Adam Cole: Jay Lethal En Underrated Güreşçi

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,806
Beğeni sayısı
1,576
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Kısa süre önce "Superstar Crossover" podcast'ine katılan Adam Cole, meslektaşı Jay Lethal'ı bugün güreş endüstrisindeki en underrated yetenek olarak nitelendirdi.

"Jay Lethal. Hiç şüphesiz. Değeri bilinmiyor dediğimde, Jay'in AEW için çalıştığını biliyorum, bu yüzden pek çok insan ille de değerinin bilinmesi gerekmiyor diyebilir, her hafta televizyona çıkıyor ama bazen insanların Jay Lethal'ın ne kadar komple bir güreşçi olduğunu fark ettiklerini sanmıyorum. Her şeyi ama her şeyi yapabilen bir adam, bu yüzden ringe çıktığım ilk üç kişi arasında kolaylıkla yer alıyor."

Lethal'ın neden bu kadar iyi bir çalışan olduğu hakkında: "İnanılmaz bir babyface. İnanılmaz bir heel. Mikrofonda inanılmaz. Onu bir tag team maçına atabilirsiniz. Onu 45 dakikalık bir tekler maçına atabilirsiniz. Şovu açabilir. Kartın ortasında olabilir. Main event olabilir. Hepsine uyar. Jay kesinlikle 7/24 güvenebileceğiniz adamlardan biri. Ringi paylaşma zevkine eriştiğim en iyi profesyonel güreşçilerden biri ve onun bizim jenerasyonumuzun en iyilerinden biri olduğu hakkında yeterince konuşulmadığını düşünüyorum. Bence Jay Lethal inanılmaz biri."

e34ffe9d979947dfe6041071d93169b8_crop_north.jpg

Kaynak

Kras Mazov

Tractatus
Konular
35
Beğeni sayısı
1,554
PG Nakit
210
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
Bence de çok iyi bir güreşçi çok severim kendisini ama özellikle prime zamanında kendisine yeteri kadar ilgi, sevgi, önem verildiğini düşünüyorum. Underrated diyemem. Şu an olması gerektiği bir yerde.

Hacken

Joe Hendry
Konular
14
Beğeni sayısı
1,332
PG Nakit
320
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Şu an olması gerektiği bir yerde.
Underrated olayı benlik değil zaten ama şuna katılmıyorum. Dark'ta ya da geçiş olaylarında bu adamı o kadar uzun süre oyalamayı tercih ettin, şişik rosterda süre alan kendisinin tırnağı etmeyecek adamlar yerine gayet kullanabilrdin. Son birkaç aydır bir şeylerin içinde evet ancak momentumu getirip çok daha tepede olmasını sağlayabilirdin. Asla üzmez.

Kras Mazov

Tractatus
Konular
35
Beğeni sayısı
1,554
PG Nakit
210
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
Şişik rosterda süre alan kendisinin tırnağı etmeyecek adamlar yerine gayet kullanabilrdin.
Adam artık 40ına merdiven dayadı. Yani yeni starlar çıkması gerekiyorsa bu adamın pişirici modunda olması gerekiyor. ROH zamanı prime dönemleri zaten harikaydı. İki kemer taşıyışı o zamanki sahip olduğu karizma falan. Ama artık yavaş yavaş yaşlandığını hissettiriyor. Ben her zaman razıyım ondan. Kurduğun cümleyi çoğu güreşçi için de kurabilirsin artık stabil bir yorum benim için. Lethal gibi çok var öylesi bence.

Hacken

Joe Hendry
Konular
14
Beğeni sayısı
1,332
PG Nakit
320
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Adam artık 40ına merdiven dayadı. Yani yeni starlar çıkması gerekiyorsa bu adamın pişirici modunda olması gerekiyor. ROH zamanı prime dönemleri zaten harikaydı. İki kemer taşıyışı o zamanki sahip olduğu karizma falan. Ama artık yavaş yavaş yaşlandığını hissettiriyor. Ben her zaman razıyım ondan. Kurduğun cümleyi çoğu güreşçi için de kurabilirsin artık stabil bir yorum benim için. Lethal gibi çok var öylesi bence.
İşte bence Lethal gibisi çok çok çok az. Birini yükseltmek mi istiyorsun? Bu adamdan iyisin bulamazsın. Gerçekten salakça kullanıldığı aşikar yakın dönemde. Yararsız geçiş feudları vereceğine genç biriyle feuda soksan alacağın verimi sen de benim kadar biliyorsun zaten. Kendisinden razı olmak, geçmişte yaptığı işlere saygı duymak falan başka konular. Onlarda aynı fikirdeyiz. Ben, uygun bir şekilde kullanılmadığını sabaha kadar savunurum. Yaşlanmış da olsa bu böyle maalesef.

Kras Mazov

Tractatus
Konular
35
Beğeni sayısı
1,554
PG Nakit
210
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
İşte bence Lethal gibisi çok çok çok az. Birini yükseltmek mi istiyorsun? Bu adamdan iyisin bulamazsın. Gerçekten salakça kullanıldığı aşikar yakın dönemde. Yararsız geçiş feudları vereceğine genç biriyle feuda soksan alacağın verimi sen de benim kadar biliyorsun zaten. Kendisinden razı olmak, geçmişte yaptığı işlere saygı duymak falan başka konular. Onlarda aynı fikirdeyiz. Ben, uygun bir şekilde kullanılmadığını sabaha kadar savunurum. Yaşlanmış da olsa bu böyle maalesef.
Şu anki Lethal'ın çok çok az olduğunu düşünmesem de total olarak baktığında öyle güreşçi sayısı çok çok az diyebilirim. Tabi daha çok saygıyı hak ediyor ama genel olarak underrated diyemem çünkü daha underrated çok kişi var bence. Ama yeteri kadar hürmet görmeli Lethal bence de.

Hacken

Joe Hendry
Konular
14
Beğeni sayısı
1,332
PG Nakit
320
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Şu anki Lethal'ın çok çok az olduğunu düşünmesem de total olarak baktığında öyle güreşçi sayısı çok çok az diyebilirim. Tabi daha çok saygıyı hak ediyor ama genel olarak underrated diyemem çünkü daha underrated çok kişi var bence. Ama yeteri kadar hürmet görmeli Lethal bence de.
Ben underrated olayına genel olarak karşıyım zaten. Kategorize edilmesi gereken bir kalıp.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: