Avrupa Süper Ligi vs. UEFA

KALKTI!!!!

Jayden Atatürk
Konular
48
Beğeni sayısı
2,245
PG Nakit
965
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Baba şunu bir açıklayın anasını satayım ya bir ben mi anlamadım şu mevzuyu ulan herkes de anlamış gibi yorum yapmış. Allah peygamber aşkına açıklayın ya.
Kanka daha çok maç yapmak, daha fazla para kazanmak için godaman kulüpler kendi liglerini kuruyor. Sanırım bunun için ligden de çekilmek zorundalar. Geleneksel ulusal liglere ve UEFA organizasyonlarına büyük darbe bu. Sezon başlarında ABD gibi ülkelerde bu bahsettiğim takımlar hazırlık maçı babında küçük bir turnuva düzenlerler ya o şekil. Her sene Madrid City maçı izleyelim diye yapılmış bir zırvalık ya.

The Gold Standard

PG.com Kullanıcısı
Konular
10
Beğeni sayısı
215
PG Nakit
100
Avrupa Süper Ligi tayfa taraftarlardan yedikleri ayardan sonra turnuvanın herkese açık olacağını, kimseye üstten bakmadıklarını falan vurguluyor sürekli. "Sizden bir halt olmaz, biz kendimize yeni lig kurup daha fazla para kazanacağız" kafasıyla lig kurmaya kalkarken çektikleri tepkinin çok daha azı var şu an gördüğüm kadarıyla. Mevzunun detaylarına fazla hakim olmadığım için oturup izleyeceğim kalanını.

Styles Clash

Sword of the Morning
Konular
88
Beğeni sayısı
1,403
PG Nakit
420
Favori Güreşçi
AJ Styles
Kanka daha çok maç yapmak, daha fazla para kazanmak için godaman kulüpler kendi liglerini kuruyor. Sanırım bunun için ligden de çekilmek zorundalar. Geleneksel ulusal liglere ve UEFA organizasyonlarına büyük darbe bu. Sezon başlarında ABD gibi ülkelerde bu bahsettiğim takımlar hazırlık maçı babında küçük bir turnuva düzenlerler ya o şekil. Her sene Madrid City maçı izleyelim diye yapılmış bir zırvalık ya.

Anladım teşekkür ederim.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: