Kendinizi Eleştirin

Netuno

One & Only
Konular
210
Beğeni sayısı
1,719
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Son 2 senedir öfke problemlerim var.
Gerçekten dünyanın en kötü olayı ya. Daha ilkokuldan antidepresan kullandırmaya başladı beni. Öfke nöbetleri geçirdiğim çok dönem oldu. Benim 5 yıl önce bu nöbetler, bir kavgada başkasına yumruk atarken kendi elimi kırmamdan sonra kesildi açıkçası. Ama insanı çok fena tüketiyor.

GBB

👑
Konular
41
Beğeni sayısı
1,590
PG Nakit
370
bir şeylerin farkındayım fakat konfor alanımdan çıkamıyorum, üşengecim ve bazen çok gereksiz meselelere bile aşırı sinirlenebiliyorum zaten öfke problemim var.

ve tam kötü özellik mi emin olamadım fakat haksızlığa gelemiyorum bu konuda karşımdaki ailem veya en yakın arkadaşlarım bile olsa bir konuda haklıysam çok kırıcı olabiliyorum hakkımı savunmak için ve haksızlığa tahammülüm olmadığı için.
+ Bazı ortamlara adapte olmam çok zor yani şöyle en yakın arkadaşlarıma karşı farklı biriyken başka bir ortamda bambaşka biriyim. Sosyal becerilerimde hiçbir sıkıntı yok fakat bir ortam beni germişse veya tam sarmamışsa normalde olduğumun tam tersi tamamen içe kapalı, sessiz ve pek samimi olmayan bir insana dönüşüyorum. Karşıdakiler bunu kasti yaptığımı düşünüyor ama kasti değil. Normalde girişken bir insanımdır ama keşke her ortamda girişken bir insan olabilsem.

Punk City

kralkaya
Konular
410
Beğeni sayısı
333
PG Nakit
275
RPG Karakteri
CM Punk
Favori Güreşçi
CM Punk
+ Bazı ortamlara adapte olmam çok zor yani şöyle en yakın arkadaşlarıma karşı farklı biriyken başka bir ortamda bambaşka biriyim. Sosyal becerilerimde hiçbir sıkıntı yok fakat bir ortam beni germişse veya tam sarmamışsa normalde olduğumun tam tersi tamamen içe kapalı, sessiz ve pek samimi olmayan bir insana dönüşüyorum. Karşıdakiler bunu kasti yaptığımı düşünüyor ama kasti değil. Normalde girişken bir insanımdır ama keşke her ortamda girişken bir insan olabilsem.
Bu az buçuk ben ya. O ortam cacıksa beni sarmamışsa şu moda girmeyenle arayı açarım.

GBB

👑
Konular
41
Beğeni sayısı
1,590
PG Nakit
370
Bu az buçuk ben ya. O ortam cacıksa beni sarmamışsa şu moda girmeyenle arayı açarım.
O yüzden kötü veya eleştirilecek bir özellik mi emin olamadım. Ama bazen sıkıntı yaratıyor bu. Mesela üniversitede son senemde bunun sıkıntısını çektim. Normalde hayatımın hiçbir döneminde arkadaşsız kalma sıkıntısı çekmemiştim. Yine çekmedim aslında ama cidden ortama gidesim gelmiyordu bu sebepten dolayı. Kendim gibi olamayacaksam neden orada duruyorum yani.

Layne Staley

🍓 original
Konular
15
Beğeni sayısı
545
PG Nakit
155
Favori Güreşçi
alper mizanin
Aynı anda herkesi mutlu edemeyeceğimi bilmeme rağmen bunu tam olarak öğrenmem hala zaman alıyor. Değiştirmenin elimde olmadığı şeyleri de, eylemlerimin çevremdeki insanları ne kadar etkilediğini de haddinden fazla önemsediğimi, buna olması gerekenden biraz fazla takıldığımı biliyorum ama neyse ki bunu konudaki kıymıklarımı cımbızla birer birer çekmeye başladım.

Çok fazla şey düşündüğüm için kulaklıklarım takılı yürüdüğüm bütün kaldırımlarda bazen bu düşünceler yumağında kayboluyorum. Sanki kafamın içinde kendimle bir düello içerisindeyim ama bütün cephaneliğimi evde unutmuşum. Yarım yamalak, birer ikişer saatlik uykularla sabah derslerine gidiyorum, tanıdığım insanlarla oturup bir şeyler içiyorum. Her gün bir sürü insandan bir şeyler dinliyorum ama aklımın bütün pencereleri ve kapıları açık kalmış, cereyan yapınca da içerisi biraz soğuk kalmış gibi geliyor. Şu olursa ısınır, bu olursa çözülür diye panoma raptiyeleyeceğim bir şeyler de yok açıkçası. Bu soyutlanmanın da farkında değildim bu arada. Bir süredir hiç sesimin soluğumun çıkmadığını da bana söylenince fark ettim zaten.

abi olur böyle şeyler ya

Baroš

unsettling differences
Konular
123
Beğeni sayısı
535
PG Nakit
1,545
Favori Güreşçi
CM Punk
fazla toksik olabiliyorum bazı anlar, derbi günleri vesaire özellikle. aşırı bedduaya kaçan söylemlerim oluyor. sonra pişman oluyorum. birileri üzülmesin diye kendi hayatımdan fedakarlıklar yaptığım anlar çok fazla yer kaplıyor hayatımda bunu da değiştirmek için çabalıyorum. düzensiz ve sorumsuzum. hevesle başladığım bir şeyden uzaklaşmam çok uzun sürmüyor ne kadar hevesim olursa olsun. çok fazla var saysam 24 saat muhabbet çıkar.
Sen, ben misin birader?

Arthur Morgan

#Hedef25
Konular
41
Beğeni sayısı
431
PG Nakit
240
RPG Karakteri
Randy Orton
Favori Güreşçi
Cody Rhodes
Öfke kontrol problemlerim var. Galatasaray maçları izlerken ve Fifa oynarken sinir krizleri geçiriyorum. İnsanlarla gereksiz samimiyet kuruyorum. Bu bazen iyi olsa da bazen çok sıkıntı yaratabiliyor. Yeri geldiğinde saf yeri geldiğinde tembel olabiliyorum. Bunlardan arınmam gerekiyor. Çok çekingen bi insanım. Bir şey yazmadan önce iki kez düşünmeye başladım. Genelde önemli bir mesaj atmadan önce mesajı discorddan kendi kendime hazırlayıp öyle atıyorum. Hatta bu mesajı yazmadan önce bile iki kere düşündüm. Atmamış bile olabilirim. Çocukluğumda çok bencildim dünyanın kendi etrafımda döndüğünü sanırdım bu yüzden geçmişimden nefret ediyorum hatta bana en nefret ettiğin kişi sorulsa çocuk halim derim. Şu anda da kendimden çok başkalarını düşünen biri olduğum için gereksiz fedakarlık yapıyorum ve bazen kendi sorumluluklarım aksıyor. Kadın konusunda akıllanmaz bir eşşeğim. Geçmişimden belli dersleri çıkartmış olmama rağmen kendime kıza yazma yürüme etme işine bak uğraşma dememe rağmen en sonunda kızdan hoşlanmaya başladım iki yazılayım dedim gördüm ebesininkini.. geçen hafta kızın yazın evleneceğini duydum. İçime temizinden oturdu. Neyse ki alışkınız böyle hikayelere..

Konular
1,955
Beğeni sayısı
937
PG Nakit
655
RPG Karakteri
Solo Sikoa
Favori Güreşçi
CM Punk
1
İş hayatı gergin yaptı beni de. Gerginliğim etrafıma, sağıma soluma verdiğim zarardan belli oluyor. Sevdiğim insanları bile çok anlık istemeden kırabilir oluyorum üstümde ki gerginlikten ötürü. Kurtulmam lazım, bu işlerden çıkmadan nasıl yaparım onu bilmiyorum.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: