(YAYINDA) Heartbroken Kid İle Yüz Yüze #2 : Rise Above Hate

Kras Mazov

Tractatus
Konular
35
Beğeni sayısı
1,441
PG Nakit
210
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
Tam istediğim türden bir uzunlukta olmuş program bir de 1.5 hıza alınca rahat akıyor. Bu arada Sinan Engin rpsi kalite koktu. Moderatörün sesi bir tık zayıf gelmiş ya Bursa lobisi biraz sesli konuşsun. Bu seri böyle devam etsin hep çok sevdim elinize sağlık.

Rise Above Hate

PG İle Giderim
Konular
200
Beğeni sayısı
1,121
PG Nakit
1,240
RPG Karakteri
Nigel McGuinness
Favori Güreşçi
Becky Lynch
Sorduğum soruların dakikasını öğrensem iyi olurdu.
Bunu yeni gördüm ama cevap vermeden de edemeyeceğim. Program zaten 30-35 dakika, programı yayınlayan arkadaşın ertesi sabah sınavı, benim de işim olmasına rağmen kaydedip yayınladık, soru soran arkadaşları fazla bekletmeyelim dinlesinler diyerekten. Kendi sorunuza verilen cevapları dinleyip kapatacaksanız bir daha hiç girmeyelim abiciğim bu toplara. Şizofren gibi kendi kendimize konuşmuyoruz herhalde.

The MANIAC

THE SPECIAL ONE
Konular
499
Beğeni sayısı
1,088
PG Nakit
1,795
RPG Karakteri
''Main Event'' Jey Uso
Favori Güreşçi
Bobby Lashley
1
Bunu yeni gördüm ama cevap vermeden de edemeyeceğim. Program zaten 30-35 dakika, programı yayınlayan arkadaşın ertesi sabah sınavı, benim de işim olmasına rağmen kaydedip yayınladık, soru soran arkadaşları fazla bekletmeyelim dinlesinler diyerekten. Kendi sorunuza verilen cevapları dinleyip kapatacaksanız bir daha hiç girmeyelim abiciğim bu toplara. Şizofren gibi kendi kendimize konuşmuyoruz herhalde.
Hoca ben o sorunu hallettim.

Heartbroken Kid

real lies
Konular
209
Beğeni sayısı
1,090
PG Nakit
30
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
Hukuka giriş... BB bekliyoruz.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: