Survivor 2024 All Star Tartışma Konusu

satriale

kralkaya
Konular
156
Beğeni sayısı
583
PG Nakit
335
Favori Güreşçi
Steve Austin ve mOx
Yaman kadar weak guy görmedim. Oğlum Yasin obuz aşağılıyor lan seni. Yasin obuz???? İnsan cevap verir. Hadi Ogeday, Yunus Emre kavgası oluyor. Ogeday orada bile sana laf sokuyor, anca Yaman'a yaparsın diye. İnsanın gururu olur lan. Böyle gimmick mi istenir Acun'dan. Cidden turn geçirmen lazım.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
805
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Yaman kadar weak guy görmedim. Oğlum Yasin obuz aşağılıyor lan seni. Yasin obuz???? İnsan cevap verir. Hadi Ogeday, Yunus Emre kavgası oluyor. Ogeday orada bile sana laf sokuyor, anca Yaman'a yaparsın diye. İnsanın gururu olur lan. Böyle gimmick mi istenir Acun'dan. Cidden turn geçirmen lazım.
Çocuk konuşana kadar karşıdaki adam laflarını söyleyip bitiriyor abi rahatsızlığından dolayı. Mecbur öyle.

satriale

kralkaya
Konular
156
Beğeni sayısı
583
PG Nakit
335
Favori Güreşçi
Steve Austin ve mOx
Çocuk konuşana kadar karşıdaki adam laflarını söyleyip bitiriyor abi rahatsızlığından dolayı. Mecbur öyle.
Abi o da cazgır olmalı şu durumda. Lafını kesmelerine izin vermemesi lazım. Cumali bile karşılık veriyordu. Adanın kralıydı tartışmalarda. Anıl gelip özür dilemek zorunda kalıyordu.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
805
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Abi o da cazgır olmalı şu durumda. Lafını kesmelerine izin vermemesi lazım. Cumali bile karşılık veriyordu. Adanın kralıydı tartışmalarda. Anıl gelip özür dilemek zorunda kalıyordu.
Bağırarak konuştuğu zaman kekeme olmuyor ama hep bağırınca da bu sefer niye bağırıyorsun diye üstüne geliyor bunlar. Birde biraz efendi eğitim almış ailesinden o yüzden ses çıkarmıyor normaldir. Performansıyla konuşuyor.

satriale

kralkaya
Konular
156
Beğeni sayısı
583
PG Nakit
335
Favori Güreşçi
Steve Austin ve mOx
Bağırarak konuştuğu zaman kekeme olmuyor ama hep bağırınca da bu sefer niye bağırıyorsun diye üstüne geliyor bunlar. Birde biraz efendi eğitim almış ailesinden o yüzden ses çıkarmıyor normaldir. Performansıyla konuşuyor.
Performansı olsa da olmasa da çocuğu potaya koymaları üzüyor valla. SMS senesi olsa herkese tur bindirirdi şu olaylardan dolayı. Arkasındayız.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: