CM Punk'ın Efsane Pipebomb'ı

Baroš

🦁
Konular
85
Beğeni sayısı
398
PG Nakit
1,555
Favori Güreşçi
CM Punk

John Cena, masanın üstünde yatarken rahatsız olabilirsin, umarım da olursun beni dinlemeni istiyorum. Üç hafta sonra WWE şampiyonu olarak ayrılmadan önce, içimde biriktirdiğim çok şey var, bunlardan kurtulmak istiyorum. Seni ne seviyorum ne de nefret ediyorum John. Seni arkadaki çoğu boş insandan bile daha çok seviyorum. Sevmediğim şey senin en iyi olma düşüncen... Çünkü öyle değilsin, en iyi olan benim, ben dünyanın en iyisiyim. Benden daha iyi olduğun tek bir şey var, Vince Mcmahon'ın kıçını öpmek! O konuda Hulk Hogan kadar iyisin. The Rock kadar iyi misin bilmiyorum ama o da iyi bir kıç öpücüsüydü. Her zaman öyleydi ve halen de öyle. Ben dünyayın en iyi güreşçisiyim. Ben buralara ilk geldiğimden beri en iyisi oldum. Ve o zamandan beri hep nefret edildim çünkü Paul Heyman, kimsenin kabul etmediği bir şey gördü bende. Bu doğru, ben Paul Heyman Guy'ım. Başka kim Heyman'cı biliyor musun? Brock Lesnar. O da benim gibi ayrı tutuldu. Ama onunla benim aramdaki en büyük fark ben WWE kemeri ile ayrılacağım. Artık doğruyu gördüm. Vince Mcmahon'ın hayal gücü ile bir çok saçma olayda bulundum. Hepsi bir hayal gücü ürünüydü tek gerçek şey benim. Altı yıl boyunca herkese kanıtladığım şey, ringde mikrofonda hatta yorumcu olarak en iyi olmamdı. Kimse bana karışamaz. Bunu bir kaç kez kanıtlamış olsam da, hiç bir zaman bardakların üzerinde değildim, proglarım kapağında değildim ancak buralara kadar geldim. Filmlerde oynamadım, b*ktan gösterilere konuk olmadım, Wrestlemania'nın posterlerinde yer almadım, şovun başındaki tanıtımda bile imzam yok. Conan O'Brien yada Jimmy Fallon'da da olmadım. Fakat işin gerçeği herkesin ben olması gerektiğidir. Bana güven, The Rock bile gelecek sene Wrestlemania main event'inde olacak ve ben hiç bir zaman olmayacağım. Bu beni deli ediyor. Bazı gerçekleri de açıklığa kavuşturalım. Şu an bana tezahürat edenler var ya, siz benim en büyük ayrılma nedenimsiniz. Sizler bardakları, posterlerinizi alıp saat sabahın beşinde hava alanına gelip, onları bana imzalatıp e-bay'de satanlarsınız. Gerçek bir işe girmek için çok tembelsiniz. 17 Temmuz'da lanet olası o kemerle ayrılacağım. Belki NJPW'da korurum belki kemeri, belki de ROH'a geri dönerim. Selam, Colt Cobana nasılsın? Buradan gidiyorum ayrılma sebebim siz insanlarsınız çünkü ben gittikten sonra bile sizler paralarınızı bu kötü şirkete harcamaya devam edeceksiniz. Ben sadece bu tekerleğin parçası gibiydim. Ben ayrıldıktan sonra da bu tekerlek dönmeye devam edecek. Ve Vince Mcmahon kazanmaya her zaman devam edecek. O milyarder olması gereken bir milyoner. O neden milyarder değil biliyor musunuz? Çünkü etrafında her şeyi kabullenen, her şeye evet diyen salak gibi dolaşan John Laurinaitis gibi adamlar var. Mcmahon ne isterse karşısına istediği şeyleri sunan adamlar bunlar. Belki de bu şirket Mcmahon'un ölmesiyle daha iyi bir yer haline gelir. Ama ondan sonra da şirket, aptal kızı, şapşal damadı ve geri kalan aptal ailesine kalacak. Size Mcmahon'ın ile ilgili kişisel bir hikayemi anlatayım. Senin yaptığın tüm zorba işleri biliyorum... Beni susturabilirsiniz ama ben konuşmaya devam edeceğim!​

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: