MITB Çanta Kazananlarından Memnun Musunuz?

Konular
1,948
Beğeni sayısı
935
PG Nakit
655
RPG Karakteri
Solo Sikoa
Favori Güreşçi
CM Punk
1

Erkeklerde Damian Priest, kadınlarda IYO SKY bu sene ki şovda yeni MITB çantalarının sahipleri oldular. Siz bu isimlerin çantaları kazanmasından memnun musunuz? Memnun değilseniz, kimin(kimlerin) kazanmasını isterdiniz?​

ajkoy2j

bana kitap al
Konular
2
Beğeni sayısı
137
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
AJ Styles
En basindan beri dilegim bu ikilinin cantalari almasiydi, gayet memnunum. Iyo'dan cok sikayetci olan yok gibi ama Priest beklemedigim bir tepki aldi insanlardan. Triple H'e yonelik istifa pankartlari falan cekildi anlamsizca. Tas gibi bir guresci Priest. Cantayi kazanmasi da ileriye donuk bir suru farkli senaryo kolu acti. Herkesin kazanmasini istedigi LA Knight cantasiz da yolunu bulur.

Arthur Morgan

#Hedef25
Konular
41
Beğeni sayısı
388
PG Nakit
90
RPG Karakteri
Randy Orton
Favori Güreşçi
Cody Rhodes
Kadınlarda tuttuğumuz taraf kazandı erkeklerde LA Knight istesem de Priest'in galibiyetinin iyi bir hikaye sunma potansiyeli var gibi.

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,660
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Iyo seyirciyi arkasına almayı başarmıştı ama Priest için bilemiyorum. Priest'in görünüş olarak evet, belki ana kemeri taşıyabilecek bir boyutu var ama promo olarak zayıf. Seyirciyi arkasına çekmeyi de başaramadı. Şahsen LA Knight kazansın isterdim ama buradan yine LA Knight devam edebilir. Priest ya tutacak ya da ağır batacak.

Sling Blade

#uncensored
Konular
261
Beğeni sayısı
179
PG Nakit
125
RPG Karakteri
Pat McAfee
Favori Güreşçi
Adam Page
NXT evladı olan herkese okey ya. Knight hakkındaki planlardan sonra çok da yadırgamadım. Hunter bilir işini.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: