Survivor 2024 All Star Tartışma Konusu

Kara

-
Konular
158
Beğeni sayısı
1,258
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Daha da izlemeyiz.
Sırf dönünce çıkan kaoslara vereceği tepki ve yapacağı şov için bekliyorduk, adamı sepetlediler. Zaten son gözüktüğü üç dört bölümde hiç konuşmadan sessiz sessiz oturuyordu belliydi bir şeyler olduğu. Muhtemelen mankenlerle yataktaki pozları tekrar gündem olduğu için Acun bunu ekranlardan çekme kararı aldı.

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
682
Beğeni sayısı
792
PG Nakit
1,105
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Bu yarışmanın tekrar sarması için Poyraz diskalifiyesi + ayı Hikmet ve kendini öven adama bile deliren Serhat Akın eklemeleri lazım.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,806
Beğeni sayısı
1,576
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Acun abi gözünü seveyim yapma ya. Yani yarışıp kötü olursun diyorsun ama beni buradan alırsan ben daha kötü olurum. Ben iyiyim abi. Ben kendimi çok iyi biliyorum yarışırım abi ben. Ben her insanla bir değilim ki abi benim acı eşiğim yüksek. Yapma gözünü seveyim abi ya. Acun abi ben her şeyimi vermişim yapma vallahi bak hazırlanmışım o kadar şu çatlak yüzünden beni alma buradan ya.

Sakat olsa da gitmezdi... Gitti.

Kero

sizinle muhattabım
Konular
427
Beğeni sayısı
714
PG Nakit
125
Acun abi gözünü seveyim yapma ya. Yani yarışıp kötü olursun diyorsun ama beni buradan alırsan ben daha kötü olurum. Ben iyiyim abi. Ben kendimi çok iyi biliyorum yarışırım abi ben. Ben her insanla bir değilim ki abi benim acı eşiğim yüksek. Yapma gözünü seveyim abi ya. Acun abi ben her şeyimi vermişim yapma vallahi bak hazırlanmışım o kadar şu çatlak yüzünden beni alma buradan ya.

Sakat olsa da gitmezdi... Gitti.
Hocam yarışmaya Serhat Akın lazım doğru mudur?

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: