DEVA'lı Biri Vatanı Mizaha Kattı Linç Yedi

atiban't

HAREM OG
Konular
61
Beğeni sayısı
546
PG Nakit
150
Favori Güreşçi
Angelico

Yorumunu okurken kafamın içinde bu müzik çaldı otomatikman kanzim.. görüşler elbette farklı olabilir buna saygı duymayı öğrendim. Gel sarılalım farklı düşünen kanzim... 😢

Benim görüşüm tamamen bireye ve farklı görüşlere saygı. Bunu söyleyince, özgürlükten liberteden bahsederken max Devalı eheheh diye aptalca yorumlar gelirse benzerini veriyoruz maalesef.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Punk City

kralkaya
Konular
410
Beğeni sayısı
333
PG Nakit
275
RPG Karakteri
CM Punk
Favori Güreşçi
CM Punk
benim görüşüm tamamen bireye ve farklı görüşlere saygı. bunu söyleyince, özgürlükten liberteden bahsederken max devalı eheheh diye aptalca yorumlar gelirse benzerini veriyoruz maalesef.
Ben artık karşı görüşlerin saygı çerçevesinde tartışabileceğini çok düşünmüyorum usta. O yüzden ciddi siyaset, görüş tartışmalarına son verdim.

atiban't

HAREM OG
Konular
61
Beğeni sayısı
546
PG Nakit
150
Favori Güreşçi
Angelico
Bu devalı kardeşimizin din ile ya da Abdullah Gül ile alakalı bir mizahı var mı acaba? Varsa @Caliph ve @atiban't gibi ifade özgürlüğü çerçevesinden adam mizah yapıyor diye geçeceğim bu gönderisine.

Hmm... Ricky Gervais’ın fıstık alerjisiyle alakalı bir şakası var ama fındık veya ceviz toleransıyla alakalı bir mizahı var mı acaba? Eğer yoksa mizah yapıyor diyip geçmeyeceğim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Caliph

british master
Konular
214
Beğeni sayısı
1,416
PG Nakit
745
RPG Karakteri
Carlito
1
Bu devalı kardeşimizin din ile ya da Abdullah Gül ile alakalı bir mizahı var mı acaba? Varsa @Caliph ve @atiban't gibi ifade özgürlüğü çerçevesinden adam mizah yapıyor diye geçeceğim bu gönderisine.
İfade özgürlüğü turnusolü bu alalade olan hesap mı Taylan? Din ile ya da x kişisiyle alay etmediyse şayet, ifade özgürlüğü kavramını bu hesap yüzünden rafa mı kaldırıyoruz?

Bu aşağıda yazacağım konuyla alakalı genel yorumum, şahsi olarak birisine değil...

Seçim dönemi bir yığın bu ve daha ağır espriler sosyal medyada gündemdi. O dönem tüm muhaliflerin tek odak noktası güncel hükümeti göndermek olduğundan tepki çekmedi haliyle. Şimdi seçim kaybedildi, gündem yavan ve gereksiz duyarcılık meydana çıktı bu sayede. Beyler hepimiz belli yaşlarda insanlarız paylaşılan bu tarz bir gönderiye "kudurup, duyar kasmak" yaşınıza yakışmıyor cidden.

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
178
Beğeni sayısı
2,248
PG Nakit
990
Favori Güreşçi
MJF
1
İfade özgürlüğü turnusolü bu alalade olan hesap mı Taylan? Din ile ya da x kişisiyle alay etmediyse şayet, ifade özgürlüğü kavramını bu hesap yüzünden rafa mı kaldırıyoruz?

Bu aşağıda yazacağım konuyla alakalı genel yorumum, şahsi olarak birisine değil...

Seçim dönemi bir yığın bu ve daha ağır espriler sosyal medyada gündemdi. O dönem tüm muhaliflerin tek odak noktası güncel hükümeti göndermek olduğundan tepki çekmedi haliyle. Şimdi seçim kaybedildi, gündem yavan ve gereksiz duyarcılık meydana çıktı bu sayede. Beyler hepimiz belli yaşlarda insanlarız paylaşılan bu tarz bir gönderiye "kudurup, duyar kasmak" yaşınıza yakışmıyor cidden.
Bu hesap üzerinden ifade özgürlüğü kavramını dövmek değil amacım. Söylemek istediğim şey bu tip arkadaşların mevzu milli değerler olduğunda punchline’ı olmayan, sözde mizah olan garabetleri paylaşıp; iş muhtemelen bir cemaat üyesi olduğunu bildiğin bir siyasiye veya direkt din olduğunda meme uçlarının demir bilye haline gelmesi ve gücenmeleri. Baktığın zaman biz bu insanların çoğundan daha fazla ifade özgürlüğünü savunuyoruz.

Arkadaşın yaptığı şey hala ifade özgürlüğü sınırları içerisindedir ancak ifade özgürlüğü söylenen şeylerin hiçbir sorumluluğu olmadığı anlamına gelmez. Ben her koşulda konuşabilmesini ve göz önünde olmasını isterim. Ancak yazdığı ifade özgürlüğü sınırları içerisinde diye buna sağduyusu gereği tepki gösteren insanların yaptığı yanlış bir şey yok. Onlar da kendi ifade özgürlüğünü kullanıyor. Bu insanlar kendi fikirlerini belirttiği için “ulusalak” gibi etiketleri hak etmiyorlar. Özgürlükçü düşünce şeriatçıların, bölücülerin tekelinde mi olmak zorunda?
hmm.. ricky gervais'in fıstık alerjisiyle alakalı bir şakası var ama fındık veya ceviz toleransıyla alakalı bir mizahı var mı acaba? eğer yoksa mizah yapıyor diyip geçmeyeceğim.
Orada söylemek istediğim şeyi çok anlatamamışım sanırım. Yukarıda verdiğim cevap tatmin etmezse yine konuşalım.

Son düzenleme:
Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: