SON DAKİKA | 6 Askerimiz Şehit Oldu

Punk City

kralkaya
Konular
409
Beğeni sayısı
332
PG Nakit
275
RPG Karakteri
CM Punk
Favori Güreşçi
CM Punk
Uzun süredir foruma giremiyordum şu haber sonrası birliğimde matem havası var çok zorumuza gitti. Şehit evlerine bir bakın kerpiç ev resmen. Ama bu ülkede alenen terör yardakçıklığı yapanlar daha lüks yaşıyor hata nerede bilmiyorum zoruma gidiyor. Bu sene yanılmıyorsam üçüncü defa Teğmen şehit oluyor üçü birbiriyle devre… Zorunlu askerlik cart curt bir kenara olan yine garibanlara oluyor ama mecliste, kurultayda osman kavala ve seloya özgürlük sloganları atılıyor Atatürk partisinde inanılmaz ya .d denk geldiğimiz dönemi seveyim ben ya. Bel bağladığımız adamlar şimdi şehit cenazesine gitseler tepki yiyecek. Sen 7/24 Selo, Osman dersen normal değil mi?

JonMoxley

#FatihTerimNefreti
Konular
63
Beğeni sayısı
270
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
John Cena
Gerçekten yetti ya. Bol keseden konuşup sahada görev yapmayan adam gibi konuşmaktan imtina ederim ama ya onların soyunu kurutalım ya da bizim soyumuz kurusun nedir bu yıllardır çektiğimiz la?

Black Widow

ultrAslan
Konular
787
Beğeni sayısı
813
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Allah rahmet eylesin. Mekanları cennet olsun. Vatandaşımız olmayanlar kadar konuşulmayacaklardır.
Elin Araplarına acıtanlar Starbucks kahvelerini yerlere atanlar bunları görmezden geleceklerdir. Elite sayfada gerekli küfürü etmeyi düşünüyorum.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: