Promo Çeviri l MJF Pipebomb ''Kovmazsan adam değilsin''

Baroš

freakin
Konular
83
Beğeni sayısı
368
PG Nakit
1,555
Favori Güreşçi
CM Punk

Geçen Pazar olanlardan sonra şu anda çok acı çekiyorum ama sizlerin tek yapmak istediği konuşmamı dinlemek, değil mi? İşte bu... İstediğin bu, değil mi? Konuşmamı duymak ister misin? Konuşacağım... ama bu konuşan Max Friedman! Büyük birleşme patronu, birçok önemli yönetici bu gece ürününüzü izlemek için burada. Eğer kötü bir şey olursa gerçekten çok yazık olur... Seni utandırmak istemem dostum. Utanç verici demişken, uzun zamandır benimle masaya oturup bazı şeyleri çözmeye çalışıyorsun, değil mi? Öyleyse tahmin et? Çok küçük çok geç. Nedeni şu: Bu şirket ilk kurulduğunda All Friends Wrestling'di. Benim dışımda herkese bilet verildi! Görüyorsunuz, kendiminkini yazmam gerekiyordu ve oğlum, iyi bir yazım yeteneğim var mı, çünkü bu şirket için an be an, an be an yarattım... ve hâlâ saygı görmüyorum! Kimse benim seviyemde değil, hiç kimse! Dokunduğum her şey altına dönüşüyor. Yapamayacağım hiçbir şey yok. Buraya her geldiğimde sayı atmam beklenmiyor, grand slam yapmam bekleniyor ve bunu haftalık olarak yapıyorum! Bakın, diğer tüm oğlanlar harika olmakla yetiniyorlar. Mükemmel olmak zorundayım çünkü 26 yaşındayım ve sürekli mercek altında tutulan biriyim, çünkü aylardır olduğu gibi bu şirketi de sırtımda taşıyabilecek tek kişi benim. Komik... Yuhalama sesleri duymam çok komik ama aynı zamanda alkışlar da duyuyorum. Bu ilginç, bu ilginç. Neredeydiniz arkadaşlar... Bütün bu hafta sonu bana profesyonel olmayan pislik biri derken neredeydiniz? Ben sadece merak ediyorum. Tek sorun sen değilsin, hayır, sorun arkadaki oğlanlar da, çünkü arkadaki oğlanların hepsi benim yerimi istiyor. Bil bakalım ne oldu, benim yerimi istiyorsan onu alabilirsin çünkü artık burada olmak istemiyorum. Şimdi siz "hayranlardan" konuşalım, olur mu? Siz kendinize hayran diyorsunuz, hayran değilsiniz. Siz eğitimsiz izleyicilersiniz. Orada oturup telefonlarınızın başında duruyorsunuz, sanki bir değeri varmış gibi fikirlerinizi tweet atıyorsunuz, size bir şeyi açıklamama izin verin millet. Siz hiçbir b*k bilmiyorsunuz! Görüşleriniz berbat! Fikirleriniz bir kuruşta değişiyor ve sonra yeni fikirlerinizin eskileriyle aynı olduğunu iddia ediyorsunuz, örneğin: "Dostum, MJF'nin iyi bir güreşçi olduğunu her zaman biliyordum". Gerçekten mi? Bu çok ilginç, çünkü en son kontrol ettiğimde uzun süre ringde berbatmışım gibi davrandınız ve bu neden öyle, ha? Çünkü... Bütün favorilerin gibi eğitimli olmadığım için mi? New Japan izliyormuş gibi yapmadığım için mi? Çünkü ben çöpe atmıyorum... Çünkü rakiplerimin kafasına atmıyorum? Çünkü umursamaz değilim, nedir o? Bunun nedeni yıldız derecelendirmelerinin peşinde koşmamam mı, arkadaşlar? Nedir? Nasıl en iyi olabilirim? Pekala, flaş haber BEN EN İYİYİM! BEN DÜNYANIN EN İYİSİYİM, ÇÜNKÜ SİZİ HİSSETTİREN TEK ADAMIYIM... ve diğer adamların aksine, sizi oraya ulaştırmak için bir sürü saçmalık yapmam gerekmiyor! Ben nesilden nesile geçen bir yeteneğim ve sizler beni sürekli olarak hafife alıyorsunuz, ancak bu sadece siz değil... Arkadaki büyük adam da. İşte sizin hafife alamayacağınız bir şey. Bilmeni istemediği bir şey var. Tüm bu şirketteki dakika dakika en büyük ikinci çekişmenin kim olduğunu biliyor musunuz? Hayır! Dilersin... O BENİM! Benim! Ve eğer bana inanmıyorsan, bana bir iyilik yap ve arkadaki Staj Görevlisi Tony'ye sor ve bakalım ne diyecek... Ama ne yaparsan yap, ondan elini cebine atıp adama ödeme yapmasını isteme. , ilk günden beri onun için kıçını yırtıyor! Hayır hayır hayır hayır hayır hayır! Bütün bu parayı biriktirdiğinden emin ol... Bütün bu parayı istiflediğinden emin ol, böylece onun sürekli getirdiği tüm yeni eski WWE adamlarına verebilir. Hey... Hey, patron! Eski bir WWE'li olsaydım bana daha iyi davranır mıydın? Bak, belki de anlamıyorsun dostum. İşte sorun sende patron. Güreş şirketinde güçlü bir pozisyona sahipsin, oysa üstlenmen gereken tek pozisyon korkulukların arkası, hepsiyle birlikte! 2024'e kadar beklemek istemiyorum ama beni dinlemiyorsun, o yüzden izin ver de işini senin için biraz kolaylaştırayım Tony... Beni kovmanı istiyorum. Tony... BENİ SAYMA, seni pislik! KAPA ÇENENİ! Bana bak Tony... Bana bak. Beni kovmanı istiyorum, SENİ LANET MARK, kov beni! KOV BENİ! KOV BENİ!​

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Favori Güreşçi
AJ Styles
Ben de tam bu promoyu çevirecektim ki çevirisini gördüm. Son günlerde tekrar tekrar dinlediğim bir promo. Vallahi son cümlerledeki mevzuyu ben de kendi iş hayatımda istiyorum. Beni kovsunlar da tazminat alıp çıkayım.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: