraya ulaşması gerekiyor! Bu ikili derhal sınır dışı edilmeli! Hunico harika gidiyordun ama sana şunu sormam gerekiyor, Amerika'da çalışmak için vizen var değil mi? Belgelerin tam mı Hunico? (küçümser tavırla gülüyor) Pekala pekala. Millet! Aslında buraya gelişimin tek nedeni bu iki mültecinin kaçaklık durumları üzerine durmak değil. Kabul ediyorum, sefil mültecilerin sayıca oldukça fazla; bu da onlarla uğraşmayı zorlaştırıyor. Bundandır ki birazdan ringe gelecek olan bu adamı yadırgamayın. Aksine onu bağrınıza basın. O geliyor!

10592330.jpg

BU DONALD TRUMP! Arenadaki binlerce insan ayakta! Burası, Trump'ın 2016 Cumhurbaşkanlığı seçiminde %62.5 oy oranı aldığı yer! Büyük bir coşku oluşuyor arka alandan Donald Trump'ın stage'de belirişiyle! Trump kendisine sevgi gösterisinde bulunan seyircileri selamlıyor. JBL ile Donald Trump ringe doğru ilerliyorlar! Ringin içinde Hunico kafayı yemiş durumda! Sinirinden ipleri tekmeliyor birkaç kere. Bir saniye! Yota'dan roll-up! Yota bu olaylar yaşanırken kendisini toparladı ve rakibini roll-up'a bağladı! Hakem sayıyor. 1...2...

3!

Kazanan: Yota Tsuji

FvkaknlXgAI9-1v.jpg

Yota, durumdan istifade ederek rakibi Hunico'yu alt ediyor! Yota'nın kazandığının anons edilmesinden sonra ''Gene Blast'' şarkısı duyuluyor! Şarkı eşliğinde hakem, Yota'nın elini havaya kaldırıyor! Birden kameralarımız Hunico'ya dönüyor. Hunico sinirden ringi yumrukluyor! Hızını alamıyor ve ringin altındaki iplerden kayarak ringin altından kayıyor. Ringin dışında yer alan JBL ve Donald Trump'un bulunduğu noktaya yüksek bir tempoyla koşuyor. Nihayet yanlarına varıyor ama Donald Trump bir sorun yaşanmasını istemediğinden bir adım önce çıkıyor ve Hunico'nun JBL'e varmasına müsaade etmiyor. Ne? Ne?! Yok artık!

4.jpg

HUNICO'DAN KENDİSİNE YOL VERMEYEN DONALD TRUMP'A UPPERCUT! Hunico öfkesini Trump'tan çıkartıyor, durmuyor. Saçlarından tutarak kaldırdığı Trump'ı bir de çelik basamaklara fırlatıyor! Trump aşırı sert derecede sırtını çelik basamaklara çarpıyor, basamaklar dağılıyor! Öfkesiyle soluk alıp veren Hunico şimdi asıl hedefine odaklanıyor. Sıra JBL'de! Hunico, JBL'e gitmek üzere arkasına dönüyor.

3.jpg

ARKASINI DÖNER DÖNMEZ CLOTHESLINE FROM USA! Hunico yerde! Yota olan biteni şaşkınlıkla izliyor. JBL tek ayağını Hunico'nun yüzüne koyup iki elini havaya kaldırıyor. JBL, Hunico'yu ezercesine bunu yapmaya devam ederken kameralarımız kapanıyor ve reklamlar giriyor!

4hh1znb.png

ace-austin-BP-1.jpg

Pumped To Win! Ace Austin ringe girişini yaptıktan sonra bir mikrofon istiyor. Mikrofonuna bakıp bir saniye güldükten sonra ciddi halini geri takınıyor.

Ace Austin: PGW HALKI! Ben Ace Austin! Sizinle Shot in The Dark şovunda tanışmıştık. Ancak bugün burada size kendimi daha iyi anlatmak istiyorum. Geçen şovdaki kaybımdan sonra bana karşı değişik bakışların olduğunun farkındayım. Bana karşı kafanızda bir şeyler kurduğunuza eminim. Ancak dört rakibe karşı sadece yetenekten fazlası gerekiyor. Belki o maçta başarısız oldum ama daha yeni başlıyorum. Daha hiçbir şeyi kaybetmedim. Biletler için şansım var. Şansım olduğu sürece bir bileti almak için elimden geleni yapacağım. Isınma turunu yeni bitirdik. Geçen seferki yenilgim sadece üstümdeki tozu atmamı sağladı. Güreşten uzak kaldığım dönemin eskilerini döktüm. Şimdi odaklandığım şeye yöneleceğim. Yaparken huzur duyduğum şeye. Güreş. Buraya güreşmek için geldim. En iyisi olmak için güreşeceğim ve büyük altınlardan birisini alacağım.

Ace-Austin-Impact-Wrestling-645x370.png

Ace Austin: Buraya bir köşede oturmak için gelmedim. Buraya bazılarını daha yukarı taşımaya gelmedim. AJ Styles, Randy Orton ve Jeff Hardy gibi isimlerin yanında ezilmek için burada değilim. O insanlara rağmen spot ışıkları bendeydi. Ve spot ışıklarını kendimde tutmaya devam edeceğim. Biletimi alıp kemeri belime geçireceğim. Önüme gelen herkese acı çektireceğim ve bu şirketin en tepesine acı çektireceğim insanlardan kurduğum merdivenle çıkacağım. Ben Ace Austin…

Ace Austin elini cebine atıp bir iskambil kâğıdı çıkartıyor.

Ace Austin: … ve bu da benim ka-

SAWFT! Enzo Amore ve Big Cass burada! Seyircilerden iyi bir reaksiyon alıyor ikili.

Enzo-Amore-and-Big-Cass.jpg

Enzo Amore: Büyük laflar he. Tüm bu ben büyük adamım tavrı, kemeri ben kazanacağım konuşmaları. Demode! Klasik laflar, herkese tehditler. A+ materyal nerede Ace! Yaratıcı punchline nerede? Farkını koyduğun yer nerede. Jenerik konuşan jenerik bir robottan farklı olan şeyin ne? İnsanları kendini çektiğin şey nedir Ace? Cebindeki kartın mı? O kart bir s*kim değil. Kimse kartını takmaz. Herkes ringin içinde yaptığını önemser.

Ace Austin: Yani bana meydan mı okuyorsun? Büyük hata. Çünkü bu sefer seni kurtaracak komite üyeleri olmayacak.

Enzo Amore: Bilmiyorum farkında mısın ama geçen şovda favorilerden birisini yendim ben. Ve gelecek hafta Gunns ile bir altın bilet kovalayacağım bir maçım var. Benim sana ihtiyacım yok ama senin bana ihtiyacın var. Ama yine de senin için bir rakibim var. Buradaki büyük adamı görüyorsun, değil mi. Onun bir galibiyete ihtiyacı var. Ve sen de hazır ringdeyken buna ne dersin? PGW seyircileri buna ne dersiniz?

Enzo mikrofonunu seyircilere doğru tutuyor. Seyircilerden olumlu bir tepki alıyor bu sözler.

Enzo Amore: O zaman tek eksiğimiz bir hakem. Biriniz gelsin ve şu maçı başlatalım.

Ace Austin saniyeler içerisinde olanlara şaşırsa da kendisini maça hazırlıyor. Arka alandan gelen hakem zilin çalınması için talimat veriyor ve maç başlıyor.

Ace Austin vs. Big Cass w/ Enzo Amore

Big Cass maç başlar başlamaz cüsse avantajını kullanmak için atılıyor ancak Ace Austin kıvrak bir hareketle temastan kurtuluyor. Big Cass tekrardan deniyor ama Ace Austin yine kaçıyor. Ace rakibini arkasından yakalıyor. Belinden tutup üstünlük sağlamak istiyor ama Big Cass cüssesinin avantajı ile onu rahatça silkeliyor. İki isim birbirine yanaşıyor yavaşça. Bir açıklık yakalayıp rakibine üstünlük kurma derdindeler. Cass yeniden atılıyor ancak Ace tekrardan sıyrılıp bacağına bir tekme atıyor. Cass biraz eğilir gibi oluyor ama devam ediyor. Ace hasar verebildiğini gördüğü için bir özgüvenle ringin içinden duruyor. İki isim de tekrar birbirlerine yaklaşıyorlar ve Ace tekrardan bir tekme atıyor Cass’in dizine. Cass tekrar tekmeyi hissediyor ama durumdan sıkılmış olduğu için direkt Ace’in üstüne gidip onu yere ittiriyor. Ace de sinirleniyor bu duruma. Hemen ayaklandığı gibi Cass’in karşısında dikiliyor. Ace’den bir forearm geliyor. Cass darbeyi hissetmiyor resmen. Cass de bir forearm geliyor. Ace bir iki adım geri geliyor ama vazgeçmiyor. Cass’e tekrar vuruyor. Hatta durmuyor Ace. Forearm üstüne forearm. Cass sersemleyene kadar vuruyor. Cass sersemleyince Aace iplerden sekiyor ama dönüşte Cass rakibini yakalıyor ve body slam yapıyor. Cass tuşa gidiyor. 1… 2…

Ace Austin atıyor. Big Cass beklediği bir sonucu alıyor. Cass ayağa kalkıyor ve Ace’in kalkmasını bekliyor. Ace kalkınca onu yakalıyor tekrardan. Ama Ace Austin çırpınarak rakibinin arkasına geçmeyi başarıyor. Ace Austin’den Cass’in dizine shoulder block. Cass dizinin üstüne düşüyor. Ace Austin rakibinin üstüne çıkıp sleeper bağlıyor. Rakibini devirmek için uğraşıyor Ace. Cass kalkıp iplere yürümeye çalışıyor. Ancak dizine aldığı darbeden dolayı düşüyor. Cass dizlerinin üstünde. Hatta Cass’in kızarmaya başladığını bile görebiliyoruz. Ace bütün gücünü kullanıyor. Enzo da ring kenarından Cass’in pes etmemesi için ona destek olmaya çalışıyor. Seyirciler de Cass’e destek veriyor. Cass aldığı destek ile son bir deneme yapıp tekrardan ayağa kalkıyor. Ace ne kadar uğraşsa da Cass kendisini iplere götürmeyi başarıyor. Ace bırakmak istemiyor ama hakem bırakması için onu zorluyor. Ace bırakınca Cass biraz nefes almayı başarıyor. Ancak Ace rakibine fazla fırsat yaratmak istemiyor. Dizine doğru tekmeler atıyor rakibinin. Cass yorgun argın haliyle fazla cevap veremiyor bu duruma. Rakibinin dizine bir elbow drop yapıyor Ace. Sonrasında onu zar zor da olsa sürükleyip ringin ortasına alıyor. Ace Austin köşeye zıplıyor ve double stomp!

Yani Ace Austin’in planı o şekilde olsa da Cass bir şekilde yana kaymayı başarıyor. Ace Austin boşluğa düşünce dengesini kaybediyor ve yere düşüyor. Big Cass bu fırsattan faydalanıp ayaklanıyor. Ace ayağa kalkmaya çalışırken Cass onu yakalayıp omzuna alıyor. Shoulder bodyslam! Ace iplere doğru sürüklüyor kendisini. Cass tuşa gitmek için yaklaşmaya çalışıyor ama dizine aldığı darbelerden sonra maçın başındaki hızının çoğunu kaybetmiş durumda. Yetişmesi zaman alsa da sonunda başarıp tuşa gidiyor. 1… 2… Ace Austin atmayı başarıyor. Cass büyük bir hayal kırıklığına uğrasa da devam etmesi gerektiğinin farkında olduğu için zorlanarak da olsa ayağa kalkıyor. Big Cass rakibini yeniden ayağa kaldırıyor ve rakibine yöneliyor. Rakibini kaldırıp powerbomb için pozisyona alıyor. Ancak Ace Austin, Cass’in bacaklarının arasından kaçıp kurtuluyor. Cass yeniden rakibine döndüğü gibi Ace’den superkick geliyor. Cass sersemliyor. Ace iplerden sekip rakibinin sakatlanmış dizine dropkick yapıştırıyor. Cass dizlerinin üstünde yeniden. Ace Austin victory roll-up yapıyor! Ace Austin tuşa gidiyor. 1… 2…

3!

Kazanan: Ace Austin

Ace Austin kazanmayı başarıyor. Kutlamasını yaparken Enzo Amore ringe giriyor. İkili karşı karşıya geliyor. İkili arasında bir anda tansiyon çok yükseliyor.

Enzo geri çekilip Big Cass’in dizi ile ilgileniyor. Ace Austin kutlamasını yaparken maçın önemli anlarını izliyoruz…

kg21ZlzF_o.png

Arka alanda Josh Matthews'u, yanında Jeff Hardy ile görüyoruz.

Josh Matthews: Bayanlar ve baylar, karşınızda "Charismatic Enigma" Jeff Hardy!

Hardy'e karışık tepkiler geliyor. Josh söze devam ediyor.

Josh Matthews: Jeff, son şovdaki etkileyici galibiyetinden dolayı seni kutlarım. PGW'deki hedeflerin neler?

YsWnqrwb_o.png

Jeff Hardy: Teşekkür ederim Josh. Benim için sıradan bir galibiyetti. PGW'deki hedeflerim, çıkabileceğim en yüksek noktaya tırmanıp oradan bir Swanton Bomb daha yapmak. Rakiplerime alttan, üstten, beklemedikleri her yerden vurarak şampiyonlukları toplamak. Son yıllar benim için biraz zor geçti ve burada geçirdiğim süre boyunca kazandığım başarılar; çektiğim acıların kefareti olacaktır diye düşünüyorum. Her maça da bu inançla çıkmaya devam edeceğim.

Josh Matthews: PGW kadrosuna baktığımız zaman epey etkileyici bir roster gözümüze çarpıyor. Senin gibi yılların tecrübesi diyebileceğimiz isimler de var. AJ Styles gibi, Randy Orton gibi. Genel olarak kadronun durumuyla ilgili görüşün nedir? Rekabetin yüksek olacağını öngörüyor musun?

Jeff Hardy: AJ Styles ve Randy Orton gibiler asla benim kalibremde değiller. Bu sorunu duymamış sayıyorum kendimi. Geçmişte yaptıklarımla, tüm emsal güreşçilerden daha farklı bir adam olduğumu defalarca ispatladım. Eğer bunu PGW'de bir kez daha yapmam gerekiyorsa da, yapmaya hazırım-

"Yapamayacağın şeylere söz vermeyi ceza hakimlerinden sonra bıraktın sanıyordum"-

9ODx3J4a_o.png

Phenomenal One burada! AJ Styles kadraja giriyor ve yüzünde bir gülümsemeyle Jeff'e bakıyor. Jeff elleri cebinde sıkıntıyla Styles'ı süzüyor.

AJ Styles: Diğerlerini bilemem ama benimle epey problem yaşayabileceğini söyleyebilirim. Şunu düşün Jeff: Çıktığı bütün arenalarda profesyonel güreşin hakkını vermiş ve sayısız unvan kazanmış, iyi bir Katolik aile babası mı daha iyi rol model olur, yoksa... senin gibi bir adam mı? Bence buradaki potansiyel rakipleri fazla küçümsüyorsun çünkü senin idrar tahlilinde ya da karakolda olduğun geceler The Phenomenal One ringleri ateşe vermeye devam ediyordu-

Jeff Hardy: Böbürlenmelerini dinlemekle vakit kaybedemem. Ne istiyorsun AJ?

AJ Styles: Ne mi istiyorum? Biraz spot ışığı fena olmazdı. PGW, belki de kısa tarihinin en önemli transferini yapmışken mikrofonlar hala bir eroinmana uzatılıyorsa burada bir art niyet ararım. Josh, seni buraya kim gönderdi ve bu adamın söyleyeceği şeylerin önemli olduğunu kim düşündürdü bilmiyorum ama, istersen geçen şov aldığın talihli galibiyetin seni yanlış bir fikre sevketmesine izin verme. Beni yenmedin. Ace Austin'i tuş ettin. Maçın büyük bölümünde ise yerlerde sürünmekle meşguldün. Eğer rekabet istiyorsan ve beni hafife alıyorsan, neden benimle ringde buluşup-

xEFKkFyd_o.png

Ancak bu sırada kadraja Randy Orton giriyor! Josh Matthews mikrofonu ona uzatırken; Randy, AJ ve Jeff arasında bir bakışma oluyor.

Randy Orton: O ince, kibar seslerinizi duyunca burada bir kadınlar matinesi yapılıyor zannetmiştim.

Orton, ikiliye bakıyor.

Randy Orton: Bir yanlış anlaşılmayı düzelteyim: Dörtlü maçı senin kazanmanın tek sebebi, maçın zayıf halkası olan Ace Austin'i hedef almandı Jeff. Seni kınamıyorum, ben olsam ben de aynısını yapardım. Ama maçtan sonra da, zayıf halkayı hedef aldığımı erkek gibi kabul ederdim. Sen ise bunun tam aksine, kendini nimetten sayıyor gibisin. AJ'i sevmem ama bir konuda haklı: Profesyonel güreşte devamlılıktan bahsedebilecek son adam sensin. Ve eğer siz ikiniz, ringde beni tekrar indirebilecek erkekliğe sahip olduğunuzu iddia ediyorsanız istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde sizinle karşılaşmaya hazırım.

Jeff Hardy: Bu mesele fazla uzadı. Josh, kendi adıma-

Ancak bir kişi daha giriyor kadraja! Kameralar o tarafa dönünce Cody Rhodes'un röportaj alanına geldiğini görüyoruz.

7hORREd2_o.png

Cody Rhodes: Madem eski günleri yad ediyoruz, benim de söyleyeceklerim var. Benim taşıdığım güreş mirasına sahip olan bir kişi bile olmamasına rağmen sesi benden daha yüksek çıkan bu utanmaz topluluğuna değil bana çevir şu mikrofonu Josh. Amerikan Kabusu, tam anlamıyla geri döndü ve tek bir hedefim var: Prestige Grand Şampiyonluğu. Ve bu unvan yürüyüşümde bir gözdağı vermek için önümde çok güzel bir fırsat görüyorum. Madem geçen maçta aranızda tam bir galip bulamadınız, neden şu randevuyu bir kez daha yapmıyorsunuz? Ancak bu kez maçta kolay yem Ace Austin değil, Amerikan Kabusu olacak. Ne diyorsunuz?

Cody, diğerlerine bakıyor. AJ Styles omuz silkiyor.

AJ Styles: Eğer sen de bu ikisi gibi sert bir ders istiyorsan, seni kırmam Rhodes. Gelecek şov ringde görüşmek üzere.

Jeff, önce Cody'e, ardından AJ'e bakıyor.

Jeff Hardy: Cody, diğer ikisinin derdini anlıyorum ama sen neden bana yenilmeyi bu kadar istiyorsun bilmiyorum. Ancak sorun değil, üst üste ikinci Fatal 4 Way maçını da kazanarak Prestige Grand unvanının sahibinin kim olduğunu dünyaya bir kez daha ilan edeceğim.

Jeff oradan ayrılırken reklamlara gidiyoruz.

kg21ZlzF_o.png

One More Step Before the End!

kior4ly.jpg

CHRISTOPHER DANIELS BURADA! Daniels güneş gözlüğünü çıkarıyor rampada ve seri adımlarla ringe ilerliyor. Ringe girmeden önce şöyle bir bakıyor seyirciye ve içeri girip ısınmaya koyuluyor ceketini çıkararak.

Ain't No Make Believe!

oZC9tQ7M_o.png

Shaman of Sexy burada! John Morrison girişte yumruğunu havaya kaldırarak pozunu veriyor slow-motion'da ve enerjik adımlarla ringe geliyor. Aprona sıçrayıp içeri giriyor. Daniels'la aralarında bir bakışma oluyor. "Kafan güneş gibi parlıyor ihtiyar" diyerek laf atıyor John ama Daniels ters ters bakmak dışında fazla umursamıyor onu.

Knight Vision! LA Knight girişte görünüyor! Knight yeleğini çıkararak kemer işareti yapıyor seyircilere ve kayarak ringe girip köşeye fırlayarak pozunu veriyor. Knight, Daniels ve Morrison birbirine bakarken son müzik duyuluyor.

,
E0a67As7_o.jpg

Samoa Joe burada! Joe ringi ters bakışlarla süzüp ringe ilerliyor. Havlusunu aprona bıraktıktan sonra içeri giriyor Joe. Hakem dört isme de kuralları son kez hatırlatıyor ve kontrollerini yaptıktan sonra Televizyon unvanı için altın biletin kesileceği maçı başlatıyor!

Golden Ticket Match for PGW Television Championship
Christopher Daniels vs. John Morrison vs. LA Knight vs. Samoa Joe

JOE! JOE! JOE! JOE!

Tezahüratlar yükseliyor ama Joe fazla pas vermiyor seyirciye. Dört adam birbirine bakıyor, Daniels aniden hemen yanındaki John'un karnına tekmeyi basıp köşeye itekleyince Knight da Joe'ya fırlıyor ama Joe bir adım yana çekilip Knight'tan sıyrıldıktan sonra dönerek Enziugiri! Knight yüzünü tutarak köşeye gerilediğinde Joe üzerine doğru gidiyor ve ipleri tutarak karnına arka arkaya tekmeler atıyor. Bir de Headbutt geçiriyor. Diğer köşede ise Daniels, botuyla John'un boğazına basarak "şimdi güneşi gördün mü" diye bağırıyor ve hemen ardından kolunu ipe atıp Knife Edge Chop! "Woo" sesi yükselirken Morrison göğsünü tutuyor. Daniels gerilip koşuyor üstüne - John'dan Pendulum Kick! Daniels yüzünü tutarak gerilerken John fırlıyor ona doğru ve LEAPING CLOTHESL- Daniels kafasını eğdi ve arkadan yakaladığı Morrison'a GELİŞİNE GERMAN SUPLEX! Morrison sırtını tutarak aprona çıkarken diğer tarafta da Joe, köşeye çıkardığı Knight'a Superplex hazırlığında ama Daniels oraya doğru koşup Joe'yu kendine çeviriyor ve kolundan tutuyor - Joe gücünü kullanarak kendine çektiği Daniels'a Samoan Drop! Joe yerdeki Daniels'a bakarak "that's it" diye bağırıyor, ARKASINI DÖNDÜĞÜNDE DE LA KNIGHT'TAN YEDİĞİ MISSILE DROPKICK'LE YERDE! LA Knight şimdi yerdeki Joe'yu kaldırıyor ve yükleniyor, SKYLORD SLAM'LE YERE VURUYOR! LA Knight tuşa gitti! 1.........2.........

joe.jpg

JOHN MORRISON! SPRINGBOARD LEG DROP'LA BOZDU! Boynunun arkasına darbeyi yiyen Knight acı içinde aprona yuvarlanırken Morrison seri bir Kip-Up yapıyor ve seyirci desteğini de arkasına almış vaziyette ayağa kalkmış olan Daniels'a Van Terminator! Daniels karnını tutarak dizleri üzerinde kaldığında Morrison iplerden sekiyor ve Knee Lift - Daniels çekiliyor yoldan ve iplerden gelen Morrison'ı yakalayıp çevirerek Tilt-a-Whirl Backbreaker! Morrison'ı saçından tutup kaldırıyor şimdi ve Joe'nun toparlandığı köşeye yolluyor. Joe ve Morrison üst üsteyken Daniels silah işareti yapıyor köşeye doğru ve fırlayarak STINGER SPLASH- DOUBLE SUPERKICK GELDİ JOE VE MORRISON'DAN YARI YOLDA! Daniels'ı kaldırmaları için Morrison'a işaret veriyor Joe. İkili beraber kaldırıyorlar onu ve kolunun altına giriyorl- ancak Joe aniden çıkıyor o pozisyondan ve ARKADAN KISTIRDIĞI MORRISON'I COQUINA CLUTCH'A ALIYOR! Coquina Clutch locked in! Joe'ya güvenerek tuzağa düşüyor Morrison! Daniels yerde, Knight hala ring dışında. JOE SIKIYOR, COQUINA CLUTCH'I TÜM GÜCÜYLE SIKIYOR VE...
,
....RİNGE DALAN LA KNIGHT'TAN YEDİĞİ BIG BOOT'LA YERDE KALIYOR! Son anda kurtarıyor maçı Knight! Knight şimdi dikkatini Morrison'a veriyor ve karnına tekme attığı rakibini kaldırarak Snap Suplex! Üzerine iplerden sekti ve Rotated Leg Drop! Bir tuş denemesi, 1..........2........Morrison hayır dedi! Knight şimdi onu Cravate Headlock pozisyonunda kaldırıyor- ancak Morrison karnına çok ani bir tekme çıkardı! Boynundan kavradı ve THE MOONLIGHT DRIVE! Moonlight Drive'ı vurdu Morrison ve tuş! 1...........2...........DANIELS BOZDU! Son anda devreye girip maçı kurtarıyor Christopher Daniels! Daniels şimdi Morrison'ın karnına bir diz attıktan sonra iplere yolluyor ve Clothesline sallıyor- Morrison kolunun altında dönerek Tornado DDT ile çiviledi onu ringe! Daniels ve Morrison yerde yatarken Samoa Joe ringe giriyor tekrar ve koşarak Morrison'a bir Running Senton! Saçından tutup kaldırdığı rakibini dışarı yolluyor şimdi ve Daniels'ı kaldırıyor yavaşça. Kafasından tutup kaldırırken sert bir tokat patlatıyor suratına ve ardından kolunun altına giriyor, MUSCLE BUSTER İÇİN KALDIRMAK İSTEDİ JOE- Daniels pozisyonu bozarak aşağı iniyor ve üzerine koşan Joe'nun karnına bir döner tekme attıktan sonra SIRTINA ALDI, ZIPLATIP POZİSYONA DA ALIYOR VE LAST RITES! LAST RITES VE TUŞ, BU İŞ BİTTİ, 1..............2.............

LA KNIGHT YİNE BOZDU! Knight ikinci kere maçın bitimine engel oluyor! Daniels küfürler ederek doğruluyor dizleri üzerinde ve Knight'a koşt- KNIGHT YAKALADI VE SPINEBUSTER İLE VURDU ONU YERE! LA Knight deniyor şansını, 1............2............son anda attı Daniels! Gravy Train vurmak için Daniels'ı yavaşça kaldırıyor Knight - Daniels'tan ani bir Jawbreaker geliyor! Knight çenesini tutarak iplere gerilerken Daniels ona doğru fırlıyor ve Leaping Forearm Smash- Knight eğilince iplere geçti! Karnını iplere çok kötü vurup yerde kalıyor Daniels. Knight da asisti es geçmiyor ve iplerden sekip KIP-UP NECKBREAKER! Tekrar denedi Knight, 1..........2..........ringe dalan Morrison bozdu! Daniels ring dışına yuvarlanırken Morrison ayağa kalkan Knight'ın tam karnına bir Superkick geçiriyor ve iplere fırlayıp sıçrayarak Handspring Back Elb- KNIGHT KAFASINI EĞDİ, ARKADAN KAVRADI VE HALF-NELSON SUPLEX! Morrison sırtını tutup acı içinde doğrularken Knight "L-A-KNIGHT" diyerek fırlıyor ve Running Big Boo- Morrison kayarak altından geçti! Knight dönüp Lariat sallıyor - Morrison kolunun altından sıyrılıp iplere sıçrıyor ve DÖNEREK FLYING CHUCK! Knight yerdeyken Morrison köşeye yöneliyor hemen, arkasındaki rakibe baktı.. SIÇRADI VE STARSHIP PAIN'I VURDU! STARSHIP PAIN'I VURDU VE TUŞ! 1..........2...........

CHRISTOPHER DANIELS! Tuşu bozuyor ve Morrison'ın tam karnına bir diz attıktan sonra belden yüklenip kaldırarak GUTWRENCH SUPLEX! DANIELS KÖŞEYE YÖNELDİ ŞİMDİ, DANIELS İKİNCİ İPTE, DANIELS TOP ROPE'A DA ÇIKTI VE BEST MOONSAULT EVERRRRRRRR! DANIELS TUŞA GİTTİ, DANIELS GALİBİYETİ ÇALMAK ÜZERE, 1..............2...............

3!

Kazanan ve Altın Biletin Sahibi: Christopher Daniels

Kevin Kelly: BU ŞEKİLDE OLMAMALIYDI!

Nigel McGuinness: Sen ne dersen de bu kel piç işini biliyor Kevin!

ahATnm4f_o.png
johnmorrison.jpg

DANIELS ZAFERİ ÇALIYOR! Morrison adeta gözlerin pasını siliyor ama biletin sahibi Daniels oluyor! Daniels rakiplerine şöyle bir baktıktan sonra arkasını dönüyor ve ayağıyla ringe toprak atar gibi yapıyor. Ardından iniyor ringden Daniels ve zaferin tadını çıkararak arka alanın yolunu tutuyor. Reklamlara gidiyoruz.

kg21ZlzF_o.png

Louisville Gardens’ın sahne arkasından görüntüler ekranlara yansıyor. Pat McAfee, günlük kıyafetleri ile PGW standının önünde bizleri karşılıyor.

691.png

Pat McAfee: (büyük bir heyecanla) Hanımefendiler, beyefendiler ve her yaştan çocuklar. İşte oldu! Hepinizin beklediği o an geldi! Prestige Grand Wrestling’in en yepyeni güreşçisi, saygılarımla, Pat McAfee burada hiç kimsenin bırakmadığı gibi iz bırakmaya geliyor!

Arka plandan Gardens seyircisinin sevinç sesleri duyulur.

Pat McAfee: Size söylemeliyim, Jim Cornette; bu adam nasıl şov yapılır biliyor! Ve ben de bu yüzden buradayım. Sadece Pat McAfee Show'un sağlayabileceği enerjiyi, heyecanı ve saf eğlenceyi getirmeye hazırım!

The Pat McAfee Show'un önceki bölümlerinden kesitler, unutulmaz anlar ve konuk katılımları.

Pat McAfee: Şimdi size yaklaşan 1342. bölümümüzden bahsedeyim! Sürprizlerimiz var, kahkahalarımız var ve profesyonel güreşin en büyük isimleriyle röportajlarımız var! Kaçırmak istemeyeceğiniz bir program olacak, dostlarım!—

Pat McAfee tam devam edecekken, birisi aniden kulis alanına dalar

?: Bekle, bekle, Pat! Pat McAfee Show'dan bahsediyorsun ama sana bir şey söyleyeyim dostum. The Truth’un söyleyecekleri var!

692.png

Bu R-Truth. McAfee hayretle Truth’u izliyor.

R-Truth: Eğer ortada bir şov varsa o da benim. Kimse benim ışığımı çalamaz.

Pat McAfee: Orada biraz dur tatlım. Kimse ne seninle ne de senin uyduruk beatlerin üzerine yaptığın ucuz rap’in ile ilgilenmiyor.

R-Truth: (öfke ile bağırır.) Sen ne rap’inden bahsediyorsun, aptal herif!? Ben ortada konuşulması gerekirken konuşulmayan konulardan bahsediyorum. Ben gerçeğin ta kendisiyim. Peki ya sen kimsin? Hala bir anlam ifade edebilmek için şaklabanlık yapan bir futbol oyuncusu! Sen Ron Killings kim biliyor musun ha? Sokaklarda bu ismi sorarsan sana kim olduğunu söylerler. Ancak dikkat et, o beyaz kıçını çizdirmeden dönmen zor olacaktır!

Pat McAfee: Vay be, Ron! Meğer ne çok şey yaşamışsın… Bak sana bir teklifim var. Neden bu bölüm konuğum olmuyorsun?. (R-Truth cevap verecek gibi olur ama Pat onu susturur.ve ceketinin içerisinden bir kartvizit çıkartır.) Buyur bu benim kartım. Üzerimde numaram yazılı. Bir düşün derim, olur mu?

Pat, R-Truth’u dinlemeden setten ayrılır ve görüntüler sona erer.

kg21ZlzF_o.png

Uzun süren reklamlar nihayet sona eriyor. Kameralarımız ringin içine açılıyor ve birkaç insanı çekiyor. İnsanların merakla sıradaki olayı beklediklerini gözlemliyoruz. Fazla geçmeden dev ekranımıza bir görüntü giriyor, herkesin gözü o tarafa çevriliyor.

Şovumuzu gerçekleştirdiğimiz alanda değiliz, görüntüler bir havalimanından. Burası şovu gerçekleştirdiğimiz şehirde bulunan Louisville Muhammad Ali International Airport! Cathy Kelley ve kameramanımız havalimanının çıkış kapısında bekleme halindeler. Fazla vakit geçmeden valiziyle birlikte PGW'nin yeni güreşçisi Mustafa Ali'nin oradan çıktığını görüyoruz. Gözlerinde kendisiyle özdeşleşmiş olan gözlüğü, üstünde de takım elbise var. Cathy Kelley ve kameramanımız onun çıktığını fark ettikleri anda ona doğru ilerlemeye başlıyorlar. Mustafa Ali onları fark ettiğinde gözlüğünü çıkartıyor, ayrıca yüzündeki şaşkınlık ifadesini gizleyemiyor. Cathy Kelley, Mustafa Ali'nin yanına varır varmaz soru yöneltiyor.

maxresdefault.jpg

Cathy Kelley: Merhaba Mustafa! Hoş geldin! PGW ile yeni bir sözleşme atarak kariyerinde yeni sayfa açtın. Duygularını alabilir miyiz?

Mustafa Ali: Şu anda oldukça şaşkınım Cathy. Siz Amerikalılar... Arapları normal insan statüsünde görür müydünüz? (ironik şekilde sırıtarak) Karşında bir Irak kökenli birisi var, bir yanlışlık olmadı değil mi? Halbuki büyük devrimciyi (Saddam'ı kast ediyor) sosyal medya üzerinde paylaşmamın ardından sosyal medyadaki Siyonist proje hesaplarıyla ve çeşitli yüklenmelerle üstüme gelineceğini düşünüyordum! Aşırı şaşkınım. Karşımda iki Amerikalı var ve beni havalimanında karşılıyor. Bana jest yapıyorlar. Allah'ım! İnanılır gibi değil!

Cathy Kelley: Iıı... Pek anlayamadım?

Mustafa Ali: Sorun şu ki sizin samimiyetinize inanmıyorum Cathy. Dinle, burada bir şeyleri sana idrak ettirecek kadar zamanım yok. Şu anda nereye varmaya çalışıyorsun bilmiyorum fakat gerek sen, gerekse senin gibi milyonlarca Siyonizm aşıklarına sahte samimiyet gösteremem. PGW ile attığım imza çok şey ifade ediyor insanlarım için. Çok hayırlı bir iş için buradayım. Milyonlarca insanın duasıyla burada bulunuyorum. Üzerimdeki bu sorumluluğun anlam ve önemini anlarsanız, duygularımı anlayabilirsiniz! (kafasını biraz salladıktan sonra agresif bir ruh haline bürünüyor) Size gelince... Sizler yıllarca petrolümüzü çaldınız. Hırsız bir milletsiniz ve bu sizin tarihinizde var. Şu anda da benim zamanımı çakıyorsunuz mesela. Önce kızıl derilileri yok ettiniz. Yetmiyormuş gibi bölgenizden kilometrelerce uzaktaki insanların hayatlarını kararttınız. Şimdi de halk olarak balık hafızalı olmamızı, bize yaşattığınız zulümleri unutmamızı istiyorsunuz. İnsanlarım gözünü açtı Cathy. Artık siz Amerikalıları çok iyi tanıyoruz.

Cathy Kelley: Bir saniye Mustafa bu bahsettiklerinin konum...

DCExRaw1547_01_Ntwk2--c7ccac368b9d9d73e2d83237bf5d9847.jpg

Mustafa Ali: (iğneleme yaparak) Özgürlükler ülkesindeyiz Cathy! Öyle değil mi yoksa? Lafımı tamamlamama müsaade et. Bana yaptığınız jestin arkasında yatanları az çok anlayabiliyorum. Sanırım sana bir şeyler ifade etmeye çalışmak yerine senin anlayacağın dilden seninle konuşmam gerekiyor. (kameraya bakarak konuşmasına ironili bir şekilde devam ediyor) Sevgili izleyiciler ve büyük PGW çalışanları... Yaptığınız jest için teşekkür ederim. (ciddileşiyor) Her ne kadar beni yanınıza çekmeye çalışsanız da cebinizdeki bütün paralara el koyacağım! Yanlış duymadınız. Gözümü kararttım, bu işi kafama koydum. PGW vesilesiyle siz Amerikalıların altındaki dona kadar, sahip olduğunuz her şeyi alacağım! Üstesinden gelinmesi güç bir yokluk haline gireceksiniz. Belki de o zaman yıllar önce ülkem Irak'ta yaşanan sıkıntıları çok daha iyi anlayacaksınız. Vallahi, milletime yaşattıklarınız bir gün size ters tepecek! (belli bir müddet duraksadıktan sonra devam ediyor) Geçmişi hatırlamakta fayda var. WWE'ye adımı atmamla birlikte Arap pazarına nasıl da açıldıklarını gördünüz. Hor gördüklerin ırkın ayaklarına nasıl da gittiklerini gördünüz. Bu bir tercih değil zorunluluktu o zavallılar için! Bu sektörün ilerlemesi için Arap Coğrafyasına gitmek zorundalardı! Şimdi ise sıra bu şirkette. Fazla geçmeden göreceksinizdir ki, bu şirkette o coğrafyaya açılmak zorunda kalacak. Bunu kabullenmek sırf Arap düşmanları için zor biliyorum ama PGW karşınızda gördüğünüz bu adamla birlikte Arap dünyasına açılma zorunluluğun karşısında direnemeyecek. Mustafa Ali'nin burada oluşuyla birlikte Arap pazarına açılmak bir mecburiyet haline dönüştü!

Cathy Kelley: Peki. Pekala. Sanırım konuyu değiştirmekte fayda var! Bu şirkette varmaya çalıştığın nokta neresi? Hedefin nedir ve bunun için neler yapacaksın?

Mustafa Ali: Eh! Bu kadar röportaj yeter! Şimdi beni rahat bırakın.

Cathy Kelley: Lütfen Mustafa. Hiçbir sorumun cev...

Mustafa Ali muhabirimizin sözünü tamamlamasını beklemeden valiziyle birlikte oradan uzaklaşıyor. Cathy ne olduğunu anlamaya çalışırmışçasına mikrofonu aşağı indiriyor derken Mustafa Ali'nin valiziyle birlikte geri döndüğünü görüyoruz.

Mustafa Ali: Bu arada... Hangi parfümü kullanıyorsun Cathy?

Derin bir sessizlik oluşuyor. Cathy'nin bakışlarındaki değişiklik dikkatimizi çekiyor. Karşılık alamayan Mustafa Ali bu sefer dönmemek üzere oradan uzaklaşıyor. Kameralarımız Mustafa Ali'nin oradan uzaklaşmasını görüntülerken kararıyor ağır ağır. Bu görüntülerin ardından reklamlara gidiyoruz!

4hh1znb.png

5he26ql.jpg

Al compás de mi caballo! Geçtiğimiz şovun sürpriz maskeli saldırganları Angel Garza ve Humberto Garza girişte gözüküyorlar. Tüm enerjileriyle ringe doğru ilerliyorlar. Humberto ringe girerken Angel de aprona çıkıyor. Tauntlarını attıktan sonra ikili görevlilerden mikrofon istiyorlar.

Angel Garza: F. T. R! Güreş tarihinin en büyüğü! Bir s*kim değiller. Hepiniz gördünüz. O kel kafalı herifle yanındaki maymundan dönme eziği haşat ettik. Bu iki adam. Kardeşim ve ben! Bunu iki muhteşem adam bununla mı kalacak? FTR? Onlar hiçbir şey. Biz, kardeşimle bu şirketin ilk şampiyonları olacağız ve gösterdiğimiz üzere bizle bu konuda rakip olabilecek tek bir takım yok. Görebilen var mı? Sadece takım değil. Bizimle rakip olabilecek herhangi bir isim var mı?

Humberto Garza: Yok. Hiç kimse yok. Ben ve kardeşim bu şir-

qeno3on.png

H8 is the one for me, it gives me all I need! Humberto Garza'nın sözünü kesen Dean Ambrose oluyor! Seyirciler Dean Ambrose adına bağırırken stage'in başından Ambrose onları izliyor. Ardından ağır adımlarla ringe geliyor ve çelik merdivenlerden çıkıp ringe giriyor. Humberto'nun elinden mikrofonu kapıyor.

Dean Ambrose: Şu anda beni burada beklemediğinizi biliyorum ama arka alanda daha fazla duramadım oğlum kanım çok fena kaynıyor ve sizi görünce kendimi tutamadım. Bu işin benim için ne denli büyük bir tutku olduğunu bilemezsiniz bıyığını s*ktiğimin piçleri. O yüzden... Bunu şimdi yapmaya ne dersin Angel? Çok fazla konuşmaya gerek yok. Ne istediğim açık. Ringe girdiğimde zili çalacaklar ve ağzını yüzünü çok fena şekilde s*keceğim.

Angel Garza, Humberto'nun kulağına bir şeyler söyledikten sonra Humberto ringden iniyor. Garza ısınmak için yerinde zıplarken Ambrose ceketini ringin dışına fırlatıyor. Hakem ringe giriyor ve iki ismin de hazır olduğunu görünce zili çaldırıyor.

Angel Garza vs. Dean Ambrose

Zilin çalmasıyla beraber Ambrose rakibinin üstüne yürüyor ancak Garza yuvarlanarak dışarıya çıkıyor ve Ambrose'a "gel, gel" işareti yapıyor. Ambrose iplerden geçip ringin dışına iniyor fakat Garza yürüye yürüye uzaklaşıyor. Ambrose peşinden yürürken Garza ona orta parmak çekiyor. Ambrose hızlı adımlarla Garza'ya doğru ilerliyor fakat Garza bu sefer de ringin içine kaçıp "gel, gel" işareti yapmaya başlıyor. Ambrose sinirle aprona çıkıyor, Garza hemen rakibinin kafasından tutup yumruk atmak istiyor fakat Ambrose sert bir yumruk indiriyor. Ardından Garza'nın saçından tutarak ringe giriyor. Garza kurtulmak için çırpınıyor, Ambrose onu köşeye fırlatıp üstüne koşuyor ve Corner Clothesline indiriyor. Ardından tutuyor Garza'yı ve havaya kaldırıyor, Vertical Suplex! Ambrose tuşta, 1........ 2..

Garza zorlanmadan atıyor. Ambrose hiç beklemeden rakibini kaldırıyor, arka arkaya göğsüne choplar vuruyor. Garza sıyrılıyor sonunda ve sert bir uppercut! Ambrose çenesini tutuyor. Garza sırıtarak ona bakıyor. Ambrose sinirle bir tekme indirmek istiyor ancak Garza ayağını yakalıyor ve Lifting Knee Strike! Ambrose iplere kadar gidiyor ve geri dönüyor. Garza'dan Front Dropkick! Garza tuşa gidiyor, 1....... 2.. Ambrose da zorlanmadan atıyor. Garza hemen ayağa kalkıyor, Ambrose dizleri üstündeyken göğsüne bir tekme indiriyor. Ambrose sendelese de ayağa kalkıyor. Garza rakibini kolundan tutup iplere gönderiyor, Ambrose ikinci iplerden sekiyor ve Pendulum Lariat! Garza yere yığılıyor. Ambrose sinirli bir şekilde rakibine bağırıyor, bu sırada Humberto aprona çıkıyor. Ambrose ona doğru dönüyor, hakem iki ismin arasına giriyor. Humberto laf atarak aprondan iniyor, Ambrose da rakibine doğru dönüyor. Garza'dan dalga geçercesine bir palm chop! Ambrose etkilenmemiş gibi duruyor. Garza'yı sinirle tutuyor ve sert bir şekilde arkasındaki köşeye doğru fırlatıyor. Dean Amborse arkasını dönüyor...

7xfint7.jpg

ANGEL GARZA SURATINDA OR*SPU ÇOCUĞU GÜLÜMSEMESİ DİLİ DIŞARIDA BİR ŞEKİLDE KÖŞEDE UZANIYOR! Bu manzarayla karşılaşan Ambrose sinirden küplere biniyor. Köşeye doğru koşuyor fakat Garza suratına bir tekme indirip köşeden atlıyor. Garza bir süre gülerek Ambrose' bakıyor ve ardından Ambrose'un üstüne koşuyor. Fakat! Fakat! Ambrose rakibinin karnına tekmeyi geçiriyor ve kollarından tutuyor. Dirty Deeds!

BİR ANDA SEYİRCİ BARİYERLERİNDEN FTR BAĞIRARAK ATLIYOR! Ambrose anlam verememiş bir şekilde onlara dönüyor. Dax ve Cash ringe dalıp Angel Garza'ya saldırmaya başlıyor! Hakem zili çaldırırken FTR bir anda Garza'yı bırakıp Ambrose'u da ringin dışına atıyor ve Garza'yı yumruklamaya devam ediyorlar.

Diskalifiye ile Kazanan: Angel Garza

Humberto hemen ringe dalıyor ve Dax ile Cash'i Angel'in üstünden atıyor. Dax, Humberto'nun üstüne yürürken Cash de Angel'in üstüne yürüyor. Dax ile Humberto yumruklaşmaya başlarken Cash, Angel'i köşeye fırlatıyor ve bir big boot geçiriyor. Cash hemen Dax'e yardım etmeye dönüyor. Humberto'yu arkasından yakalıyor ve Belly-to-Back Suplex! Dawson hemen köşeye tırmanıyor bu sırada ve Diving Leg Drop! Cash hemen Angel'e doğru dönüyor. Superkick! Cash ve Humberto yerde yığılmış dururken Angel ve Dax ayakta duruyor.

Dean Ambrose anlam verememiş izlemesi yerini sinire bırakıyor! Ambrose sinirle ringe dalıyor! Bunu fark eden Angel hemen Ambrose'u tutuyor ve iplere fırlatıyor, Ambrose iplerden dönerken kenara kaçıyor. AMBROSE'DAN ÖNÜNE ÇIKAN DAX HARWOOD'A REBOUND CLOTHESLINE! Angel ve Humberto köşeden şaşkın bir şekilde Ambrose'u izlerken Cash de yanlarındaki köşede ayaklanıyor. Garza'lar bunu fırsat biliyor ve hemen Cash Wheeler'ın üstüne atılıyorlar. Garza'lar Cash'i delicesine yumruklarken Dean Ambrose ringden iniyor.
Humberto hemen ringe dalıyor ve Dax ile Cash'i Angel'in üstünden atıyor. Dax, Humberto'nun üstüne yürürken Cash de Angel'in üstüne yürüyor. Dax ile Humberto yumruklaşmaya başlarken Cash, Angel'i köşeye fırlatıyor ve bir big boot geçiriyor. Cash hemen Dax'e yardım etmeye dönüyor. Humberto'yu arkasından yakalıyor ve Belly-to-Back Suplex! Dawson hemen köşeye tırmanıyor bu sırada ve Diving Leg Drop! Cash hemen Angel'e doğru dönüyor. Superkick! Cash ve Humberto yerde yığılmış dururken Angel ve Dax ayakta duruyor.

Dean Ambrose anlam verememiş izlemesi yerini sinire bırakıyor! Ambrose sinirle ringe dalıyor! Bunu fark eden Angel hemen Ambrose'u tutuyor ve iplere fırlatıyor, Ambrose iplerden dönerken kenara kaçıyor. AMBROSE'DAN ÖNÜNE ÇIKAN DAX HARWOOD'A REBOUND CLOTHESLINE! Angel ve Humberto köşeden şaşkın bir şekilde Ambrose'u izlerken Cash de yanlarındaki köşede ayaklanıyor. Garza'lar bunu fırsat biliyor ve hemen Cash Wheeler'ın üstüne atılıyorlar. Garza'lar Cash'i delicesine yumruklarken Dean Ambrose ringden iniyor.

FAKAT AYRILMAYA DEĞİL! DEAN AMBROSE, RİNGİN ALTINDAN ELİNE GELEN SANDALYEYİ RİNGE FIRLATMAYA BAŞLIYOR! ELİNE GELEN TÜM SANDALYELERİ RİNGE FIRLATIYOR. RİNG SANDALYEYLE DOLUP TAŞIYOR. Garza'lar Cash'i bırakıp Ambrose'u izlemeye başlıyorlar ve tedirgin bir şekilde birbirlerine bir şeyler söylüyorlar. Angel ve Humberto yerden kaptığı sandalyeyle kendilerinin korumaya almaya çalışırken Dean Ambrose elindeki son sandalyeyi fırlatmıyor ve elinde sandalyeyle ringe dalıyor!

dean2.jpg

DEAN AMBROSE SANDALYEYİ CASH WHEELER'IN KARNINA İNDİRİYOR! Garza'lar kenarda Ambrose'u izlerken Ambrose gözü dönmüş bir şekilde Cash Wheeler'ın sırtına ve karnına arka arkaya sandalye darbeleri indiriyor! Ambrose elindeki sandalyeyi yere fırlatıp Cash Wheeler'ı kollarından tutarak ayağa kaldırıyor. SANDALYENİN ÜSTÜNE DIRTY DEEDS! DEAN AMBROSE DELİRMİŞ DURUMDA! CASH WHEELER HAREKETSİZ BİR ŞEKİLDE YERDE YATIYOR. AMBROSE GÖZLERİNİ GARZA'LARA ÇEVİRİYOR.

dean.jpg

Garza'lar önlerinde yatan Dax Harwood'u Dean Ambrose'a doğru fırlatıyorlar ve hemen ringden yuvarlanarak iniyorlar. Angel Garza tedirgin gözlerine rağmen Ambrose'a el sallıyor ve deli işareti yapıyor. Dean Ambrose arka alana doğru ilerleyen Garza'lara doğru Dax'in kafasını çeviriyor. Garza'lar Ambrose'u izleyerek yavaş yavaş geri adımlarla yürüyorlarken Ambrose gözlerini Garza'lardan ayırmadan Dax'in kafasına arka arkaya sert yumruklar indiriyor. Gözlerini bir saniye bile Garza'lardan ayırmıyor Ambrose, Dax'e vurduğu yumrukları sanki Garza'lara vuruyor! Ambrose maçının bölünmesinin siniriyle dönmüş gözlerini Garza'lardan ayırmadan yerden bir sandalye alıyor. DEAN AMBROSE İYİCE GERİLİYOR..

dean3.jpg

DAX'İN KAFASINA GEÇİRİYOR! DAX BAYILIYOR. Garza'lar bu gözdağına karşılık ringin dışında öylece sırıtıyorlar. Dean Ambrose ringteki eserine bakıp ringden iniyor. Dax ve Cash hareketsiz bir şekilde yerde yatarken görevliler ringe koşuyor. Dean Ambrose arkasına bile bakmadan arka alana dönerken bu görüntülerle reklamlara gidiyoruz.

garza1.jpg

kg21ZlzF_o.png

Uzun bir süre boyunca reklamları izledik ve nihayet sonu geldi reklamların. İşte geldi, gecenin en büyük olayında, Main Event'teyiz. Kameralarımız boş ringi görüntüledikten sonra birkaç tane de seyirciyi çekiyor. Bu fazla sürmüyor ve ilk şarkımızı işitiyoruz. Ringde sesler yükseliyor, çığlık sesleri işitir oluyoruz. Seyircilerin neredeyse tamamı ayağa kalkıyor, herkesin gözü stage'e doğru dönüyor. İlk güreşçimiz geliyor!

walter9.png

RING GENERAL! Işıklar kesiliyor ve titantron'da ''WALTER'' çıkıyor. Gözün gözü görmediği ortamda stage'e yalnızca bir spot ışığı vuruyor. Şarkının biraz ilerlemesinin ardından spot ışığının bulunduğu bölgenin içinde WALTER beliriyor! Elini arkasında birleştirerek belli bir müddet etrafını süzüyor. Devamında ringe doğru ilerlediğini, ringin etrafında bir tam tur attıktan sonra çelik basamaklar yardımıyla ringe çıktığını görüyoruz. WALTER kendi köşesine geçip, ellerini arkasında birleştiriyor. Rakibini bekliyor.

Bu Seth ''Freakin'' Rollins! Şarkı biraz ilerliyor ve Seth Rollins arka alandan beliren isim oluyor. Seyircilerin hype'ı gittikçe artıyor! Seth gözlerini kısarak her bir taraftaki seyircilere bakıyor. O da bu atmosfer karşısında büyülenmiş gibi duruyor. Seth tauntunu yaptıktan sonra kafasını şarkının ritmiyle ileri geri sallayarak ringe doğru ilerliyor. Rampada duraksıyor ve seyircilerle yumruk tokuştuyor. Derken...

018_NXT_10042017_SM_2112--9a83376db39e4eb9191add169bc0af1c.jpg

Bir saniye Seth Rollins'in arkasında bir isim var, bu Velveteen Elindeki sandalye ile Seth Rollins'in sırtına şiddeti yüksek bir şekilde vuruyor! Ama bu onun içindeki yangını söndürmeye yetmiyor. Öfkesine yenik düşen Velveteen, acımasız tavırlarla üst üste vuruşlar yapıyor elindeki sandalyeyle. Arka alandan gelen hakem grubu Velveteen sakinleştirmeye çalışıyorlar ve nihayet bir tanesi elindeki sandalyeyi kapmayı başarıyor. Arka alandan sağlık ekibi geliyor sedye ile Seth Rollins'i götürmek için. Velveteen arkasına dönüyor, ringi es geçerek spiker masasının bulunduğu tarafa doğru ilerliyor. Oradan bir mikrofon alıyor, konuşuyor.

wwe-nxt-velveteen-dream-talks-undisputed.jpg

Velveteen: Sizlere üzücü bir haberim olacak millet, Seth Rollins bu maça çıkamayacak! Ben Velveteen, size söylemiştim. Siz hepinize, PGW Dünya Ağırsıklet Şampiyonluğu'nu almak adına ilk hamlemi yapacağımı söylemiştim. Şimdi ise söylediklerimi gerçek kıldım, bizzat yerine getirdim. (parmağıyla işaret ederek) Ringde gördüğünüz bu adamın kendi şansını kendi almasını gördükten sonra oturduğum yerde bekleyemezdim. Komiteyle görüştüm, anlaştım. Beni hedeflerime bir adım daha yaklaştıracak maça katılmak için onay aldım. Karar değiştirildi fakat bundan Seth'in haberi yoktu. (dalga geçerek) Ona bu haberi daha az incitecek şekilde vermeyi yeğlerdim. Dinle WALTER, bu maçta Seth rakibin olamayacak çünkü Seth senin karşına çıkamayacak yorgun şu anda. (kahkaha atıyor) Seth senin karşına çıkamayacak kadar bitkin. (ciddileşiyor) Bu rüyanın sonunu senin için ben getireceğim! Çünkü bu maçta rakibin bir güreşçi değil, gerçek bir dövüşçü olacak! DREAM OVER!

Mikrofonu sert bir şekilde yere fırlattıktan sonra agresif tavırlarla çelik basamakların bulunduğu tarafa doğru ilerliyor. Basamaklar aracılığıyla ringe çıkıyor ve giriyor. Hızlı tavırlarla gözlüğünü ve üstündeki ceketini atıyor ringin dışına. Bu maçın bir an önce başlamasını istiyor. Hakemimiz kontrollerini gerçekleştirmek üzere önce Velveteen'in, sonra da WALTER'ın yanına gidiyor. Kontrollerin tamamlanmasının ardından hakemimiz ringin ortasına çekiliyor. Son bir bakış atıyor güreşçilerimize. Artık maç başlayabilir. Hakemimiz işareti veriyor ve hızlıca aradan çekiliyor. Hakemin işaret verişiyle hemen birlikte zil sesini işitiyoruz, böylelikle maçımız başlamış bulunuyor!

Velveteen vs. WALTER - Winner Gets Golden Ticket (Kazanan Altın Bilet Alır)

Velveteen hemen koşmaya başlıyor ve Lou Thesz Press yapıyor! Velveteen dur durak bilmeksizin yumruklar atıyor rakibine. Öfke kusuyor adeta! Hakem ayırmak zorunda kalıyor fakat Velveteen buna rağmen bırakmıyor. Hakem en sonunda diskalifiye etmek için saymaya başlıyor. 1..2..3... 4 olmadan bırakıyor Velveteen. Hakem Velveteen'i uyarırken WALTER'ın iplerden destek alarak oturur pozisyonda sırtını yasladığını görüyoruz. Velveteen hakemin uyarısının bitmesinin ardından oraya gidiyor ve bu sefer Mudhole Stomping! Velveteen üst üste, defalarca kez göğsüne kendi ayak tabanıyla, göğsüne göğsüne vuruyor WALTER'ın. Velveteen hiç de duracak gibi gözükmüyor! Hakem bir kez daha o bölgeye gidiyor ve ayırmaya çalışıyor. Velveteen bu sefer de bırakmıyor rakibini. Hakem diskalifiye etmek üzere sayıyor. 1..2..3... 4 olmadan yine bırakıyor Velveteen. WALTER göğsünü tutuyor acı içinde yerde yatarken. Velveteen şimdi gözünü top-rope'a çeviriyor ve delirmişçesine kafasını sallıyor ileri geri. Şimdi iplerin arasından apron'a geçiyor. Durmuyor, hemen ardından top-rope'a çıkıyor. Ayağa kalkıyor ve BLACK RAINMAKER! Oldu! Başarılı! Tuşa gidiyor Velveteen, hakem sayıyor.

1! Kickout! WALTER her şeye rağmen 1'de atıyor rakibini üzerinden! Velveteen'in hırsında düşüklük yok. Rakibini ayağa kaldırdıktan sonra onu köşeye doğru gönderiyor. Şimdi oraya doğru koşuyor ve Running Corner Splash! Hayır, WALTER dirseği ile karşılık veriyor. WALTER şimdi Clothesline yapmak üzere Velveteen'e doğru koşuyor ama hayır, Velveteen eğiliyor. WALTER durmuyor, koşmaya devam ediyor, iplerden sekiyor ve Big Boot yapıyor. Velveteen bu hareketin etkisiyle iplere kadar savruluyor, iplerden geri sekiyor ve Velveteen'den Clothesline geliyor! Hayır, WALTER bundan eğilerek kurtuluyor ve rakibinin tek kolunu yakalıyor, bırakmıyor. WALTER'dan Sambo Suplex geliyor. WALTER kötü başladığı maça denge getiriyor. Şimdi saçlarından tutarak ayağa kaldırdığı rakibinin ringin köşesine gönderiyor. Şimdi kendisi de o bölgeye doğru koşuyor ve Corner Clothesline yapıyor! Durmuyor, rakibini iplere doğru gönderiyor ve bir kez daha Big Boot yapıyor! Bu sefer başarısız! Velveteen arkasında bulunduğu WALTER'ın sırtına Dropkick yapıyor. WALTER iplerin iplerin arasından geçerek ringin dışına düşüyor. Velveteen ise kendi tabiriyle dövüşü devam ettirmek için oraya doğru gidiyor.

Velveteen yerdeki rakibinin kafasını ayağıyla birkaç kere ittiriyor. WALTER bundan kaynaklı kışkırmış duruyor. Öfkesiyle birlikte ağır ağır ayağa kalkarken, Velveteen ayağıyla onun kafasını ittirerek tahrik etmeye devam ediyor. WALTER ayakta, Velveteen'e bir yumruk. Velveteen afallıyor ama hemen karşılık veriyor bir yumrukla. WALTER pek etkilenmiş durmuyor ve bir yumruk daha atıyor. Durmuyor, Velveteen karşılık vermeden bir yumruk daha atıyor. Bir daha! Bir daha! Şimdi Velveteen'i elinden tutuyor ve maksimum gücüyle onu çelik basamaklara doğru fırlatıyor! Velveteen çok sert bir şekilde basamaklara çarpmasının ardından acı içinde kıvranıyor. WALTER'a döndüğümüzde ise ellerini arkasında bağlayarak rakibini süzüyor. Belli bir sürenin geçmesinin ardından rakibinin bulunduğu bölgeye doğru hareketleniyor. Velveteen'in bariyerlerden destek alarak ayağa kalktığını gören WALTER geriliyor. Velveteen nihayet ayağa kalkıyor ve WALTER koşmaya başlıyor. Velveteen arkasını döner dönmez WALTER'dan Shotgun Dropkick geliyor ve Velveteen sırtını sert bir biçimde bariyerlere çarpıyor. Velveteen gerçekten berbat durumda diyebiliriz!

Hakemin saymaya devam ettiğini gören WALTER, ringin içine girip, hemen geri çıkarak sıfırlıyor hakemin sayışını. Hakem en baştan saymaya devam ediyor. Velveteen'in aşırı ağır bir şekilde ayağa kalktığını görüyoruz. Şimdi WALTER onu ayağa kaldırdı. Saçından tutarak spiker masasının olduğu bölgeye getirdi. Şimdi onu spiker masasının üstüne atıyor. O da ne? Velveteen savrulmadı, ayakta duruyor spiker masasının üstünde WALTER oraya doğru koşuyor, bir tekme ile savruşturuyor WALTER'ı. Yüzünü tutarak birkaç adım geriye savruluyor WALTER. Velveteen'den de Diving Double Axe Handle geliyor! Durmuyor, ayağa kalkıyor ve bir de Running Leg Drop yapıyor! Bu esnada ringin içine döndüğümüzde hakem 7'ye kadar saymış oluyor. Güreşçilerimizin ringin içine dönmesi için az zaman kaldı. Velveteen hızla kendisi ayağa kalkıyor. 8! WALTER'ı da kaldırdıktan sonra onu ringin içine sokuyor. 9! Velveteen son anda ringin içine giriyor, tuşa gidiyor. 1...2... Kickout geldi WALTER'dan. Velveteen şimdi tek ayağının üstüne çöküyor ve Choke Hold'a bağlıyor WALTER'ı. Seyirciler ritimle elleriyle ses çıkarmaya başlıyorlar... WALTER ufak ufak doğruluyor.

Gunther-new-finisher.png

Choke Hold'a rağmen ayağa kalkıyor WALTER. Velveteen asla rakibini bırakmıyor. Şimdi WALTER'dan bir dirsek hamlesi rakibinin karnına. Bir kez daha ve bir kez daha. Velveteen bırakır gibi oluyor ve WALTER'ın attığı son dirsek ile tamamen bırakıyor. Velveteen karnını tutarken WALTER toparlanıyor. Rakibini iplere doğru gönderiyor, hayır. Velveteen rakibini iplere gönderiyor. WALTER iplerden sektikten sonra da bir Spinebuster görüyoruz ve devamında da tuş geliyor. 1..2.. Kickout geldi. Velveteen rakibini ayağa kaldırdıktan sonra onu iplere gönderiyor. WALTER iplerden sektikten sonra Velveteen'den Lariat! Hayır, WALTER eğilerek bundan kurtuluyor ve tek kolunu yakaladığı rakibini Sleeper Suplex'e bağlıyor! Sleeper Suplex geldi! İki güreşçimiz de yorgun düştü, yerdeler ve ayağa kalkmakta zorlanıyor. Aradan uzunca bir sürenin geçmesiyle ayaklanıyorlar. Velveteen hâlâ aşırı hırslı. ''Hit me. Hit me!'' diyor rakibine. Kendisine vurmasını istiyor. WALTER'dan Backhand Chop! Bir daha diyor Velveteen, bir Backhand Chop daha! Bir daha! Bir daha! Bir daha! Velveteen sinirinden ağlıyor! Çıldırmış durumda! Rakibine çok sert bir tokat atıyor! WALTER kıpkırmızı oldu! Yanağını tutuyor soğukkanlı tavırlarla. Ne? HİÇ BEKLENMEDİK ANDA RAKİBİNİ THE LAST SYMPHONY'E BAĞLIYOR! THE LAST SYMPHONY! OLDU! Hakem sayıyor... 1...2...

20170725_nxt_dream--487cc289df8983cf82aa74f4f023bf63.jpg

3 olmadan Kickout! OLACAK İŞ DEĞİL! WALTER göğsünü tutarak ayağa kalkıyor. Bu esnada Velveteen ringi yumrukluyor! En sonunda kaşlarını çatarak rakibinin karşısına dikiliyor. İkili tam olarak karşı karşıyalar, face to face yapıyorlar. Velveteen'den Velveteen Valley Driver! Ama beceremiyor, rakibini sırtına almaya direnci kalmadı. WALTER rakibinin sırtına birkaç darbe vurduktan sonra onu köşeye tüm gücüyle itiyor! Velveteen sırtını köşeye çarpıyor. Ardından sırtını köşeye yaslayarak bekliyor. WALTER oraya doğru gidiyor ve rakibini top-rope'a oturtuyor. Kendisi de second-rope'a çıkıyor. Rakibinin tek kolunu omzuna atıyor, artık Superplex yapmak için her şey hazır! Bir saniye, Velveteen rakibine kafa atıyor. Bir daha kafa atıyor! Bir daha kafa atıyor! Kendi sağlığını düşünmüyor adeta. Bir daha kafa atıyor! WALTER second-rope'tan düşüyor! Velveteen'e döndüğümüzde ise alnının açıldığını görüyoruz. Kanaması var Velveteen'in, alnından kan geliyor! Bunu fark eden hakem oraya geliyor ve güreşçiye devam etmek isteyip istemediğini soruyor. Velveteen hakeme orta parmak çektikten sonra ayağa kalkıyor, BLACK RAINMAKER! BLACK RAINMAKER! BLACK RAINMAKER! OLDU! OLDU! OLDU! Velveteen elini rakibinin üstüne koyuyor ve hakem sayıyor. Nefesler tutulmuş durumda. 1...2...

3 olmadı! 3 olmadı! Velveteen başını sağa sola sallıyor. O da bu yaşananlara inanamıyor. Velveteen rakibini ayağa kalkması adına tauntunu gerçekleştiriyor. WALTER ağır ağır ayağa kalkıyor ve nihayet ayakta. Velveteen'den VELVETEEN OVER! Hayır, DDT'sini tamamlayamıyor. WALTER arkasına geçiyor Velveteen'in. Onu arkasından tutarak kavrıyor! German Suplex gelecek! German Suplex! Velveteen'den no sell! WALTER ayağa kalkıyor. Velveteen de. Kafa kafaya tokuşturuyorlar, Velveteen'in alnındaki kan WALTER'ın alnına bulaşıyor. Velveteen, WALTER'a kafa atıyor. Bu adam hakikaten kafayı yemiş! WALTER bu hareketin etkisiyle tek dizinin üstüne çökerken, Velveteen ayakta durmakta zorlanıyor. Velveteen'in gözlerinin karardığını anlamak pek de zor değil! Velveteen durmuyor, rakibini ayağa kaldırıyor. Sırtına almaya çalışıyor. WALTER'ı kaldırmayı başarıyor. Velveteen'in bacakları titriyor adeta. VELVETEEN VALLEY DRIVER! Hayır! WALTER art arda dirsek vuruyor rakibinin kafasına kafasına! Velveteen sırtından bırakıveriyor rakibini. WALTER ayaktayken doğruluyor bir Backhand Chop! Bir daha! Bir daha! Velveteen göğsünü tutuyor. WALTER ise artık koşamıyor, elinden geldiğince temposunu yüksek tutarak yürüyor iplere doğru. İplerden sekiyor ve BURNING LARIAT! HAYIR! Velveteen eğilerek bundan kurtuluyor ve rakibinin karnına Roundhouse Kick yapıyor! Velveteen bu hareketin etkisiyle tek dizininin üstüne çöküyor. Velveteen ise yüksek sesle bağırarak ''bu işi bitireceğim!'' diye bağırıyor, tauntunu yapıyor. NE? Bir saniye!

screenshot_20180827-1203243320979814097158820.png

WALTER HİÇ BEKLENMEDİK ANDA GOJIRA CLUTCH'A BAĞLADI! GOJIRA CLUTH'A BAĞLADI! VELVETEEN ÇOK ZOR DURUMDA! VELVETEEN BİTİK DURUMDA! VELVETEEN BUNU BOZMAK İÇİN ÇOK UĞRAŞIYOR. WALTER İKİ BACAĞINI DA SARIYOR VE ŞİMDİ YERDELER! VELVETEEN SÜRÜKLENEREK AYAĞINI İPLERİN ÜSTÜNE ATMAK İÇİN TÜM GÜCÜNÜ KULLANIYOR. İPLERE YOK YAKLAŞMIŞ DURUMDALAR AMA VELVETEEN 'İN DE MECALİ KALMADI! WALTER ŞİDDETİNİ ARTTIRIYOR. VELVETEEN SON GÜCÜYLE AYAĞINI İPLERE ATMAYA GİRİŞİYOR...

ATAMADI! ISKALADI! GÜCÜ KALMADI! VELVETEEN 'İN GÖZLERİNİN KAPANDIĞINI GÖRÜYORUZ. ARTIK HAKEM MÜDAHALE EDİYOR. PES ETMEK İSTER MİSİN SORULARINI DEFALARCA KEZ YÖNELTMEK YERİNE VELVETEEN 'İN ELİNİ HAVAYA KALDIRIYOR. VELVETEEN ELİNİ HAVADA TUTABİLECEK Mİ, YOKSA HAKEM MAÇI SONLANDIRACAK MI? HAKEM VELVETEEN 'İN ELİNİ HAVADAN BIRAKIYOR, NEFESLER TUTULMUŞ DURUMDA!

VELVETEEN'İN ELİ YERE DÜŞÜYOR! HAKEM İŞARETİ VERİYOR! HAKEM İŞARETİ VERİYOR! MAÇ BİTTİ! MAÇ HAKEM KARARIYLA BİTİRİLDİ!

Kazanan: WALTER

walter-4884.jpg

WALTER KAZANDI! WALTER KAZANDI! Hakem WALTER'a bırakması konusunda zorlama yapıyor ve WALTER fazla geçmeden rakibini bırakıyor. Kanaması olan ve baygın düşen Velveteen için acil bir şekilde sağlık ekibi istiyor. Hakem Velveteen'in yanında, WALTER ile ilgilenemiyor. WALTER iplerden destek alarak ancak ayağa kalkabiliyor. WALTER'ın galip olduğunun anonsu yapıldıktan sonra ''Symphony No. 9'' şarkısının çaldığını duyuyoruz. Karşımızda alnı Velveteen'in kanıyla bulanmış, göğsü kızarmış ve ter içinde kalmış bir WALTER var. Gösterdiği mücadele ile altın bileti almayı gerçekten de hak etti! Altın kemer WALTER'ın. Seyircilerin alkış sesleri şarkı sesini bastırıyor adeta! WALTER kendisini çeken kameraya doğru dönüyor ve iki elini arkasında birleştiriyor. Seyircilerin çığlıkları yükseliyor! Bu görüntülerle birlikte MAYHEM şovu son buluyor, reklamlar giriyor.

kg21ZlzF_o.png

Kameralarımız İskoçya'da, küçük bir güreş okulunda açılıyor. Burada Drew McIntyre'ı ve birkaç öğrencisini bir arada görüyoruz.

d.jpg

Drew McIntyre: Bakın çocuklar. Claymore sizlere göre basit bir bitirici hareket olarak durabilir. Ancak benim için her şeyden önce bir intihar atışıdır. Hey, Bruce! Sana öğrettiğim şekilde arkadaşına hareketi uygula.

Öğrencisi olan Bruce hareketi diğer öğrenciye uygular ancak tekmeyi erken attığı için hareket tam anlamıyla gerçekleşmez. Drew McIntyre hayal kırıklığıyla ona bakar.

Drew McIntyre: Sanırım siz çocuklar asla tam anlamıyla bu işi başaramayacaksınız.

McIntyre bir süre ciddi durduktan sonra gülüyor. Ders bitti anlamında bir hareket yaparken-

??: İzin ver de çocuklara ben göstereyim.

Drew McIntyre şaşkın bir şekilde arkasını dönüyor…

ROMAN3.jpg

SPEAR!

Roman Reigns burada! Çocuklar korku içinde ringden inerken Roman resmen kükrüyor. Şimdi acı içinde sırtını tutan Drew’a bakıyor ve botlarıyla onun kafasına bastırıyor.

Roman Reigns: Çocuklarına güreş dersi mi veriyorsun? Ne kadar sevimli. Bunu bölmek istemezdim ama bunun olacağını bence sen biliyordun.

ROMAN2.jpg

Drew acı içinde bağırırken Roman bastırmaya devam ediyor.

Roman Reigns: Merak etme, önümüzdeki günlerde sana yaşatacaklarımdan sonra senin gibi ikinci sınıf bir güreşçinin derslerine ihtiyaçları olmayacak.

Roman şimdi Drew’u aniden kavrıyor ve Guillotine Choke! Drew öfkeyle kurtulmaya çalışsa da başaramıyor. Roman bağırarak devam ediyor.

Roman Reigns: Hadi ama sürüngen! Neden karşılık veremiyorsun? Ne oldu sana? Bu senin için bir sürpriz mi? Senin için geleceğimi biliyor olman lazımdı.

Roman, yerde öylece acıdan bağıran Drew'un kafasına botunu iyice bastırıyor. Ardından onu kaldırıyor ve çocukların yan tarafta masa tenisi oynadığı kısma fırlatıyor. Masa ortadan ikiye ayrılırken çocuklar şaşkınlıkla yaşanan şeyleri izliyor. Roman terini silip bir süre etrafa bakıyor.

ROMAN1.jpg

Roman Reigns: Benimle karşı karşıya gelmek hayatında verdiğin en kötü karardı McIntyre.

Drew en sonunda hareket etmeyi kesiyor. Roman öfkesi dinmese bile en sonunda onu bırakıyor ve oradan ayrılıyor.

PGW MAYHEM #1
Prestige Grand Wrestling LLC
™ & © 2023
All Rights Reserved

Son düzenleme:
Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: