Anime - Manga Sohbet ve Tartışma Konusu

Vicious

Kızılcıklı
Konular
32
Beğeni sayısı
132
PG Nakit
180
Favori Güreşçi
Edge
Bleach_Tite_Kubo_1681318581666_1681318624861_1681318624861.jpg

Anime ve Manga severler, burada sohbet ve muhabbet edebiliriz.​

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
21
Beğeni sayısı
554
PG Nakit
40
Favori Güreşçi
The Undertaker
Smoker için dediklerine son düzlüğe girmeseydik katılabilirdim fakat max 4-5 sene kalmış bir seride Smoker'ı işlemek zaman kaybı olabilir.
Yani Dorry ve Brogy'i bile gösterdi adam, hem de Gorosei'ye karşı. 5 yıl muhabbeti ilk Dressrosa'da çıktı, sonra Wano'da tekrarlandı, en son 2022'de ise 3 yıl kaldı dedi. Bu hesaba göre şimdiye 50 kere bitmesi gerekiyordu. Adam hala Vegapunk klonlarını bile işleme derdinde. Ha dediğim gibi Smoker'ı işlemeden geçebilir mi geçebilir her şey beklenir. Ama Oda'nın tarzı bu değil.

Şuanda denizcilerin en alt birimlerde dahil %65i falan hükümet yanlısı. Hatta hükümet işi garantiye almak için Ryokugyu'u amiral yaptı. Bana göre denizcilere sembolik bir değişiklik olacaktır hükümetin düşmesi ile.
Denizciler içindeki çürükler temizlenir, bunun için de Fujitora, Smoker, Koby gibi isimler var. Yenilenmiş bir şekilde devam eder yoluna. Her korsan tayfası Hasır Şapkalar gibi değil. Marine olarak devam eder ama yepyeni bir misyonla.

Bunlardan farklı bir yol da izlenebilir görmek lazım. Ama Devrim Ordusu bile denizcilere dokunmayı düşünmüyor.

Netuno

One & Only
Konular
193
Beğeni sayısı
1,450
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Bugün D&R'dan Kyoto'nun Karanlık Yüzü diye bir manga aldım ve yarım saatte bitirdim. Böyle one shot ilginç bir şeyler okumak iyi hissettirdi. Çizimleri güzeldi. Korkutucu olması için yapıldığı belli ama gore kısmı iğrendirici olmuş sadece. Gram ürpermedim. Yine de kötü değildi.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
21
Beğeni sayısı
554
PG Nakit
40
Favori Güreşçi
The Undertaker
iyg4g58.png

East Blue-Marineford arası en iyi battle shounenken şimdiki sıçmık haline nasıl evrildi hayret verici. Son iyi arc Dressrosa'ydı, o da biteli 10 sene oluyor.

Yine de her şeye rağmen yaşattığı harika duygular için en özel serilerden biri olarak kalacak benim için.

Keşke Karasakal baba Nika'yı çalsa da daha fazla görmesek şu boku. Luffy'nin dövüşlerinden tiksinir olduk.

Millet ToG'a laf ediyor aşırı bozdu diye de, ToG'un bozması çok masum kalır Üç Büyüklerin bozmasının yanında.

Neyse, en azından bazıları gibi yarattığı evreni editörlere animatörlere peşkeş çektirmiyor adam diyelim.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: