BAB EVRENİ 2. Sezon?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
145
Beğeni sayısı
1,858
PG Nakit
1,090
Samsunspor’daki göreviyle paralel güreşçi altyapı mercii olsun diyorum ben…
Sistemde benim değerlendirme yükümü üzerimden alması için aslında bu dışarıdan bakması on numara oldu. Daha düzgün bir şey yapacağız bu sefer. Belki @Caliph ’in futbol draftındaki maddi sistemi biraz ödünç alırız.

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
1,890
Beğeni sayısı
1,445
PG Nakit
385
1
@Gloom kardeşim medya ayağını üstlenmek istiyordu. Gazeteci kardeşimizi fahri üye olarak ekliyorum.
giphy.gif

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Sistemde benim değerlendirme yükümü üzerimden alması için aslında bu dışarıdan bakması on numara oldu. Daha düzgün bir şey yapacağız bu sefer. Belki @Caliph ’in futbol draftındaki maddi sistemi biraz ödünç alırız.
Oyun ve yazma zevkinin hat safhada tutulmaya çalışılacağı bir sistemden tarafım ben. Tabii yine belirli prensipler olsun ama keyif düzeyini arttıracak bazı genişlikler de tanınabilir belirli çerçevede.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
145
Beğeni sayısı
1,858
PG Nakit
1,090
Oyun ve yazma zevkinin hat safhada tutulmaya çalışılacağı bir sistemden tarafım ben. Tabii yine belirli prensipler olsun ama keyif düzeyini arttıracak bazı genişlikler de tanınabilir belirli çerçevede.
Aynı fikirdeyim. Bölge sistemi işleri çok uzatıyor. Eyalet ele geçirme işinden vazgeçtim mesela. Ama kontrat işi, açık pazar vs düşünüyorum. Tabii gelen oyuncular toparlanırsa hep beraber kararlaştırırız nasıl bir şey olacağını.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Aynı fikirdeyim. Bölge sistemi işleri çok uzatıyor. Eyalet ele geçirme işinden vazgeçtim mesela. Ama kontrat işi, açık pazar vs düşünüyorum. Tabii gelen oyuncular toparlanırsa hep beraber kararlaştırırız nasıl bir şey olacağını.
Aynen bi ekibi toplayalım da DC sunucusu hazır zaten, orada konuşuruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: